Smečka

Smečka https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212259/mid_smecka-212259.jpg 4 1061 168

Smečka série

Calla Torová není jen tak obyčejná americká středoškolačka: je rozená bojovnice, navíc vede smečku Nightshadeů.

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Nightshade , 2010

1259
12.12.2016 4 z 5

Velmi povedený. Příběh se mi četl dobře a hladce. Těším se na další díl. Velmi mi to baví a zamilovala jsem se do toho to příběhu.

nikol1324
26.11.2016

hh......upřímně....první a druhý díl byly fajn, ale pak se to všechno zesere a vy si budete přát, aby jste tuhle knihu nikdy nečetli.....:). A pro ty co milují vlkodla, bych doporučovala sérii ,,Alfa a Omega,,. Je to daleko zajímavější a navíc jsou tam ukázaná silná pouta mezi družkou a druhem...:333

KateChatt
20.11.2016

Kniha se mi docela i líbila, - jediný co mi vadilo, bylo chování Cally - ačkoliv hádám, že kdybych si ji přečetla o pár let později, tak by mě nebavila (je to doopravdy spíš pro teenagerky).

markulka
26.10.2016 4 z 5

Bylo zajímavé číst knihu o "vlkodlacích" z moderní doby. Co se týče děje - ze začátku mi přišlo, že se děj vleče a nic zajímavého se tam nekoná. Potom se to postupně začalo rozjíždět a u konce jsem knihu nedala z ruky. Hlavní postava mi vyloženě nesedla... xD Aspoň tím koncem si to u mě trošku vyžehlila :D V některých chvílích mi děj připadal hodně přitažený za vlasy, přesněji řečeno měli postavy až moc velkou dávku štěstí. Ale jinak fajn kniha.

anonym02
06.10.2016 5 z 5

Knihu jsem si přečetla, protože jsem byla zvědavá jaká kniha je,jelikož jsem z komentářů měla smíšené pocity.
Musím ale říct, že jsem z knihy velmi potěšena a určitě doporučuji všem, kteří mají rádi fantasy.

Miss.hell
05.10.2016 3 z 5

Knížku jsem si přečetla po pár letech znovu. Moc se mi to líbilo, ale teď po pár letech mě ten milostný trojúhelník štval.. :-( říkala jsem si, co to ta holka dělá? Nicméně jdu do druhého dílu a zkusím jak to bude pokračovat.

sylva8672
17.09.2016 2 z 5

Tato kniha mě nijak extra nezaujala. Po přečtení komentářů jsem čekala daleko víc.... Pořád jsem čekala, kdy se tam začne něco pořádného dít a nic. Bylo to pro mě jen táhlé a poměrně nudné čtení :-(

teer.h
18.07.2016 5 z 5

Musím říct, že kniha je velice čtivá. Příběh se mi moc líbí, ale přijde mi, že napínavé scény mají moc rychlý spád. Ale jinak je to super, měla jsem to přečtené hned :-)

l_havlickova002
07.07.2016 4 z 5

Super kniha, která se četla rychle. Nevím proč, ale Shay mi nějak nevadil, i tak jsem tým Ren ♥ V téhle knížce mi asi vadila nejvíc Calla a její chování. Nejdřív se nechá líbit od Rena pak od Shaye a není jí to divný.. Knížka se točí kolem milostného trojúhelníku, což mi nějak nevadí, přesto je knížka čtivá a plná akce, super postav, chvilkami jsem nechápala, kdo je ochránce, strážce, hledač. Těším se na další díl.

Za mě dávám palec Renovi, Ansel, Bryn ♥

nikol2178
02.07.2016 5 z 5

Úžasná kniha, super příběh. Určitě mi to nepřipomínalo Stmívání, jedině tím milostným trojúhelníkem, ale jinak to s tím nemá nic společného. Hlavní hrdinka mi sedla už od začátku a měla jsem pocit, že jsme stejné, úplně stejně bych se totiž rozhodovala v krizových situacích já. Příběh mě pohltil a četla jsem jedním dechem. Beru si druhý díl a jdu na něj. :-)

Evule114
17.06.2016 5 z 5

Mě upřímně první díl vyhovoval, i když v druhém je víc děje, ale ani to neubírá na tom, jak dobře se četl. Rozhodně jsem měla zmatek v tom kdo je strážce, ochránce a hledač, ale vše se vyjasnilo, takže super. Až na ty přízraky, jak o nich padlo první slovo, tak nevím proč se mi vybavili mozkomorové z Harryho Pottera, ale ti také byli vysvětleni. Každopádně knížka mě velmi zaujala a jsem zvědavá, jak to celé dopadne a taky jsem si oblíbila Rena, kdo ví, jak to s ním dopadne... nechám se překvapit.

BellaRosemary
06.06.2016 5 z 5

Kniha předčila má očekávání, i přes dost špatných komentářů z různých stran jsem si ji půjčila a nelituji. Přečetla jsem ji jedním dechem.

warca
17.05.2016 4 z 5

Docela pěkný příběh, ale fandila jsem Renovi!!!

AnykaLovesBooks
29.04.2016 2 z 5

SPOILERY
Můj názor na tuhle knihu není moc pozitivní. Nápad dobrý, ovšem v postavách se nejde vyznat, celý příběh se točí v podstatě kolem milostného trojúhelníku, a aby se neřeklo, v pozadí je nějáký náznak dějě, který ovšem autorka asi nebrala jako podstatnou část příběhu. Chybí mi popisy. Člověk vůbec netuší, jak si hrdiny a prostředí představit. Hlavní hrdinka mi nebyla symatická ani trochu. A Shay je hroznej, Ren byl prostě best. Jenže já mám ten problém, že v milostném trojúhelníku si vždycky oblíbím toho, s kým hlavní hrdinka nakonec nezůstane. Další díly číst nebudu, i když ten první skončil hodně otevřeně, a taky je hodně nevyřešených otázek, ovšem autorka to napsala tak, že mě ani nezajímají odpovědi na nezodpovězené otázky. Mimo jiné se vůbec nejde vyznat v postavení oněch nadpřirozených bytostí. Ochránci, Strážci, Stíny, Hledači? Nejde se v tom vůbec vyznat.

momo.kg
28.03.2016 4 z 5

Hodně podobné stmívání...

EliiCrazy11
18.02.2016 5 z 5

Vážně úžasná knížka. Jelikož jsem veliká fanynka nadpřirozena, okamžitě mě nalákala a svět Ochránců byl prostě úžasný, obsadil místo mezi nejlepšími nadpřirozenými světy. Jediným menším negativem byl Shay, který mi byl od začátku nepříjemný a na konci jsem jako věrná fanynka "zápornějších" a "těch, které si nevybrala" v duchu řvala "kašli na to, vrať se za Renem a zabte ho!"
Na druhou stranu to bylo úžasné, třeba momenty s Anselem a Bryn nebo vlčí Calla. Celkově bombová kniha.

vivivivi
25.01.2016 5 z 5

Nádherná kniha ,doporučuji všem, co mají rádi Fantasy román :-)

Juki-RoseMary
24.01.2016 3 z 5

Za případné SPOILERY se omlouvám.
Ze začátku jsem vůbec nechápala, o co tam vůbec jde. Nějací Ochránci, Strážci, Hledači... Potom ovšem nastal zlom a kniha mě začala bavit.
Sice jsem celou dobu fandila Renovi a smečce, ale nebylo to špatné. Na druhou stranu jsem - !SPOILER! - předvídala to, že Shay bude obětí při obřadu a trochu mi to připomínalo Drakii, ale už se těším na další díl a doufám, že tentokrát to bude záludnější a nepřijdu na nějaký další velký zvrat moc brzy :)
Dávám 3 hvězdy, jednu ubírám za začátek, ve kterém by nás v první řadě mohla autorka trochu více informovat. Druhou si šetřím na další tři díly :)

vterinka
01.01.2016 5 z 5

Jedna z mála knih, která mě zaujala od prvních řádků. Děj mě plně pohltil, nadchnul a já se s nadšením pustila do dalšího dílu.

Julia_pt
22.12.2015 5 z 5

Dokonalá knížka, plná akce a napětí!! :) Spisovatelka to napsala moc pěkně a určitě čtivě, protože jsem ji přečetla za dva dny během školy, takže fakt rychlovka. :) Přímo mě pohltila a nechtěla pustit. Jsem zvědavá, jak to všechno dopadne!!

DOPORUČUJI :)

láska vlkodlaci vlci démoni pro dospívající mládež (young adult)

Andrea R. Cremer
americká, 1978