Smrtiace tajnosti

Smrtiace tajnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451820/bmid_smrtiace-tajnosti-y30-451820.jpg 5 2310 2310

Dokonalá vražda potrebuje dokonalé krytie. .. Jedného zimného rána nájde matka po prebudení svoju dcéru zmrznutú v krvavej mláke v malej predzáhradke. Kto mohol vykonať takú vec - zavraždiť dievča na prahu vlastného domu, navyše počas vianočných sviatkov? Po poslednom, veľmi bolestivom prípade sa detektív šéfinšpektor Erika Fosterová cíti zraniteľná, ale nakoniec sa rozhodne, že sa ujme aj tohto vyšetrovania. V okamihu, keď začne pracovať so svojím tímom na vražde krásnej tanečníčky burlesky, nájdu súvislosti s útokmi v tej istej, doteraz pokojnej štvrti Londýna. Všetky spája jediný detail - obete boli napadnuté postavou oblečenou v čiernom s nasadenou plynovou maskou. Iba toto napadnutie sa však skončilo smrťou. ..... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Deadly Secrets , 2018

Strnady095
17.04.2019 3 z 5

dobrá...poslední překvapení?...no dobrá...

PetraCy
16.04.2019 5 z 5

Super, začnete číst a nemůžete přestat

Blaufik
15.04.2019 5 z 5

Tak jako v předchozích knihách, i zde sledujeme myšlenkové pochody pachatele. Nemusíte se však bát, jeho totožnost je tentokrát utajena až do samotného konce. Díky tomu se můžeme společně s Erikou a jejím týmem pustit do vyšetřování a hledat jednotlivé stopy k dopadení pachatele, což bude tentokrát skutečným oříškem.
Už dlouho se mi nestalo, abych četla sérii, ve které vždy autor zvedne pomyslnou laťku zase o kousek výš. Pevně doufám, že nebudeme muset čekat na další případ moc dlouho. Eriku a její tým jsem si vážně oblíbila! :-)

irva
14.04.2019 5 z 5

Super Erika mě baví.

ElenaM
14.04.2019 5 z 5

Bryndza opět nezklamal, knížku jsem hltala stejně jako předchozí díly. Nerochní se v dlouhých popisech a jde rovnou k věci. Pořád se tam něco dělo a děj byl napínavý a příjemně zamotaný. Konec mě velmi překvapil. Velmi.

maja11231
13.04.2019 5 z 5

Lepší díl snad být už nemůže. Za mě nejlepší díl z celé série.

elenk
13.04.2019 4 z 5

Rozjezd byl pomalejší ale konec byl skvělý. Tentokrat Robert zvolil jiný styl psaní..vraha neprozdradil docela dlouho...víc mě bavily pasáže s Petersonem a jde vidět, ze v tomto ohledu nás autor vážně natahuje...kniha mi přišla trochu slabší než ostatní ale konec to zachranil.

ivousekk
12.04.2019 5 z 5

Vyborne. A asi nejlepsi ze serie. Napinave a ten konec, povedeny zvrat. Jen ten Peterson, ten me zklamal. Toto jsem fakt necekala a docela me to mrzi.

Becca_books
12.04.2019 5 z 5

Hustokrutopřísný! :D
Přečteno jedním dechem.
Mám ráda, když je mrtvola hned na "první straně". Napínavé až do konce. Závěr překvapivý. Fakt pecka!

Reat
12.04.2019 3 z 5

Jelikož jsem netolerantní člověk a k výbuchu mi stačí málo, byla pro mne ona podprahová sdělení vyslaná panem Bryndzou v této knize něco jako červený hadr na býka. Nemluvím o linii vraždy a jejím vyšetřování, ale o věcech okolních, kterými se kniha hemží a je jich skutečně přehršel, přičemž už mi po čase opravdu vadily a rušily jinak skvělý zážitek ze čtení. Jmenovat, rozepisovat se o nich ale nebudu, každý ať si udělá obrázek sám. Možná byla chyba začít číst tuto knihu ihned po geniálním Weaverovi, ale už se stalo. Od dalšího Bryndzy si dám na dlouhou dobu pohov, byť je to opravdu velmi dobrý spisovatel.

monika0092
11.04.2019 2 z 5

U tohoho dílu mi víc a déle trvalo se začíst..:/ za mě nejslabší z celé série.. :(

Mil@n
11.04.2019 5 z 5

Začátek pomalejší, ale závěr o to lepší. Dávám 5*
Souhlasím s @stesa
kdyby Bryndza ubral na zbytečných dějových odbočkách, které stejně příběhu ani postavám žádný rozvoj nepřináší, a soustředil se na hlavní zápletku tak skvěle, jako tomu bylo u dřívějších knih.

ReziEngli
11.04.2019 5 z 5

Tak toto byla za mne nejlepší kniha od RB, jakou jsem zatím četla. Strašně se těším na další jeho literární počiny!

lalaserka
10.04.2019 5 z 5

Další skvělá knížka od Roberta. Napínavá až do konce. Originální a nečekaný konec.

Ketrin.TR
10.04.2019 5 z 5

Robert je prostě záruka kvality! Další neskutečně napínavé čtivo, které jsem si nesmírně užila a doslova zhltla jako malinu. Šestou hvězdu uděluji za originální a nečekaný konec!

Jana8774
10.04.2019 5 z 5

Trošku jsem měla strach jestli kniha nebude drsná jako Chladnokrevně , ale byla jsem příjemně překvapená. Ke konci knihy už bylo jasné kdo je kdo, četla se výborně.

Kerberos
10.04.2019 5 z 5

Přečteno v jednom dni,určitě lepší než předchozí díl.Některá má podezření se naplnila, jen hlavní zloduch byl někdo jiný i když jsem nebyla daleko.Určitě doporučuji a čekám na další pokračování.

Frenkis
10.04.2019

Tato kniha se četla sama a měl jsem jí přečtenou ze všech jeho knih nejdříve. Psáno velmi čtivě, poutavě tak jak je u Bryndzy zvykem :-)

Kekik
09.04.2019 5 z 5

Dostal mě. Fakt. Měla jsem tip na vraha, ale takové rozuzlení by mě ani ve snu nenapadlo. Dokonalé. Robert Bryndza je fakt třída. Erika Foster opět čelí velmi vážnému případu a do toho ji potrápí rodinné záležitosti. Situace u Petersona mě překvapila, ještě nevím, jestli ale mile či ne. Zatím spíše nemile. I když člověk by mu to měl přát, ale... DOPORUČUJI.
Velmi se těším na další případ Eriky Foster.

Tynule
09.04.2019 5 z 5

Opět super počtení během kterého jsem se nemohla odtrhnout.
Myslela jsem si, že vraha znám, ale jak se ukázalo zase jsem to neodhadla správně. Velice mě mrzí osobní vztah Eriky, který jsem dokonce probrečela jako by byl můj vlastní, proto doufám, že v dalším díle se objeví nějaký nový detektiv v mužském hávu pro Eriku :)
Příběh nabírá pěkně spád už od začátku. Téma opět zajímavé a hlavně to rozuzlení