3x slečna Marplová

3x slečna Marplová https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25681/bmid_3x-slecna-marplova-4MN-25681.jpeg 5 203 27

Výbor tří detektivních románů se slečnou Marplovou: Není kouře bez ohýnku, Mrtvá v knihovně a Kapsa plná žita. První vydání.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Odeon

The Moving Finger / Body in the Library / A Pocket Full of Rye , 1964

4444913
16.06.2019 5 z 5

(SPOILER) Pro mě snad nejlepší kousky s yyjane Marplovou-výrazné příběhy s překvapivým rozuzlením,akorát v Mrtvé v knihovně jsem uhodla půlku vraha,jinak mě teta Agatha stoprocentně dostala.Nejmíň se mi líbilo Není kouře bez ohýnku ale i to se mi líbilo moc!

ArwenAragorn
12.06.2019 5 z 5

Tuhle dámu mám moc ráda.

85098211
26.07.2018 5 z 5

Jedna povídka lepší než druhá, slečna Marplová je zase ve formě a s lehkostí i šarmem sobě vlastními vyřeší i nevyřešitelné ;-). Tyto detektivky si prostě musíte oblíbit a mně nezbývá než dát hodnocení nejvyšší! :-)

Burák
02.02.2018 3 z 5

Po detektivkách od paní Christie sahám tradičně v zimním období, kdy si jejími příběhy a zdlouhavým, leč velmi příjemným vyprávěním, zpříjemňuji tyhle šedivé a studené dny.

I když už jsem těch příběhů četla nebo viděla v různém filmovém, divadelním nebo rozhlasovém zpracování spousty, některé dokonce několikrát, bavit mě nepřestávají.

Soubor zrovna těchto tří příběhů sice nepatří k tomu nejlepšímu co jsem od A. Christie četla, ale svůj účel to rozhodně splnilo.
Tak zase někdy... :)

woodward
22.11.2015 5 z 5

Není kouře bez ohýnku, to je typická paní Agatha. Subtilní, nenápadná záhada; nebýt to případ slečny Marplové, dovedu si představit jak by nad tím Poirot pomlaskával.

Kubíííína
09.08.2012 5 z 5

Souhlasím s Marianou, nejlepší byla opravdu Mrtvá v knihovně. Ale i Kapsa plná žita a Není kouře bez ohýnku stojí za přečtení. Podle mě super výběr.

mariana
13.05.2011

Typická Christie. Napínavé příběhy, kde nemáte šanci odhalit vraha. Nejvíc se mi líbila Mrtvá v knihovně - skvěle vypracovaná zápletka. Štve mě, že to zfilmovali a úplně předělali!