Smrtiace tajnosti

Smrtiace tajnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451820/bmid_smrtiace-tajnosti-y30-451820.jpg 5 2289 2289

Dokonalá vražda potrebuje dokonalé krytie. .. Jedného zimného rána nájde matka po prebudení svoju dcéru zmrznutú v krvavej mláke v malej predzáhradke. Kto mohol vykonať takú vec - zavraždiť dievča na prahu vlastného domu, navyše počas vianočných sviatkov? Po poslednom, veľmi bolestivom prípade sa detektív šéfinšpektor Erika Fosterová cíti zraniteľná, ale nakoniec sa rozhodne, že sa ujme aj tohto vyšetrovania. V okamihu, keď začne pracovať so svojím tímom na vražde krásnej tanečníčky burlesky, nájdu súvislosti s útokmi v tej istej, doteraz pokojnej štvrti Londýna. Všetky spája jediný detail - obete boli napadnuté postavou oblečenou v čiernom s nasadenou plynovou maskou. Iba toto napadnutie sa však skončilo smrťou. ..... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Deadly Secrets , 2018

DoNeMa
18.03.2019 5 z 5

... no asi jsem fakt magor ... Všechny případy Eriky Fosterové, Kate, Jamese a dalších členů vyšetřovacího týmů mne děsně baví... mám všechny knihy v tištěné i elektronické podobě.

mata57
17.03.2019 4 z 5

Z dnes oblíbených a často používaných ingrediencí uvařená chutná detektivní krmě.

Lethania
17.03.2019 4 z 5

Další parádní detektivka, kterou jsem zhltla za jediný den. Erika mě nepřestává bavit a stále mě dokáže překvapit, což se u některých detektivních sériích říct nedá. Prostě paráda. Sedmý díl mě nemine.

Rovaj
17.03.2019 5 z 5

Já mám pro Eriku slabost.
Překvapivý závěr. Kniha se mi líbila, stejně jako předchozí.

JustWomen
16.03.2019 4 z 5

Eriku mám ráda, bohužel ani v této knize jí to partnersky moc nevyšlo. Co se týká vyšetřování, byl to lepší průměr, docela jednoduché zápletky, konec s malým překvapením. Asi jsem čekala trochu víc...

akrim13
16.03.2019 5 z 5

Další výborný Bryndza,kniha má spád,čte se sama.

Irsaf
14.03.2019 5 z 5

Opět skvělá detektivka

pinussilv
14.03.2019 5 z 5

Skvělá detektivka a další životní peripetie Eriky Fosterové. Není co více dodat, snad jen doporučení číst jednotlivé knihy série v pořadí, jak byly vydány. To není podmínkou, ale návaznost v osudech hlavní hrdinky je příjemná pro čtenářský zážitek. Autor na svých stránkách prohlašuje, že má mnoho nových nápadů pro Eriku Fosterovou, tak věřte, že se s ní v brzsku opět setkáme.

tulip131
14.03.2019 4 z 5

Perfektně napsané, spojení dvou případů, zvrácený charakter "T", chycení vraha, krátkodobé odsunutí Eriky, všechno klapalo a děj ubíhal.

nada3314
11.03.2019 5 z 5

Další skvělá detektivka...Robertovi knihy miluji a tato není vyjímkou... Moc se těším na další případ s Erikou :-)

Martiiiik
11.03.2019 5 z 5

Skvělý Bryndza, ostatně jako vždy :-) kniha měla spád, nedala se odložit.. skvěle vykreslený padouch, s velmi specifickými choutkami a správně pokřiveným charakterem, jak se na pořádného psychopata sluší :-D rozuzlení čekané, ale s velmi překvapivými detaily.. celou dobu čtení jsem si přála, aby byl autor k Erice trochu přívětivější.. tak třeba příště.. už aby to bylo :-)

mirka2558
11.03.2019 5 z 5

Dávam plný počet bodov. Kniha nesklamala mám tohto autra veľmi rada a vždy sa neviem dočkať novej knihy. Páči sa mi, že viem ako Erika žije svoj život /súkromie/ ale nieje z toho román. už som len zvedavá kedy si konečne niekoho nájde ???? co sa týka vyšetrovania NESKLAMALA . Jediná chyba, že sa rýchlo číta a môžem zas čakať na novú..????‍♀️????

Awča
10.03.2019 5 z 5

Autor si drží svůj styl, který mě velmi baví a dobře se čte. Erika se vrhá do nového případu velmi krátce po uzavření předchozího. Je to v období Vánoc, ale naštěstí se příběh neutápí v sentimentu. Ani osobnímu životu hrdinky není věnována přehnaná pozornost, vše je krásně vyvážené. Případ je zajímavý a prostředí burlesky atraktivní. Nemůžu jinak než dát plný počet :-)