Hriešne očarujúci

Hriešne očarujúci https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476665/bmid_hriesne-ocarujuci-i9A-476665.jpg 4 211 30

Sin Trilogy / Hriech série

< 3. díl

Whitney Gablová je žena, ktorú by ste chránili do posledného dychu. Udržali si ju stoj čo stoj. Postarali sa o ňu. Konečne som sa poučil z dávnych chýb a je načase dokázať, že som muž, ktorý si ju zaslúži. Nech si to žiada akékoľvek obete. Už nesmiem zlyhať. Nebudem brať ohľad na nič, čo nám stojí v ceste. Ani na rodinu. Sľubujem, že odteraz bude navždy moja. Hriešne očarujúci je poslednou časťou návykovej trilógie o zakázanej láske.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

Reveling as Sin , 2018

Lavina
24.02.2023 2 z 5

Třetí díl...tak to bylo moc.Přišlo mi to až nereálné tolik špatných věci hned za sebou vznikl v tom úplný chaos.Kdo byl čí syn a dcera,kdo koho zabil...no musela jsem to dočíst,abych věděla závěr,ale hodně jsem se překonávala.Prvni 2 díly ok ale tento mě spíš naštval.

Fidibus
22.02.2023 4 z 5

(SPOILER) Třetí díl mi přišel nejlepší, konečně se toho víc dělo, možná najednou až moc. Konečně zmizela i paralelní linka před 10 lety, takže se líp čte. Novodobý příběh Romea a Julie zde končí dobře, oba rody se smíří. Vyjde najevo, že oba komodorové o to už dávno stojí a de facto se navzájem provokují, aby se něco dělo.
Děj je plný zvratů, už mi to přišlo až moc. Postavy Karmy a Harrisona se odhalují, do toho Rickova matka s výhrůžkami... Vše vrcholí požárem a přiznáním, kdo zabil Lincolnovu matku, Rickyho a byl i při dávné nehodě rodičů.
Myslím, že by z těch tří dílů byla jedna solidní kniha. Takhle je to dost roztahané.

NikolaSkop
23.01.2023 4 z 5

Vsechny 3 knihy by se vesly do jedne. Clovek se ani nenadechne a uz cte dalsi. Rozuzleni bylo zajimave ale na plny pocet * to neni. Uprimne vim te uz se k serii nevratim.

V.Marie
13.04.2022 5 z 5

Super, nemohla jsem se odtrhnout a sérii přečetla za dva dny! Napínavé, čtivé. Některé věci mi byly proti srsti, ale celkově hodnotím kladně! :)

2688
03.04.2022 3 z 5

No myslím si že na tuhle trilogie mrtvých bylo už dost,
Vulgárních a urážlivých slov nespočet, Vlastních a nevlastních dětí se tu objevilo víc jak nábytku v ložnici
A co se týče lásky a zlomený srdcích to se tu taky nejde víc jak dvě ……

Celá trilogie není špatně napsaná ale z příběhu jsem nedostala to co jsem chtěla nebo co jsem si myslela že tam najdu.

gnocchi
26.03.2022 3 z 5

Přemýšlím, co napsat. Všechny tři díly se četly lehce, ale kdyby se autorka vyhnula neustálému řešení případných útěku Whitney od Lincolna a také velmi častému, a zdlouhavému ujišťování těch dvou o vzájemné lásce, stačily by jí s přehledem dva díly. Whitney v první polovině celého příběhu pořád fňukala a některé části mi připadaly, že autorka vymýšlí za pochodu, a jsou v rozporu s tím, co už napsala. A samotné rozuzlení vražd a vlastně celého života všech postav je přehnané, zamotané, trochu slátanina. Člověk se téměř ztrácí v tom, kdo je čí bratr, rodič, dítě a požár, který zlikviduje půlku města, to už bylo opravdu hodně. Ale každopádně Lincolna musí člověk prostě milovat, a řekla bych, že pro Whitney je ho škoda ;-))).

be_pa
12.03.2022 3 z 5

Hodnocení celé série: Příjemné počtení ve slovenčině, čistý překlad, resp.práce editora. Bavili mě oba staříci v chatkách i příběh hlavních postav. První díl super, zápletka byla zajímavá a teprve se rozvíjela. Druhému dílu jsem hvězdu ubrala a za konec 3. dílu dávám hvězdy dvě, to už jsem dočítala jen velice zběžně, jen abych věděla, jak příběh nakonec dopadne. Tahle poslední část mi připadala, jako soupis přírodních katastrof, kombinovaný se seznamem titulků sloupků bulvárních novin.

nina3905
05.02.2022 2 z 5

Dobojované - nemastné, neslané, síce neurazí, ale ani neohúri. Celá séria prestavovala slabší priemer. V prvých dvoch častiach to bolo neustále opakovanie, ako nemôžu byť spolu a chcú byť spolu. Túto tretiu časť sa autorka očividne snažila spraviť akčnejšiu, ale v podstate celá akcia sa konala na posledných stranách. Uff, dočítanie tejto série bol boj.

Ralemo
14.01.2022 3 z 5

(SPOILER) Vlastně nevím co k této sérii knih napsat. Určitě si to podle mě nezaslouží 5 hvězdiček. Celá série je brutálně zamotaná, zápletek je tam tolik, že nevím u které začit.
Každopádně Whitney a Lincoln k sobě prostě patří, to co se dělo mezi rodinami byl vážně masakr. Obdivuji autorku, že dokázala vymyslet tolik zápletek mezi jejich rodinami. To je až neskutečné, jak to vše bylo propojeno. Každopádně zajímavé knížky, stojí za přečtení, ale že bych z nich byla nějak více nadšená, to se říct nedá.
Tento díl byl asi ze všeho nejlepší, jelikož zde vyvrcholily všechny tajemství, které po celou dobu této série zůstávaly v tichosti.
Nakonec byl happy end, pár dětiček a obě dvě rodiny s konečně usmířily. :)

Anna195
29.10.2021 4 z 5

Konečne som sa dočkala záverečného dielu tejto úžasnej série, no ak ste už od autorky niečo čítali určite ste si všimli, že Meghan March svoje série na pokračovanie vie ukončiť vždy v tom najlepšom a neostáva nám nič iné, len čakať na ďalšiu časť. Ale hlavné je, že som sa dočkala. Séria Hriech môže pripomínať príbeh Rómea a Júlie spojený s takou menšou telenovelou. Ale, kto nemá rád tému znepriatelených rodín, pretože ja áno. Opäť sa mi príbeh ľahko čítal, a to vďaka krátkym kapitolám a striedaniu pohľadov.

V tejto časti nebolo núdza o rôzne zvraty, intrigy, tajomstvá a niektoré odhalenia pri určitých postavách ma veľmi prekvapili. Áno pár rozuzlení som vedela odhaliť skôr, ale v tejto časti boli mnohé veci, ktoré som vôbec nečakala, a tým ma vedela autorka šokovať. Pri jej knihách nikdy neviete, čo sa v danom príbehu skrýva. Jediné negatívum v tejto časti vidím v tom, že príbeh obsahuje až priveľké množstvo problémov, ktoré musia Whitney a Lincoln riešiť, pretože len čo sa vyrieši jeden problém hneď ich čaká ďalší a ďalší.

Čo na tejto sérií, ale milujem je to, že všetky postavy, ktoré v príbehu vystupujú, tu majú veľmi dôležité miesto. Žiadna z postáv nie je v príbehu len na vyplnenie pár úsekov v deji. V tejto sérií je každá z postáv v určitej chvíli pre príbeh veľmi dôležitá a obzvlášť teraz pochopíte prečo.

Príbeh Lincolna a Whitney som si užila a určite odporúčam aj vám sa do neho pustiť.

Malá vsuvka na záver... Kto by tiež chcel čítať knihu o McKinley a Asovi?...Ja určite áno.