Kořeny

Kořeny https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216670/mid_smecka-4-koreny-216670.jpg 4 262 45

Smečka série

< 4. díl

Čtenáři si ho žádali, a autorka je vyslyšela! Pokračování úspěšné akční romantické fantasy série Smečka (2011), Vzpoura (2011) a Oběť (2012) je na světě – příběh napůl lidské a napůl vlčí smečky neohrožených Ochránců, jejich pánů Strážců a odvěkých nepřátel Hledačů znovu ožívá...

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Snakeroot (A Nightshade Novel) , 2013

nycol
15.07.2017 4 z 5

Cela serie je skvelou oddechovou cetbou. Doufam, ze bude dalsi dil.

Charley
27.06.2017 5 z 5

Asi jsem úplně mimo proud, ale musím říct, že tenhle díl se mi líbil mnohem víc než díly předchozí, původní smečka mi oproti ostatním vůbec nechyběla. Jejich příběh skončil a teď je načase jít dál.
Jen mě štve, že to skončilo takhle neuzavřeně a teď jen doufat, že se dostanu k dalšímu dílu :)
PS: jsem moc ráda, že se opět objevil Ren :)

Kiwi24
07.04.2017 3 z 5

Nejslabší. Na tom se asi shodneme. Bez Calli, Bryn, Shaye a ostatních to není ono! Chci je zpátky! všechny!!!

anonym02
16.10.2016 4 z 5

Kniha je to pěkná , ale mně tam prostě chybí Calla, Shay, Bryn, Nev a ostatní hrdinové , kteří nás v podstatě prováděli celou sérii.Ze začátku jsem si musela zvyknout na styl psaní, jelikož předtím nás sérií prováděla Calla a teď to vyprávěla spisovatelka (a ještě k tomu, aby toho nebylo málo, jsme byli v každé kapitole u někoho jiného). Hledače mám ráda, Adne s Connorem,Ethanem a Sabine jsou skvělí, ale mně tam chybí (jak už tady zaznělo)ta naše původní smečka. Doufám , že co nejdřív vyjde další díl, protože ten konec byl strašný! :-D

nikol2178
01.09.2016 5 z 5

Už se těším na další díl :)

teer.h
04.08.2016 4 z 5

Musím říct, že příběh není špatný. Hledače jsem si oblíbila. Ale původní smečka mi tam chybí. Špatné to není, ale ten otevřený konec? Nechápu. Jsem zvědavá jestli teda vyjde další dil, když zůstal takhle otevřený. Už je to 3 roky a nic. Pokud vyjde, stále doufám, že ren ožije vlci se prevteli a Calla bude s Renem :-D :-D

IvankaM
16.07.2016 5 z 5

Nádhera. Těším se na další díl. Strašně moc. Oživovalo mi to předchozí díly, které jsem četla asi už před 3i lety. Prostě krásné.

Evule114
30.06.2016 4 z 5

Knížka i když nepopisovala Call a popisovala tak nějak Adne, Logana a Connra, tak byla skvělá, ale musím říci, že i přes to, jak se dobře četla, tak ten nedořešený konec mě opravdu vytočil a tím i naprosto zklamal, protože jsem se dívala na stránky autorky a nevypadá to, že by se jí v této sérii chtělo pokračovat, vydala nedávno knihu, ale k jiné sérii, která u nás nevyšla. Proto jsem ubrala na hvězdičce a také proto, že už se to netýkalo smečky a je to snad série o vlcích. Pokud teda bude další díl, tak si ho určitě přečtu. Tímto ale nechci odrazovat od přečtení, knížka by si to rozhodně nezasloužila.

Scharks
31.05.2016 3 z 5

Na první 3 díly série to rozhodně nemá, ale i tak to bylo příjemné oddychové čtení.

jolca-jolly0953
15.02.2016 5 z 5

Tak by mne zajímalo, zda bude další díl. Takový otevřený konec, to snad ne?

Cla.Čewolf
31.12.2015

Upřímně mě kniha že začátku moc nebavila.
Ale pak se rozjela. Sice mi bylo líto,že už tam není Calla se Shayem, tak jak byli.
Také jsem si myslela, že Autorka bude popisovat život Shaye a Call a zbytku smečky. Ale kniha mě i přes toto malé zklamání zase bavila. Samozřejmě Adne, Connor, Ethan, Sabine a další mají co do sebe. Takže jsem se do knihy zamilovala jako do ostatních dílů. Bylo by fajn, kdyby v dalším díle Cremerova zase trochu popsala život Shaye a Smečky.. Bylo by fajn se zase vzít do role nespoutané Call a Shaye. Nicméně se Těším se na další díl. Tak doufám, že tu bude co nejdříve.

Terez.a
07.03.2015 4 z 5

Nejlepším dílem pro mě zůstává Oběť. Kořeny mě poněkud zklamaly, bez hlavních postav z předešlých dílů už to není ono. PS: pokud čtvrtý díl čtete po delší odmlce, je těžké se vyznat ve jménech

VikyAsim
31.12.2014 5 z 5

ten další díl je o Adne? To je hrůza já doufala že se nějakou záhadou Calla promění zpátky v člověka :/ :O

orangerose
31.12.2014 5 z 5

zajímavý příběh - liší se od smečky, knížka je plná zvratů, akce , knížka se mi líbila . Těším se na pokračování - to bude zase dlouhé čekaní na další díl :)

SoniaShadow
31.12.2014

Líbilo se mi to, ale nebyla jsem z toho unešená tak, jako jsem byla z ostatních dílů... Hlavně si předem připomeňte postavy (pokud jste četli už před nějakou dobou), jinak budete stejně zmatení jako já. Každopádně si přečtu i pokračování.

Alena_S
12.12.2014 5 z 5

Ze začátku jsem trochu tápala, jak jsem si po předchozí trilogii už nemohla vybavit, kdo je kdo, ale jakmile byli všichni na svých místech, rozjel se další výborný děj. Už to bohužel není Smečka, rozjíždí se úplně nový příběh, ale určitě pořád skvěle napínavé čtení. Zklamaná jsem nebyla, protože jsem ani nečekala, že by tak ukončený příběh jako Smečka mohl vhodně navázat na stejnou notu. Ale jestli ty vlky na konci promění zpátky na lidi, protože to nakrucování na diskotékách jim jistě hrozně chybí, tak to už zklamaná budu, ať se na mě Shayova maminka nezlobí :D

Lenka.Vílka
26.11.2014 5 z 5

Kniha napsana na prani ctenaru? To zni uz od zacatku podezrele...jenze ve vysledku jsem v rukach drzela dobrou knihu, ktera mela ale jeden zasadni problem...nevedela jsem, koho si oblibit...Adne a Connor...ty jsem mela rada uz predtim, ale tim to konci, v tomhle dile se nenasel nikdo dalsi, kdo by mi prirostl k srdci (az na "navrat" "ztraceneho syna"...skoda...nemela jsem moc velkou prodlevu mezi timhle dilem a trilogii, takze mi pojmy a postavy nezamotaly hlavu...hlavni na co jsem myslela pri cteni bylo, ze na knihu nemam myslet jako na ctvrty dil serie, ale jako na ctvrtou knihu v ramci sveta, o kterem Cremer pise a uz se nemuzu dockat pokracovani...dej byl dobry, styl psani stale stejne dobry jako predchozi knihy...proste jsem si to uzila od zacatku do konce...jenom te akce mohlo byt trochu vic...ale na hodnoceni to neubralo...

Eponka
13.10.2014 2 z 5

To bylo takové zklamání knížka se celou dobu hrozně táhla, pak jsem celou dobu musela přemýšlet kdo všechno jsou jaký postavy........zdlouhavé a nudné žádná pořádná akce....hrozné zklamaní po prvních třech dílech které jsem zhltla tohle byl propadák doufám že pátý díl bude lepší tohle bylo zklamání...

Terrka
05.10.2014

Kniha mě velmi bavila.Chvílemi jsem se i zasmála.Těším se na další díl.

ciniminisek
08.09.2014 3 z 5

Kořeny jsou pro mě zklamáním, ovšem další díl si ujít nenechám, protože věřím, že autorka si pro nás ten správný příběh plný šťávy teprve připravuje.

Knihu doporučuji pro mladší čtenáře a určitě číst celou sérii hned po sobě.

láska vlci démoni pro dospívající mládež (young adult) zuby

Andrea R. Cremer
americká, 1978