Sítě z pavučin

Sítě z pavučin https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383800/bmid_site-z-pavucin-DpS-383800.jpg 4 141 52

Blanka je mladá a úspěšná herečka, křehká a silná zároveň. Ovšem její osobní život je samá bolest a zklamání. Jediným světýlkem je pro ní její dcerka Alenka. Blanka sa dlouho odhodlává rozmotat pavučinu klamání, kterým ovila svůj život...

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Noxi

Siete z pavučín , 2003

Radka1911
14.01.2020 4 z 5

Odpočinkový ženský román mé oblíbené spisovatelky. Knížka se dobře čte a má zajímavý a neotřelý děj.

perpe2a
16.10.2019 4 z 5

Moc pěkně napsaný příběh ze života. Mohu jen doporučit.

Mateo67
22.09.2019 3 z 5

Děj jako vždy běží jako po drátku, knihy jsou si podobné jako vejce vejci, ale proč ne? Je příjemné občas nechat prožívat a řešit problémy a životní zvraty literární postavy a sám zůstat “ukrytý ve své bezpečné ulitě”. A zde musím ocenit, že autorka docela šetřila tím , pro ni bohužel typickým, “přeslazeným” slovníkem.

ritz
20.09.2019 4 z 5

Super oddechovka od oblíbené autorky.

pingu1
23.08.2019 3 z 5

Kniha se četla dobře, ale tentokrát mi hlavní hrdinka nebyla moc sympatická a některé scény mi přišly nereálné... Jiné knihy od této autorky se mi líbily víc.

zdenaR
12.08.2019 4 z 5

Zajímavý příběh, velmi čtivý, děj má spád.
V některých momentech bych ocenila trochu více situace rozepsat a posunout děj (asi i proto, že mám ráda "tlusté" romány).
V každém případě autorka opět nezklamala, výborné čtení na pohodu.

Val
23.07.2019 5 z 5

Super oddychovka od mé oblíbené autorky. Nicméně to, co dopustila Blanka na začátku knihy jsem nemohla rozdýchat. Zachovala se jako hrdinka z románů z osmnáctého století. Podle toho se taky vyvíjel její další život. Názorná ukázka toho , jak všechno souvisí se vším.

radus
18.07.2019 4 z 5

Asi bych pár věcí v životě udělala jinak než Blanka, ale dopadlo to, jak dopadlo a nakonec i ona našla životní štěstí. Knížka se mi dobře četla, i když mě hlavní hrdinka trošku štvala.

JancaMia
11.07.2019 2 z 5

prolhaná hrdinka od začátku do konce ...

mirunda
06.07.2019 4 z 5

Kniha, která neurazí ani příliš nenadchne. Beru ji jako odpočinkovou. Někdy mi šla hlavní hrdinka pěkně na nervy. Četlo se mi ale dobře, tak jako všechny knihy od autorky.

Danago
24.06.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Příběh má spád je napsaný velice poutavě, tak že jsem s od knížky nemohla odtrhnout. Tato knížka patří k těm nejlepším, které jsem od autorky četla

josska
21.06.2019 5 z 5

Moje oblíbená autorka a moc pěkná,čtivá kniha....

1casper
27.05.2019 5 z 5

Další kniha mé oblíbené autorky. Četla se sama.

Ještě by me zajímalo, jak dopadl Zdenek, ten by vydal na samostatný román. ;-)

doporučuji.

babiočka
13.05.2019 5 z 5

Další příběh mojí oblíbené autorky, který je velmi reálný.
Ne zrovna šťastné dětství klíčové postavy se zde promítá do celého jejího následujícího života. Blanka se však snaží nepříjemné prožitky i svá selhání a lži zatajit, čímž se zamotává do ještě větších problémů. Nakonec ale přece jen dospěje a hérečkou je už pouze na divadelních prknech.
Pěkná čtivá kniha.

certik003
29.04.2019

Hlavní hrdinka si díky svým lžím moc mých sympatií nezískala, ale i tak se knížka četla příjemně, tak jak jsem u autorky zvyklá.

helča5
20.04.2019 2 z 5

Mám tuto autorku ráda,ale toto je 1.kniha,která nenaplnila mé očekávání,Blanka je žena,která většinou myslí jen na sebe a vytěžuje z dobroty lidí kolem sebe,kniha mě zklamala.

knihovnička007
12.04.2019 4 z 5

U této autorky je každá kniha sázkou na jistotu-příjemné, odpočinkové čtení, příběhy jsou ze života a je to takové pohlazení na duši.
Ani zde se autorka neodchýlila :)
Blanka se zamotala do sítě svých lží a polopravd a pak se z nich těžce vymotávala. Držela jsem ji palce.
Trošku se mi pletly jména Zina a Zita a později Bohuš a Luboš... :)

TamaraKrejčí
06.04.2019 5 z 5

Příjemné čtení, které mi dělalo společnost ve vlaku. Příjemné překvapení, že mě dokázal příběh držet v napětí jak to celé dopadne.

Pechule
25.03.2019 5 z 5

Zase jedna hodně povedená kniha od mé oblíbené autorky.

popeluška
08.03.2019 5 z 5

Kniha se četla naprosto skvěle :-) Autorka mě opět nezklamala. Těším se na další knihu :-)

nešťastná láska

2011  82%Dva životy
2003  81%Manželky
2012  78%Nikdy
2020  85%Slib
1997  75%Cena za voľnosť

Kniha Sítě z pavučin je v