Zašeptej do vlasů

Zašeptej do vlasů https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127/mid_zaseptej-do-vlasu-6bB-127.jpg 4 498 36

Šeptej... série

Hezké dívky to nemají snazší než jejich kamarádky, ačkoli si to o nich mnozí myslí. Osmnáctiletá Monika o tom dávno ví své. Přes počáteční úspěchy v modelingu prošla i jeho odvrácenou stranou a příliš se jí nedaří ani v lásce. Většině kluků připadá až moc krásná a nedostupná a on vztah s Jáchymem se připravila sama - past na školního frajera Mikuláše, kterou spolu s kamarádkou vymyslela sice klapla, ale uvízla v ní sama Monika, zatímco Miki se pouze baví a dokonce díky ní vyhraje sázku, co s partou uzavřel.. Monice dochází, že hrát si s city svými ani s city těch druhých se nevyplácí, jenomže to už je v mnohém příliš pozdě. Ocitá se na křižovatce a čeká ji těžká volba - kam, kudy a především s kým vlastně jít…... celý text

Amneris
05.01.2024 4 z 5

Stejně jako u prvního dílu, tak i tady jsem se okamžitě začetla. Byla jsem zvědavá na další Moničiny trable s láskou, které se ukážou jako docela závažné... Těším se na poslední pokračování :-)

Hakate
28.08.2022 4 z 5

Knihy od Lenky mě doprovázely určité období mých školních let, protože u nás na škole je četla každá holka. Některé příběhy se mi líbily více, některé méně. Po nějaké době, už mi příběhy přišly stejné, jen jiné místo, jiné postavy. Ale princip vždy stejný

tittanie
11.08.2022

Znova jsem se vrátila k této trilogii, nevím po kolikáté. Musím říct, že knihy od Lanczové mám prostě ráda hlavně tím, jak autorka dokáže popsat prostředí, náladu...
Jsem ráda, že k prvnímu dílu přibyl i tento, protože po prvním přečtení prvního dílu jsem byla taková smutná a naštvaná, jak to vlastně dopadlo nebo nedopadlo.
Určitě se znova pustím i do třetího dílu.

Margherita_N
01.10.2021 2 z 5

Jé, tuhle trilogii jsem milovala. Monika mi byla hrozně sympatická, přestože většinou jsem podobně krásným, sportovně talentovaným a pohodovým holkám v teenagerovském věku záviděla. Tuším, že tenhle prostřední díl se točil kolem toho, že si v afektu kvůli pochybné pomstě vymyslela těhotenství, které se ale za pár dnů ukázalo být realitou. Trochu mě zaráželo, že jí některý příznaky už dávno nejsou podezřelý, ale budiž. Pak zase přemýšlela, jestli si dítě nechá, a nakonec zjistila, že budou rovnou dvě, což přišla oznámit Mikymu do nemocnice. Nebo byla jeho nehoda, která mu trochu vylepšila charakter, až ve třetím díle? Takhle napsaný to zní hrozně plytce, ale tahle lanczovka se ke mně dostala ve věku, kdy mě bavila, a to i setkáním s postavami známými z předchozí mojí oblíbený knihy téhle autorky. Literární skvost to není, ale na čtení ráda vzpomínám.

Ajrad1981
10.06.2021 4 z 5

Sice jsem původně neměla v úmyslu znovu se vracet k celé trilogii, neodolala jsem. :-)
Tenhle díl je krapet lepší, přesto v otázce pomsty Mikimu docela dost předvídatelný.
Jo, a trojku si teda znovu přečtu taky. ;-)

knihomol26
04.04.2021 3 z 5

O něco lepší než první díl (tento je o něco čtivější), přesto si mé sympatie hlavní postavy nezískaly.

zuzikis
22.05.2020 5 z 5

1. kniha se mi nelíbila tolik jako 2. kniha, ale vlastně děj v první knize být musel, aby se mohl příběh rozvinout :-) a opravdu mě to dostalo, postavy se postupem času vyvíjejí a je znát pokrok.. zatím nejlepší série od Lanczové!! ♥ ♥ ♥

Janahan
22.05.2020 4 z 5

Po letech jsem se vrátila ( dnes už díky dceři) k Lanczové, kterou jsem četla, když mi bylo náct. Pořád je dobrá a její knížky se dobře čtou. Příběh o Monice a Mikulášovi se mi líbi. Toto je druhý díl, třetí mě čeká a těším se na něj.

pavla.ba
22.12.2019 5 z 5

Pro mě nejlepší knížka od Lanczové. Četla jsem ji už několikrát a mockrát ještě budu!

barca9312
31.08.2019 5 z 5

Pohoda

Aknel26
21.08.2019 2 z 5

Z mého pohledu zbytečná kniha.Děj se točí kolem toho, jestli Monika je, nebo není těhotná, přičemž chvíli bulíkuje Mikulášovi to a chvíli ono. Vše podstatné se odehraje v prvním a třetím dílu.

mia.com
15.01.2019 4 z 5

Moje top knížka od Lanczové, četla jsem vícekrát :)

LeeLoo32
26.10.2018 5 z 5

Lépe je být smutný s láskou, než veselý bez ní... J. W. Goethe

Lucissia
16.08.2018 5 z 5

Druhá ze série, dobrá vzpomínka :-)

Terisek99
30.05.2018 3 z 5

Doporučuji si přečíst. Stojí to za to.

Janca001
15.04.2018 5 z 5

Super knížka, má to děj, takže doporučuji

Ajinka126
30.07.2017 3 z 5

Tohle už je trochu zajímavěšjí příběh, protože nemapuje jen naivní rádoby problémy, ale skutečnou životní překážku.

Audrina
01.06.2017 3 z 5

Nevím jestli si od Lanczové vybírám špatné knížky nebo cpe těhotenství do všech, ale už mě to lehce přestává bavit. V každé druhé její knize najdeme hrdinku, která sice ví, jak moc je ochrana důležitá, ale stejně si udělá dítě s prvním blbečkem.
Monika je super holka, ale Mikuláš je vůl. Fakt nechápu, co ji na něm bere, já bych ho nakopla hned. Příběh mi přišel dost rozvláčný, četla jsem lepší

pavlinkaa
18.03.2017 3 z 5

Miki mi moc sympatický nebyl a kniha mě proto moc nebavila. Ale jsem zvědavá, jak to dopadne.

Ann98
26.07.2016 5 z 5

Jako vždy SUPER kniha. Moc se mi líbila a nemůžu se rozhodnout, jestli je lepší 1. nebo 2. díl. Připadá mi, že ve druhém dílu je vysvětleno pár věcí, které v prvním dílu vysvětleny nebyly. Hodně mi imponoval Oskar, je to ten nejlepší chlap pod sluncem! Když požádal Moniky maminku o ruku, normálně jsem u toho slzela (aspoň si dál nemohla namlouvat, že ji Oskar nemiluje, a že si najde mladší). Karin mě neustále udivovala, jak ona může být Mikiho sestra? Renča konečně dostala co proto - můra jedna! Přátelství mezi Janou a Monikou jsem fandila hned od začátku. Monča jí konečně ukázala jiný pohled na její vztah s Martinem. Dělal si z ní jen děvečku a poskoka, udělala dobře, když mu dala kopačky. Neža byla fajn kamarádka a moc jsem jí to s Ondrou přála. Byla jsem ráda, že se Monika nedala dohromady s Danem nebo Jáchymem (nevím proč, ale nemusela jsem je). Ona prostě patří k Mikimu (vždyť on ji měl rád!)

Kniha Zašeptej do vlasů je v

Přečtených1 108x