Sestra

Sestra https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113488/bmid_sestra-lop-113488.jpg 4 538 166

Psychologický román okořeněný prvky detektivky a thrilleru zkoumá mezilidské vztahy, sílu lidského ducha a ohledává hranice, jež jsme ochotni překročit na cestě za svým cílem. Beatrice se dovídá strašnou zprávu, že její mladší sestra Tess se pohřešuje. Přilétá do Londýna jen proto, aby se dozvěděla, že ji nalezli mrtvou a prý je to sebevražda. S tím se Bee odmítá smířit a zatímco v duchu rozmlouvá s milovanou Tess, pouští se do pátrání po jejím vrahovi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Sister , 2010

Tulenik
17.06.2012 5 z 5

Uf - mrazivé, nejednoznačně zakončené vyprávění o intenzivním sesterském vztahu zpřetrhaném smrtí. Smrt, která se tváří jako sebevražda je díky iracionálnímu přesvědčení starší sestry odhalena jako vražda...ale toto odhalení možná zůstane jen v její hlavě, protože i ona se díky vlastní neopatrnosti a možná naivitě dostane vrahovi do spárů. Dřív, než své podezření dokáže sdělit dalším - a i kdyby to stihla, stejně by jí nevěřili.

Šárka5875
29.05.2012 4 z 5

Zajímavá knížka,měla jsem jakousi představu,jak příběh asi dopadne,ale opravdový závěr mě tedy velmi překvapil.Nemám ovšem ráda otevřené konce,nicméně mohu doporučit.

avalsoraj
29.05.2012 5 z 5

Je to bomba, těšila jsem se na každou další stránku.

vladka2104
17.05.2012 4 z 5

Na začátku mi docela vadil styl vyprávění, ale zvykla jsem si. Jinak se mi příběh líbil.

Verun
23.04.2012 4 z 5

Skvěle vystavený román - napínavé a příjemně čtivé, hlavní hrdinka je uvěřitelná a mitivace jejího jednání také. Pozor - nejdená se o detektivku, jak by se mohlo zdát!

andrejs
22.04.2012 5 z 5

Skvělá vypravěčská technika, vynikající psychologické prokreslení vztahů a naprosto strhující závěr! Příběh Sestry by se mohl zdát jako všední a otřelý, ale není tomu tak právě díky zmíněným výjimečnostem. Mohu jen doporučit k přečtení!