Smečka ekniha

Calla Torová není jen tak obyčejná americká středoškolačka: je rozená bojovnice, navíc vede smečku Nightshadeů.

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212259/smecka-212259.jpg 4.2967

Smečka 1.

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno (ekniha)

Kniha Smečka

sharina

Pravdou je, že jsem se ke knize dostala náhodou, protože jsem se snažila najít sérii podobného žánru, co jsem před lety četla. Ano, je to četba spíš pro mladší ročníky (dívky), ale je to krásná oddechovka, která se rychle přečte. Navíc to je zas jiné podání vlkodlaků a nadpřirozena jako takového.

johana3160
05.11.2020

Mozna je to tim, ze nejsem nactileta a uz jsem zvykla na propracovanejsi knihy, takze kritiku neberte uplne vazne....
Pribeh je pekny, napad se strazci, ochranci atd je zajimavy, ale chybi mi v tom nejaka propracovanost a rekneme rafinovanost. Pribeh je hrozne pruhledny od “soch”, pres fakt spatnou hadanku, kterou by pochopil snad kazdej. Aspon si myslim ze i nejaka 18 by to mela pochopit. I kdyz.... na to ze mela byt vudkyni smecky, se tak moc nechovala... Shay a Ren byli uveritelnejsi... ale pouzivat v luky a mece? Proc proboha? Trochu spatnej vtip:(
I pres tohle vsechno a dalsi veci byla kniha svizna a celkem ctiva. Takze pohledem nactilete ctenarky si myslim, ze za 4*

befel
14.10.2020

Oddechovka.. spíš pro náctileté, ale neurazila.

KnihomolkaKatka
10.10.2020

Lehce předvídatelné, ale bavilo mě to. Kdo má rád vlky, pak tahle knha je jako napsaná pro něj. Jsem zvědavá, co bude dál. Konec mi přšel (poslední kapitola), že autorka děj nějak moc rychle uzavřela. Miluju Shaye! Fajn, mám dalšího knižního boyfrienda a nestydím se za to! :) Calla mi občas přišla, že tak někdy neví, co vlastně chce a na druhou stranu působila, že to hrozně ví. Doufám, že ve druhém díle nechá nerozhodnost doma :)

CiaKawlone
25.09.2020

Kniha mě zaujala od prvních písmen. Ocenila jsem hlavně to, že tam nebyl zbytečně dlouhý úvod a člověk chápal věci za pochodu. Děj a akce byly výborně popsané, tak jako postavy. Závoveň člověk chápal napjatou situaci mezi postavami. Zkrátka to bylo výborné. Doporučuju.

marianna7090
16.09.2020

Podľa mňa veľmi nedocenená knižná séria a to je smutné. Mala veľký potenciál a mal byť okolo nej väčší hype keď vyšla, pretože to s ňou dopadlo tak ako to dopadlo a ľudia sa jej chcú a potrebujú zbaviť lebo im nečítaná zavadzia v knižnici. A ľudia ako ja, ktorí sa k nej dostali zadarmo z knižného bazáru, sa nemôžu kvôli nedotlači dostať k ďalším častiam.
No takže som vlastne napísala recenziu na slovenské vydavateľstvá a nie na knihu.
Celkom slušné fantasy. Bol to iný pohľad na vlkolakov s akým som sa doteraz stretla. Páči sa mi keď sa autori neopakujú z iných kníh a vymýšľajú si vlastné prvky na známe fantastické bytosti. Za to má autorka veľké plus. Negatívum je pre mňa veľké množstvo zbytočných postáv a veľmi sa mi mýlili ich mená. Uprednostňujem menej postáv aby som v tom nemala guláš.

Laf
24.04.2020

Dobrá kniha. Zase na tématiku vlků a tak, je pohlíženo z jiného úhlu, takže rozhodně jsem se u knihy nenudila. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Začíná to být napínavé... :)

Elka252
18.03.2020

(+ SPOILER) Kniha se mi vcelku líbila.
Shaye jsem naprosto nemohla vystát - připadalo mi že On to všechno ničí. Calla byla smířená s tím že si vezme Rena a kdyby nepřišel Shay tak by ho postupem času více a více milovala.Pořád jsem čekala na ten moment kdy ji zradí protože takový frajírci to věčinou udělají ale ta chvíle nepřišla.
Ren mi byl sympatický - ke Calle se choval dobře jen mě trochu štvalo že na začátku knihy olizoval každou druhou holku.Jinak jsem si přála aby Shaye rossápal aby si ke Shayovy Calla klekla -jen na okamžik -ale nakonec by zvedla oči k Renovi a řekla že to tak bylo správně.
Calla mě sklamalo na plné čáře - vyděla jsem v ní vůtkyni (jistou, sebevědomou) a ona zatím vůbec nevěděla co chce - chtěla Shaye, nechtěla zradit Rena, záviděl nejlepší kámošce a bráchovi vztah.. . Chápu že se nemohla úplně svobodně rozhodnout ale Ren ji miloval a já v Shayovy vidím jen zrádce...
Bryn mi taky přirostla k srdci akorád nebyla v knize moc zmiňovaná. (Na to že to byla Callyna NEJ kamarádka dost jí zanedbávala).
A pak je tu Callyn malý (noo) brážka a ten mě dostal. Měl se ségrou tak nádherný vztah.
Nikdy jsem nevěřila Strážcům zato propracování zkupin Ochránců bylo skvělé.

Call zradila smečku a to jí nikdy neodpustím přesto mě však zajímá co bude dál.

I přes to že Calla udělala TAKOVOU chybu když odešla s Shayem ale doufám že je to alespoň správné nevím co si musí myslet smečka - zrádkyně!!!