Skvělá partie

Skvělá partie https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427682/bmid_skvela-partie-3Z6-427682.jpg 4 106 28

Summer Hill série

< 2. díl

V malém městečku si nikdo nenechá ujít šťavnaté drby... Terri Rayburnová je dívka s jistou pověstí. Nezaslouží si ji, ale protože vyrostla na předměstí Summer Hillu, ví, jak to na maloměstě chodí. Jediný způsob, jak se vypořádat s klevetami, je ignorovat je. Takže si hledí svého a vede letní resort u jezera Lake Kissel. Když se ovšem jednoho dne vrátí domů z krátké pracovní cesty a objeví ve svém domě u jezera pohledného cizince, zavětří něco nekalého. Někdo si tu hraje na dohazovače a Terri musí přiznat, že Nate Taggert je přesně její typ. Jenomže je zároveň zasnoubený s dcerou starosty a naprosto nedostupný. Ti dva se kupodivu spřátelí, zatímco si Nate zvyká na život u jezera. Když však Nate zaslechne drby o Terri, je opravdu překvapený. Ví, že je Terri inteligentní, krásná a silná dívka, a tak se rozhodne odhalit zdroj těch pomluv. Terri chce hodit minulost za hlavu, jenže Nate se nezastaví, dokud neodhalí pravdu – i když by ta pravda mohla být víc, než oba dokážou unést.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Met Her Match , 2019

moudivlacek
27.05.2023 4 z 5

Knihy této autorky mě nikdy nezklamou. A když je to romantika s detektivkou v jednom, tak to nemá chybu.
Terri milovaná u jezera a nenáviděná ve městě a proti ní "princezna" města Stacy a mezi nimi snoubenec Stacy - Nate, který je a není sám sebou. Terri matka zmizela a od té doby byla pro město coura a Terri celý život bojuje s drby. Terri cítí lásku k Natovi a on k ní. Oba ale dodržují pravidla hry. Jenže Nate je donucen postavit se pravdě do očí a umíní si zjistit pravdu o matce Terri....
Není to nic přeslazeného a ani strohé vyšetřování. Jen příběh lásky, která se zrodila a obstála ve zkouškách.

Artep071
27.06.2022 3 z 5

Uf na to, že je to Deveraux tak jsem její styl psaní vůbec nepoznala ... bylo to takové béčkové ... chjo

eliášová
29.09.2021 5 z 5

spokojenost

Laf
14.09.2021 4 z 5

Dávám tomu čtyři hvězdičky, protože 3,5* nejde zvolit :)
Kniha se čte dobře. Nenářočná. I milovnice romantiky si tu najdou to svoje. Jako oddychová četba je to dobrá volba. Jediné, co mě zklamalo, byla detektivní zápletka. Mohla být delší a lépe propracovaná.
Kniha neurazí. Kdo již četl něco od této autorky, ví, do čeho jde :)

kacenka6144
29.04.2021 4 z 5

K této autorce jsem se vrátila po delší době. A knížka mě vůbec nezklamala. Měla příběh, nechyběla romantika, ale nic přehnaného.

jennefer
21.03.2021 4 z 5

Jedna z těch lepších knih od této autorky. Velmi napínavá, akorát romantická, sympatické postavy. Takže jsem přidala hvězdu, opravdu se mi to pěkně četlo.

Jaruš71
12.03.2021 5 z 5

Moc hezky se četla, romantický příběh propletený tajemstvím minulosti.

levap
04.11.2020 5 z 5

Za mě super počteníčko

ikul
19.09.2020 3 z 5

Hezký romantický příběh. Nenadchne, ale ani neurazí.

etell
30.07.2020 5 z 5

Tak táto kniha ma dostala. Hlavné postavy sa k sebe skvele hodia, iskrí to medzi nimi, príbeh zaujímavý okorenený aj o tajomstvá z minulosti. Dobré čítanie!

Ivet1990
05.07.2020 4 z 5

Tohle byla první kniha od autorky a myslím si, že si ještě nějakou určitě přečtu. Je pravda, že ze začátku jsem měla problém ani ne tak začíst jak na styl psaní, protože dávám přednost psaní v první osobě. Což nebyl problém na dlouho, do knihy jsem se po pár stránkách začetla a knihu si užila.

petulkapeta
15.06.2020 5 z 5

Nate byl úžasný,skvěle se k sobě s Terri hodili a doplnovali...libilo se mi že ke konci byla z toho takova mensi detektivka..a asi se mi to libilo vic než předchazejici dil...parada :)

alzbeta4340
06.06.2020 5 z 5

Už první díl byl moc dobrá oddechovka a Skvělá partie se mu určitě vyrovná. Sympatické čtení, ve kterém jemný vtip doplňuje i trochu tajemství. Jako relaxace mi kniha posloužila báječně.

raty
01.06.2020 5 z 5

Mám teď nějaké "romantické" období, tak jsem si nemohla nejnovější knihu mojí oblíbené spisovatelky tohoto žánru nechat ujít. První polovinu jsem si říkala, že je to dobré tak do edice Harlekýn, pak se ale do příběhu přimotalo řešení staré záhady a moc mě to bavilo. Krásná romantická pohádka, jak jsme od paní Deveraux zvyklí.

Nuttelka
01.06.2020 5 z 5

Klasická milovaná Jude :-) Ale už mám docela honičku se v rodové linii Taggertů a Montgomeryů vyznat :-))) Nate s Terri mě moc bavili a vyřešení zmizení Leslie mě ke knize přikovalo. Kdo má knihy od Jude rád, je její věrný fanda jako já, tak se nudit nebude :-)

saez
01.06.2020 5 z 5

Zase zbytečně uspěchala a překombinovala konec, ale i tak to byla parádní oddechovka, přesně taková, jakou mám od Deveraux ráda.

helenkan
31.05.2020 5 z 5

Tak tohle jó :-) já si to vychutnala. Moc pěkná romantika.

Kudík
24.05.2020 4 z 5

Tak tentokrát mám pocit, že jsem oproti prvnímu dílu četla úplně něco jiného, ale vůbec to nevadilo. Škoda, že až na Kita a Stacy se zde původní postavy nevyskytují. Terri mi bylo při všech těch pomluvách líto, ale naštěstí je s největší drbnou dobře naloženo. No a Nate? Svalům navíc bych se taky nebránila. :)

katst
23.05.2020 5 z 5

Hezký, čtivý příběh, kterému nechybí lehké napětí a ani to správné jiskření a romantika mezi hlavními hrdiny knihy....
Přesně kvůli takovým knihám Deveraux zbožňuji ;-)

AniDi
20.05.2020 5 z 5

Nádhera, napínavý děj s velkou dávkou romantiky. Chemie mezi hlavními hrdiny byla téměř hmatatelná. Užila jsem si čtení a jsem si jistá, že přečtu znovu. Krásná napínavá oddechovka.

romantika maloměsto

Jude Deveraux (p)