Škola Na Výsluní

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V městečku jménem Cerhemice, které je tak akorát blízko i daleko od Prahy, mají kromě jiných vymožeností i školu Na Výsluní. A v ní chápavého školníka, šikovné kuchařky, kočky, učitele většinou sympatické - ale i takové, které už povolání trochu poznamenalo. Jak by také ne, vždyť zvládnout tak vynalézavé puberťáky, jako jsou sedmáci, vyžaduje hodně nadhledu a humoru. Zdá se, že na jednu takovou kantorku budou mít děti konečně štěstí a také že nastoupila v pravou chvíli. Nikdo jiný by z nich totiž asi neudělal partu, která zapomene na stará nepřátelství a podrazy, a začne dokonce bojovat o to, aby nepřišli o školu, do které najednou tak rádi chodí. Přesto hrozí, že se z ní stane výrobna křupek a všichni budou muset dojíždět jinam. Opravdu není naděje, že by se ještě dalo tohle rozhodnutí zvrátit? Literární podoba stejnojmenného seriálu ČT....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99797/skola-na-vysluni-99797.jpg 3.613
Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Česká televize
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Škola Na Výsluní

Přidat komentář
sola_lupa
03.11.2018

Tuhle knížku ocení spíš mladší čtenáři, ale i pro ty starší je v ní dost humoru. Kdysi jsem viděla seriál a líbil se mi, knížka mi přišla stejná jako seriál. Za mě je určitě fajn na zlepšení nálady.

Čarodějka0458
23.08.2012

Tato kniha mě mile překvapila jak obsahem tak fotkami z natáčení. Viděla jsem i seriál a abych se přiznala líbila se mi více kniha. Mám sice radši jiné knihy, jiné téma ale i přesto jsem ji přečetla.


Martin_Happy
04.01.2012

Ale tak jako jo, dá se to přelouskat. Se seriálem zkušenost nemám, tak nevím jak byl/nebyl stupidní

Doporučujeme

Harry Potter a Tajemná komnata
Harry Potter a Tajemná komnata
Bez tebe to není léto
Bez tebe to není léto
Temné terárium
Temné terárium
Rozbřesk
Rozbřesk