Zašeptej do vlasů

Zašeptej do vlasů https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127/mid_zaseptej-do-vlasu-6bB-127.jpg 4 498 36

Šeptej... série

Hezké dívky to nemají snazší než jejich kamarádky, ačkoli si to o nich mnozí myslí. Osmnáctiletá Monika o tom dávno ví své. Přes počáteční úspěchy v modelingu prošla i jeho odvrácenou stranou a příliš se jí nedaří ani v lásce. Většině kluků připadá až moc krásná a nedostupná a on vztah s Jáchymem se připravila sama - past na školního frajera Mikuláše, kterou spolu s kamarádkou vymyslela sice klapla, ale uvízla v ní sama Monika, zatímco Miki se pouze baví a dokonce díky ní vyhraje sázku, co s partou uzavřel.. Monice dochází, že hrát si s city svými ani s city těch druhých se nevyplácí, jenomže to už je v mnohém příliš pozdě. Ocitá se na křižovatce a čeká ji těžká volba - kam, kudy a především s kým vlastně jít…... celý text

mariva
11.07.2016 4 z 5

Příjemný návrat do mladých let, napsáno tak, že nutí čtenářky číst stále dál a zjistit, jak se příběh bude dál vyvíjet. Prostě klasická Lanczová.

cori
30.01.2016 3 z 5

Klasický dívčí románek o krásné holce, která má problémy s klukem. On ji lhal kvůli sázce, tak ho nenávidí, ale pak se spolu opět vyspí a vše je OK. Autorka má zmáknuté milostné problémy dnešních náctiletých dívek.

juli2
15.09.2015 3 z 5

Knihy od Lanczové jsem četla během základní školy a ráda se k nim vracím i teď. Už tehdy byla tato serie moje nejoblíbenější. Styl psaní odpovídá čtení pro mládež, kniha je totiž napsaná velmi jednoduše. Někdy se ke knížce opět ráda vrátím :-).

MíšaK.
28.07.2015 4 z 5

na knížce se mi hodně líbilo, že byla taková reálná :D . Byla velmi super.

twerkit
26.04.2015 5 z 5

Skvělá četba :)

SelenaDemi428
01.01.2015 5 z 5

Tahle série se mi doopravdy líbí a těším se, až dočtu třetí díl a uvidím, jak se všechny ty situace v knize vyřeší :). Obdivuji Moniku, že si to dítě nechala, ale ani se jí ani nedivím. Nevím rpoč, ale pořád chci aby byla s Jáchymem a ne s Mikim, ale to se nestane :/.

Always a reader
28.10.2014 5 z 5

Líbila se mi, hezká knížka. Doporučuju. Je tu romantika, akce.. Když se nad tím teď tak zpětně zamyslím, přijde mi to úsměvné. Jak se pořád hádali.. Jo a ne.. Kdo to četl ví o čem mluvím. Ale hrozně se mi líbila, je krásná.

warca
21.10.2014 2 z 5

No zatím mě Monča docela štve. Já bych se na Mikyho asi vybodla. Zatím mě tato série nijak nezaujala a čekám jak to dopadne...

1v8na
27.08.2014 5 z 5

Nemůžu se dočkat až si přečtu třetí díl. Obdivuji Moniku. Já bych nezvládla být v její situaci

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes bych sáhla po jiné literatuře :)

Michaela91
28.06.2013 4 z 5

pro mě jedna z nejlepších od autorky. Moc se mi líbila i když je to už nějaký ten pátek co jsem ji četla.

MonisPop
26.05.2013 4 z 5

Autorka spojila hned několik každodenních témat dohromady a to se mi líbí. Doporučuji.

PriMula
21.04.2013 5 z 5

Tato kniha se mi velmi líbila, jako předešlý díl. Moc pěkné.. :)) :D

nagi
03.12.2012 4 z 5

Druhé pokračování báječné knihy, příběh zajímavý. Určitě nevynechám třetí díl :)

andulka1406
25.11.2012 4 z 5

Četla jsem už před pár lety. Moc mě bavila, super děj.

WEIL
13.08.2011

Modelky to nemají v životě jednoduché. Jen pár se jich udrží u řemesla, a hodné kluky opouští, nudí se s nimi, a autorka to dobře ví a proto o tom píše.

Kniha Zašeptej do vlasů je v

Přečtených1 108x