Sladké bohatstvo

Sladké bohatstvo https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242635/sladke-bohatstvo-242635.jpg 4 46 8

Temperamentná Jessie sa vzbúri proti želaniu svojho otca, ktorý by uvítal, keby sa vydala za dravého manažéra jeho firmy. Bojí sa, že jej nápadníkovi ide skôr o dedičstvo, ako o ňu samu. Príťažlivý Sam však robí všetko pre to, aby ju prevedčil o opaku...

petraj30
14.07.2022 3 z 5

Celkem pěkný a zajímavý příběh, ale celou dobu mi připadalo, že jsem něco podobného už četla, kniha se jmenovala Iluze jistoty, taky od této autorky.
Jessie byla takové zbrklé telátko, tentokrát to myslím v dobrém. Do takových situací se dokázala dostat jen ona, a Hatch byl poněkud tvrdým oříškem. Až do konce jsem se zamýšlela nad jeho chováním.
Nenudila jsem se, ale je to opravdu jen průměrné dílo.

Kudík
26.08.2021 3 z 5

Příjemné a čtivé s mírně napínavou zápletkou ohledně jistého kultu/nadace Ranní rozbřesk. Jessie se mi líbila, ať už v roli rodinného mediátora nebo věčně propouštěného zaměstnance. U Hatche jsem měla také problém, co myslí vážně, a co jako žert. Nejvíc se mi líbil samotný závěr, ale přesto všechno se jedná o autorčin průměrný počin v porovnání s jejími ostatními díly.

MartinaKOBRA
12.07.2021 5 z 5

Každou ženu tahle kniha osloví, příjemná pohodovka.

helenkan
31.05.2019 3 z 5

Ráda čtu tuhle spisovatelku. Někdy se mi to líbí víc někdy méně. Tohle bych zařadila mezi ty slabší,ale jen o chlup.

hannah2000
25.04.2016 3 z 5

Příjemná, jednoduchá oddychovka po náročných dnech.

kacaaba
18.03.2016 4 z 5

Vtipné, napínavé pohodové čtení. Bavila jsem se. Nic náročného.

kika 13
24.02.2013 3 z 5

Odychová četba pro nedělní odpoledne.

zoja
31.01.2013 4 z 5

Dlouho jsem uvažovala mezi 4 a 5 hvězdičkami. Ke konci knihy jsem byla přesvědčená, že dám 4, protože jsem si říkala, že autorka mohla posledních 50 stránek zkrátit na 20. Pořád se tam omýlalo dokola to samé kolem rodinné firmy a s každým členem rodiny, což mě po pár stránkách už přestalo bavit, nicméně ke konci to autorka ještě pořádně rozjela, takže bych se opravila, posledních 50 stránek by stačilo zkrátit tak na 35 :-). Nakonec dávám přece jen 4, i když se mi příběh líbil. O příběhu tu nelze nic moc víc dodat, anotace je docela výstižná.

Jayne Ann Krentz
americká, 1948