Hříšně bohatý

Hříšně bohatý https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506767/bmid_hrisne-bohaty-YD8-506767.jpg 4 281 46

Sin Trilogy / Hriech série

Žádný Riscoff a Gable prý spolu nemůžou žít šťastně až do smrti – kvůli dlouholetému nepřátelství našich rodin. Kdysi jsem tomu věřil – než jsem zahlédl dívku, která mi vyrazila dech. Nevěděl jsem, jak se jmenuje, a ani mě to nezajímalo. Jako každý muž, který ví, co chce, jsem si šel tvrdě za svým. Vážně jsem nečekal, že jde o Whitney Gableovou. Zamilovali jsme se do sebe, jenže pak se všechno zvrtlo a ona si vzala jiného chlápka. Teď mě nenávidí, a právem. Během svatebního obřadu jsem vznesl námitku. Deset let jsem ji neviděl, ale teď je zase doma – a nemá snubní prstýnek. Žádný Riscoff a Gable prý spolu nemůžou žít šťastně až do smrti… jenže já s Whitney Gableovou ještě neskončil. Čekám na druhou šanci a tentokrát udělám cokoli, abych všem dokázal, že se spletli.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Richer than Sin , 2018

P3_tis
05.04.2023 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Od knihy se nešlo odtrhnout. Přestože jsem podobnou zápletku a dvou znesvářených rodinách četla nedávno v knize Rivalové, tak tohle bylo proste skvělý! Ohromně čtivé krátké kapitoly, které vám proste samy ubíhaly pod rukama. Otevřený konec je třešničkou na dortu, abychom netrpělivě vyhlíželi další dva díly.

Andrejka91
01.04.2023 5 z 5

Bylo to tak návykové čtení, že jsem se od knihy nedokázala odtrhnout a přečetla ji v rekordním čase.
Moc se mi kniha líbila ostatně jako všechny od této autorky a uz se nemůžu dočkat dalšího dílu, protože zase ten otevřený a napínavý konec.

kristyna9911
23.03.2023 4 z 5

Jako wau!!! Už aby byly ty další dva díly . Super příběh a zajímalo by mě jak to skončí. Autorka to utla v tom nejlepším kruci

Raislin
25.02.2023 3 z 5

Na začátek musím říct, že knihy této autorky mám ráda. Obě předchozí trilogie jsem si užila, ale tady se nemůžu nějak zbavit dojmu, že je to jako novodobý příběh Romea a Julie se spoustou sexu. Uvidíme co se odehraje v dalších dílech, ale zatím jsem z tohoto dílu v rozpacích.

Ešína
25.02.2023 5 z 5

Začátek série se rozjel slibně. Líbilo se mi prolínání minulosti s přítomností. Lincoln si získal mé sympatie ihned. Jak to s Whitney nevzdával ani po letech bylo hezké. Nemůžu si pomoct ale něco mi říká, že komodor nebude takový padouch. A ten konec? Zase jsem zůstala s pusou otevřenou. Těším se na pokračování.

Lavina
22.02.2023 4 z 5

Velmi zajímavá zápletka ve stylu Romeo a Julie....Stále nějaké zvraty a dost romantiky i erotiky.Nemám ráda prolínání minulosti se současností,ale v této knize byla vždy kapitola s minulostí jen na pár stran,tak se to docela dobře četlo... jako oddychovka fajn

Banni37
21.02.2023 5 z 5

Vždycky si říkám, že počkám, až vyjde celá série a stejně nevydržím! To jsou prostě návykové jednohubky, které “zmizí” jak nic a nutně potřebujete další díl. Meghaniny knihy zbožňuju a zároveň nenávidím za to čekání! :D

Ketfl
17.02.2023 4 z 5

Kdo už zná tuto autorku, tak ví, že do příběhu vždy skočí rovnýma nohama. Nepíše se s žádnou omáčkou kolem, která by příběh nějak zbytečně natahovala. Kniha je útlá a kapitolky krátké, střídají se pohledy obou hlavních postav. Tím celé dílko rozhodně získává na čtivosti. Čtenář se rozečte a hned je konec. Autorka v prvním díle postupně odkrývá minulost i současnost obou hlavních postav, vztahy v rodinách i mezi oběma rodinami navzájem. Také se postupně začínají odkrývat různá tajemství a zvraty na sebe nenechají dlouho čekat. Hlavní hrdina Lincoln mi byl celkem dost sympatický, prostě takový cukrouš. Hlavní hrdinka Whitney mi byla sympatická už trochu méně, hlavně její věčné stěžování a neustálá chuť utéct od problémů mi dost lezly na nervy, ale musím rozhodně uznat, že dvojice mezi sebou měla úžasnou chemii, díky které se to opravdu skvěle četlo. Také jsem si celkem oblíbila vzájemné hašteření dědy komodora a prastrýce Magnuse.
Celkově ale musím říct, že tato série se mi zdá slabší než předchozí dvě vydané. Uvidíme samozřejmě, co přinese další díl a jakou tendenci tak celé série bude mít – jestli vzestupnou, nebo sestupnou. První díl se mi ale četl dobře. Líbilo se mi to.

be_pa
12.03.2022 5 z 5

Hodnocení celé série: Příjemné počtení ve slovenčině, čistý překlad, resp.práce editora. Bavili mě oba staříci v chatkách i příběh hlavních postav. První díl super, zápletka byla zajímavá a teprve se rozvíjela. Druhému dílu jsem hvězdu ubrala a za konec 3. dílu dávám hvězdy dvě, to už jsem dočítala jen velice zběžně, jen abych věděla, jak příběh nakonec dopadne. Tahle poslední část mi připadala, jako soupis přírodních katastrof, kombinovaný se seznamem titulků sloupků bulvárních novin.

wielka
08.03.2022 4 z 5

Seriu budem hodnotit tu ako celok, lebo ide o jeden text rozseknuty na tri casti.
Je to pomerne citatelne dielko, ktore ma zaujimave zapletky. Casom ich pribuda a pribuda, az su v poslednej casti nahadzane jedna za druhou a nakoniec to posobi prekombinovane a neuveritelne. Hlavne postavy su sympaticke. Modroocka mi vsak niekedy liezla na nervy, lebo stale premyslala o zutekani namiesto pokusu o vyriesenie. Lincoln bol sympatak. Boli tam zaujimave vedlajsie postavy, najma komodor a stryko Magnus.
A chvalim jazykovu korekturu.

nina3905
05.02.2022 2 z 5

Z knihy mám po prečítaní zmiešané pocity. Keďže nerada nechávam nedočitane série, dám šancu druhej časti. Uvidím, či mi príbeh viac “sadne”.

Ralemo
14.01.2022 3 z 5

Vlastně nevím co k této sérii knih napsat. Určitě si to podle mě nezaslouží 5 hvězdiček. Celá série je brutálně zamotaná, zápletek je tam tolik, že nevím u které začit.
Každopádně Whitney a Lincoln k sobě prostě patří, to co se dělo mezi rodinami byl vážně masakr. Obdivuji autorku, že dokázala vymyslet tolik zápletek mezi jejich rodinami. To je až neskutečné, jak to vše bylo propojeno. Každopádně zajímavé knížky, stojí za přečtení, ale že bych z nich byla nějak více nadšená, to se říct nedá.

Vknihách
03.01.2022 5 z 5

Podľa nádhernej obálky, s vystúpenými nápismi aj na chrbte knihy a zlatou farbou, som očakávala príbeh nabitý erotikou. Očakávanie neboli naplnené, to však neznamená, že kniha nebola dobrá. Bola vynikajúca! Na necelých 240 stranách sa vyvíja príbeh Lincolna a Whitney. Osudy týchto dvoch hrdinov sledujeme z oboch pohľadov a čo je ešte zaujímavejšie, máme aj pohľady do minulosti, taktiež z oboch pohľadov. Kapitoly sú krátke,dej odsýpa. Veľmi sa mi páči, ako Meghan začne písať príbeh prítomnosti, navnadí vás a ukončí kapitolu. Hodí vás do minulosti o 10 rokov späť a vysvetľuje, čo sa vlastne stalo, pretože už prvá veta v anotácii vysvetľuje, že hlavní hrdinovia nemôžu žiť spolu šťastne až do smrti. Sú objasnené rodinné drámy, problémy, dokonca aj dávna história, kedy a ako vznikol konflikt medzi rodinou Whitney a Lincolna. Zápletky sú veľmi fajn, podľa mňa sa aj hlavní hrdinovia správajú adekvátne svojmu veku, žiaden prehnaný afekt, detinskosť a podobne. To sa však nedá povedať o vedľajších postavách. Sesternica Whitney je riadna sviňa a spolu s Lincolnovou matkou mi neskutočne pili krv a predpokladám, že aj vďaka týmto dvom semetrikám sa ešte riadne "zamiešajú karty". March vymyslela skvelý príbeh a záver prvého dielu je napínavý! Keby nemám po ruke pokračovanie, asi ma klepne, takže hop šup na druhý diel. Nemám čo vytknúť a tento príbeh som si absolútne zamilovala.

alzbeta2843
23.12.2021 3 z 5

Tiež ako mnohí musím povedať, že som čakala niečo iné. Možno je to tým slovenským prekladom alebo časom, ale mne sa nezdalo, že by to písala tá istá Megan March, čo písala Mount trilogy. Ale koniec koncov, príbeh sa mi páčil, ale čakala som asi lepší príbeh a charakteristiku hrdinov. Koniec bol každopádne zaujimavý a teším sa na pokračovanie.

petusska01
10.08.2021 3 z 5

Čakala som trosku iný štýl. Alebo teda skôr ma prekvapil Lincoln- čakala som skôr takého toho nepríjemného kompletne sebestačného týpka, tu sa neviem rozhodnúť medzi rodinným maznáčikom a takým mierne naivným romantikom. A hlavne neznášam keď ľudia nekriticky prijímajú informácie a hneď podľa toho konajú. Ale šak potom by sme nemali príbeh, okej. Whitney v prvom diely je proste chudera. Bez názoru, bez peňazí, bez zmyslu života. Každý s ňou máva a ona nič. Čiže postavy pre mňa nič moc. Príbeh a zápletka by sa asi zmestili aj do menej kníh ale prečítam si. Popis erotických častí je snáď z harlequiniek - broskyňky, výšiny a iné výjavy. Napriek tomu že som to zhejtovala, kniha sa číta pomerne ľahko, preskakuje sa z minulosti do prítomnosti a odkrývajú sa tajomstvá. Kto veľa neočakáva, nebude sklamaný.

LilluLong
21.06.2021 2 z 5

Neviem preco ale štyrikrát som odložila čítanie kym som sa premohla pokračovať a docitala prvú časť trilógie .vyjadrim sa u druhej časti teraz u mna ma len 2*

evineckY
09.04.2021 4 z 5

Sice mi to trošku připomína Harlekýnku, ale za to je to napínavé, zamilované a erotické - co dodat ? Těším se na další díl :-)

etell
08.04.2021 2 z 5

Ani neviem čo napísať, nerada píšem zlé recenzie (proste si myslím, že v tom momente mi kniha nesadla, ale jej chvíľa možno ešte príde). K tejto knihe však budem kritická. Vôbec sa mi nepáčil štýl písania, neviem, či to nie je chybou prekladu. Vzhľadom k príbehu, ktorý sa mi zdal zaujímavý som jej chcela dať šancu a dočítať, ale veľa pasáži som preskakovala. Myšlienka dobrá, ale slabé spracovanie. Ďalším častiam zo série asi odolám.

Suin
17.03.2021 3 z 5

Nebudu pokračovat dalším dílem, to vím jistě.

Damienronnie
14.02.2021 4 z 5

Nebolo to celkom zle , ale čakala som viac