Sladká jak krev

Sladká jak krev https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80086/sladka-jak-krev-tina-salo-80086.jpg 4 316 48

Tina Salo série

Praha je přívětivé město, pro "našince" určitě, a upírka Tina Salo to oceňuje. Když se na ulicích začnou povalovat vykrvené mrtvoly bezdomovců, je třeba udělat pořádek ve vlastních řadách, aby mohl poklidný upíří život v matce měst pokračovat.

ciniminisek
22.08.2012 3 z 5

Pěkné čtení,nejsem úplně pohlcená,ale další díl už se rozečítá.

Denaille
13.02.2012 4 z 5

Česká fantasy se hodně liší od toho světového YA žánru, který je mezi námi teens tak oblíbený. Ne každý ho má rád a ne každý čte českou tvrobu už jenom z principu.
Petra Neomillnerová má svůj styl. I když je tohle moje prvotina od ní, troufám si tvrdit, že ostatní knihy nejsou zas tak odlištné. Popisuje prostředí s jakousi surovostí a tak realisticky, že se v tom prvky nějakého nadpřirozena hravě ztratí.
Není to příběh pro malé, ale pro ty, kteří už něco zažily a chtějí si odpočinout u zajímavé knížky.
K sérii Tiny Salo bych přidala šítek - česká Mercedes Thompson 18+.
Někomu mohou vadit erotické scény, ale mě se to překvapivě tentokrát nedotklo, protože to k tomu všemu jaksi patří. Svět upírů prostě není pohádka a to se mi na tom líbí, protože to tak má být.
Lidé se upírů musí bát.

pufina
29.01.2012 3 z 5

Česká průměrná upířina. I když příběh neoplývá zrovna originalitou nebo něčím novým, tak to má jedno velké plus - knížka je opravdu hodně čtivá, dá se přečíst na jeden nádech.

Frakira
11.01.2012 3 z 5

Tohle mě bavilo...ale klidně to mohlo být i drsnější ;) určitě pokračuju dalším dílem...

mumin63
29.08.2011 5 z 5

Po přečtení této knihy mám z noční Prahy také mrazení - co kdyby ...

cori
17.08.2011 3 z 5

Román plný akce a sexu, tedy jak má autorka ve zvyku psát. Hlavní hrdinka se s ničím nepáře, ani v sexu, ani v zabíjení, ani ve vysávání (krve, nikoli prachu). Noční procházky Prahou už nebudou takové jako předtím.

Temný snílek
29.05.2011 4 z 5

Moc povedená knížka o upírech, a rozhodně se nejdená zase o nějakou romanci. Tina Salo je svérázná upírka, která se s nikým nemazlí. Zhltla jsem to na jeden nádech a už těším až si obstarám další díly série.

Tcica
02.03.2011

Tohle bylo náhodou pěkný. Sice občas jsem měla velké výhrady k odmítavému postoji Tiny vůči ostatním, ale jinak jsem to zhltla při cestě z Francie :-)