Smrtící touha

Smrtící touha https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426919/bmid_smrtici-touha-OXo-426919.jpg 4 92 15

Strážkyně Riley Jensonová snad pokaždé musí čelit těm nejhorším zlosynům. Ani tentokrát tomu není jinak. Někdo tu oživuje mrtvé, aby za něj konali krvavé dílo. K něčemu takovému je zapotřebí opravdu temného čarodějnictví, a přesně to na Riley čeká na konci řady lidských těl, použitých k bizarnímu rituálu zla. K tomu se navíc objeví další série brutálních vražd, která otřese upířím světem jejího milence, Quinna. A tak poslední, co Riley potřebuje, je žár nadcházejícího úplňku, v němž její vlkodlačí hormony začínají bublat – a už vůbec nepotřebuje, aby se na scéně objevil toulavý vlk a sexy lovec odměn Kye Murphy a začal jí fušovat do řemesla.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Fantom Print

Deadly Desire , 2009

Duchoslp
04.01.2022 4 z 5

Riley se tentokrát postaví čarodějnicím a jako vždy vyhrává. O to víc se autorka vyžívá v jejím milostném životě a bohužel stále bez happy-endu.

johana3160
29.11.2021 3 z 5

(SPOILER) Jsem ponekud zmatena nesrovnalostmi oproti minulym dilum. Priznam se, ze jsem je cetla uz davno ale ustrednim tematem nejednoho dilu byly zminky o nesnesitelne touze behem uplnku… tady to bylo jako nic a misto “divociny” si sla zabehat… nejsem si jista ale nesedelo mi to. Kniha mi prisla vic soustredena na “pripad”, i kdyz motanice kolem Rileyina soukromi taky bylo vic nez dost. Vim, ze s touhle knihou jsem dost otalela, protoze minuly dil uz me moc nebavil. Tenhle me celkem bavil, ale nesplil ocekavani. Takze jsem rozpolcena mezi 3 a 4* minimalne me vsak navnadil na dalsi dil.

Luigi1
15.07.2021 5 z 5

To se dalo klidně přečíst na jeden zá tah.Moc pěkně napsané a s dobrodružným nádechem.Moc se mi tato série iíbila.

denniys
14.06.2021 2 z 5

Tak jsem to dokázala dočíst. Autorka stále zamotává Rileyn milostný život, což mě osobně už vážně nebaví a jsem ráda, že to skončilo.

petusska01
11.05.2021 3 z 5

Séria o Riley a jej nadprirodzených kamošoch ma príjemne prekvapila, zo začiatku mi to prišlo také lacné, hlavne ako s ňou mávala túžba a podobne. Avšak prirástla mi k srdcu, nie len svojou odvážnou, spravodlivou a pomáhajúcou povahou, ale aj som si zvykla na tie je myšlienky a túžby, už však kontrolujúce sa. Zatiaľ tento posledný diel konečne priniesol jej osudového vlka a ja som veľmi zvedavá ako sa to bude medzi nimi vyvíjať a ako dopadne Quinn. Pre čitateľov milujúcich nadprirodzené bytosti, boj a akciu a tiež romantické zápletky a sex ako stvorené :)

Laf
02.04.2021 5 z 5

Opět nezklamalo. Hodně akce a napětí. Za mě super pokračování a mohu jen doporučit :)

Zuzka_Zuu
12.01.2021 5 z 5

Skvělá! Doporučuji :) a nemůžu se dočkat dalšího dílu, hlavně přeloženého do češtiny ❤️

Nikidree
27.07.2020 5 z 5

Další pecka od autorky. Osobně mi tento dí přišel takový uvolněnější, krimi zápletka tak nějak volně plynula a Kye byl velmi zajímavý.
Sice se dalo dost předvídat, jak to dopadne, ale zrovna tady mi to nijak nevadí. Quinn sice byl nějaký moc hodný ale ani to mi nevadí.
Avšak díky událostem na posledních stránkách jsem vážně zvědavá na další díl. Sice trochu tuším, o co by tam mohlo jít, ale těším se na to. Vážně těším.
Riley mě baví jak svým charakterem tak svou prací, včetně svých pletek s mužským pohlavím. I když jde třeba jen o narážky. Prostě i když s ní cloumá měsíc, nepůsobí to na mě lacině a to se mi líbí.

Turante
06.01.2020 5 z 5

Noo, tak tenhle díl byl zajímavý, skoro od začátku jsem si myslela, že to tak dopadne, takže žádné překvápko. Tak uvidíme, jak se to vyvine dál, už aby to bylo!

maca5449
05.01.2020 4 z 5

Nemůžu dát 5 hvězd, protože prostě nesnáším Quinna. Co to s ním vůbec v tomhle díle bylo?! To jako prodělal transplantaci osobnosti, nebo co?!

Evule114
01.01.2020 5 z 5

Keri opět zabodovala. Mám dojem, že díl od dílu je lepší a lepší. Moc si přeji, aby Kye zkřížil cestu Riley v dalších dílech. Necháme se překvapit. Za mě rozhodně super.

Peťa2110
31.12.2019 5 z 5

Táto séria sa stala mojou srdcovkou, strašne dobre sa mi číta :-) Veľmi dobré oddychové knihy čo sa čítajú samé...U dlhších sérií kde je veľa dielov mávam problém že ma prestanú baviť a sériu nedočítam. No táto séria ma baví stále a tuším čím ďalej tým viac. Autorka nesklamala ani v tomto diele a knihu som doslova zhltla a neviem sa dočkať ďalšieho dielu. Jedinou obrovskou chybou je to dlhé čakanie na ďalší diel. Samozrejme by sa dalo vytknúť viacero "chýb" ale to nechám na druhých....

Evka3814
29.12.2019 5 z 5

Miluju žhavé knihy s upíry,vlkodladky a podobným nadpřirozenem;) Takže jsem si oblíbila i další spisovatelku,která má fantazii a umí si s příběhem pohrát. Tento díl mě asi bavil nejvíc i když jsem si užila i ty předešlé. Akorát ten konec mě nechal napnutou jak strunu a už se nemůžu dočkat pokračování.

havrmoni
16.12.2019 5 z 5

Opět moc pěkný díl. Škoda, že musím čekat na další.

gabriela9668
01.12.2019 5 z 5

O půlnoci jsem začala číst a spát jsem šla až když jsem měla knihu přečtenou. To se mi dlouho nestalo

Keri Arthur
australská, 1967