Začátek letopočtu

Román líčí životní příběh studentky, která se po úspěšném absolvování několika semestrů medicíny stává svobodnou matkou. Byla to velká studentská láska. Markéta by bez problémů dostudovala lékařskou fakultu a z Martina by se po dokončení FAMU stal úspěšný scénárista. Ještě ve III. ročníku fakulty si to mysleli. Nečekaně objevená Martinova nevěra dostává Markétu na cestu, kterou by sama těžko volila. Potká novou lásku, čeká dítě a neví jestli je Martinovo nebo Honzovo, musí hledat byt v Praze a snažit se nevzdat se studia....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/125168/zacatek-letopoctu-125168.jpg 3.721
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Československý spisovatel

Kniha Začátek letopočtu

Jana283
25.09.2017

Džínový svět - má kniha středoškolská, Začátek letopočtu mne doprovázel na VŠ. I když narozdíl od Markéty jsem nemusela řešit tak složité problémy mladé studující matky, byla mi moc blízka a fandila jí.

niika
01.10.2014

Docela příjemná kniha, i když vzrušení je tam málo. Napsaná takovým klidným stylem. Přece příchod dítěte v době studia a dva potenciální otcové k tomu, to je docela složitá situace, ne?

Autoři knihy

Radek John