Sítě z pavučin

Sítě z pavučin https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383800/bmid_site-z-pavucin-DpS-383800.jpg 4 141 52

Blanka je mladá a úspěšná herečka, křehká a silná zároveň. Ovšem její osobní život je samá bolest a zklamání. Jediným světýlkem je pro ní její dcerka Alenka. Blanka sa dlouho odhodlává rozmotat pavučinu klamání, kterým ovila svůj život...

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Noxi

Siete z pavučín , 2003

m.valova
17.02.2019 4 z 5

Kdo zná spisovatelku,už ví co má čekat..snad konec mohl být trochu veselejší,ale nejde o pohádku,takže,různí lidé-různé osudy..

gargamelka
09.02.2019 5 z 5

Příběh který se čte v podstatě sám. Blanka nemá jednoduchá osud, ztráta mamky, despotický otec a vdavky alá středověk... Příběh o tom, že důvěra a čistý štít jsou křehké a důležité komodity a také, že ve dvou se to lépe táhne. Hrdinka se svazuje polopravdami sítí. Naděje na lepší zítřky umírá poslední :)

behaleva
31.01.2019 5 z 5

Velice pěkná kniha.

Milena2017
07.01.2019 5 z 5

Knížka se mi četla hezky ))) příběh se mi moc líbil :-) A šťastný konec, není co dodat :-))

Květi62
01.01.2019 4 z 5

Hlavní hrdinka, herečka Blanka, to nemá v životě lehké. Snaží se vše vyřešit dle svého srdce, ale protože i v osobním životě to tak nějak hraje, zaplétá se do pomyslné sítě, která ji stále více svazuje. Teprve až si uvědomí, co ztratila, dokáže se otevřít sobě i svým blízkým a najít svoje štěstí. Kniha určitě stojí za přečtení.

alnahu
21.12.2018 5 z 5

Příběh Blanky ,který je dramatický již od jejího dětství a zamotává se čím dál víc a přesto najde v sobě velké odhodlání se z těchto sítí ,co jí život připravil vymotat. Kniha se mi četla dobře ,pro mne to byl další čtivý příběh ze života od mé oblíbené autorky.

LuciKo
02.12.2018 3 z 5

O Blance a jejich ztrátách, ale také hledání a nálezech. Lásky, přátel, spokojenosti.. Kniha tom, jak se učit ze svých chyb, jak neztrácet víru v to, že všechno má svůj čas a jak nakonec najít přes všechny překážky v životě i to své místo pod sluncem.

mariva
22.11.2018 3 z 5

Od autorky už jsem četla lepší knihy. U této jsem dlouho čekala, kdy už dojde k té zásadní změně v jejím životě a zdálo se mi, že to trvá dost dlouho. Pak už kniha nabrala na tempu a četla se lépe.

majanka
13.11.2018 3 z 5

Tí, ktorí si obľúbili štýl písania tejto autorky , si prídu na svoje. Pre mňa to bolo také trocha oddychové čítanie. Príbeh pekný, taký reálny zo života.

Pavouček2
08.11.2018 4 z 5

Příběh byl pěkný, jen takový zrychlený, u některých okamžicích by zasloužilo víc rozepsat a ne to shrnout do opakovaných vět jak se jen cítila.

Kelis1232
16.06.2017 5 z 5

Veľmi pekna kniha

lusila
23.06.2013 1 z 5

Ak máte radi romány o láske so šťastným koncom, je pre vás ako stvorená.

nešťastná láska

2011  82%Dva životy
2003  81%Manželky
2012  78%Nikdy
2020  85%Slib
1997  75%Cena za voľnosť

Kniha Sítě z pavučin je v