Zašeptej do vlasů

Zašeptej do vlasů

Hezké dívky to nemají snazší než jejich kamarádky, ačkoli si to o nich mnozí myslí. Osmnáctiletá Monika o tom dávno ví své. Přes počáteční úspěchy v modelingu prošla i jeho odvrácenou stranou a příliš se jí nedaří ani v lásce. Většině kluků připadá až moc krásná a nedostupná a on vztah s Jáchymem se připravila sama - past na školního frajera Mikuláše, kterou spolu s kamarádkou vymyslela sice klapla, ale uvízla v ní sama Monika, zatímco Miki se pouze baví a dokonce díky ní vyhraje sázku, co s partou uzavřel.. Monice dochází, že hrát si s city svými ani s city těch druhých se nevyplácí, jenomže to už je v mnohém příliš pozdě. Ocitá se na křižovatce a čeká ji těžká volba - kam, kudy a především s kým vlastně jít… méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127/septej-zaseptej-do-v.jpg 4.2308

Šeptej... (2.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Víkend

Ajinka126

Tohle už je trochu zajímavěšjí příběh, protože nemapuje jen naivní rádoby problémy, ale skutečnou životní překážku.

Audrina

Nevím jestli si od Lanczové vybírám špatné knížky nebo cpe těhotenství do všech, ale už mě to lehce přestává bavit. V každé druhé její knize najdeme hrdinku, která sice ví, jak moc je ochrana důležitá, ale stejně si udělá dítě s prvním blbečkem.
Monika je super holka, ale Mikuláš je vůl. Fakt nechápu, co ji na něm bere, já bych ho nakopla hned. Příběh mi přišel dost rozvláčný, četla jsem lepší

pavlinkaa

Miki mi moc sympatický nebyl a kniha mě proto moc nebavila. Ale jsem zvědavá, jak to dopadne.

Ann98
26.07.2016

Jako vždy SUPER kniha. Moc se mi líbila a nemůžu se rozhodnout, jestli je lepší 1. nebo 2. díl. Připadá mi, že ve druhém dílu je vysvětleno pár věcí, které v prvním dílu vysvětleny nebyly. Hodně mi imponoval Oskar, je to ten nejlepší chlap pod sluncem! Když požádal Moniky maminku o ruku, normálně jsem u toho slzela (aspoň si dál nemohla namlouvat, že ji Oskar nemiluje, a že si najde mladší). Karin mě neustále udivovala, jak ona může být Mikiho sestra? Renča konečně dostala co proto - můra jedna! Přátelství mezi Janou a Monikou jsem fandila hned od začátku. Monča jí konečně ukázala jiný pohled na její vztah s Martinem. Dělal si z ní jen děvečku a poskoka, udělala dobře, když mu dala kopačky. Neža byla fajn kamarádka a moc jsem jí to s Ondrou přála. Byla jsem ráda, že se Monika nedala dohromady s Danem nebo Jáchymem (nevím proč, ale nemusela jsem je). Ona prostě patří k Mikimu (vždyť on ji měl rád!)

mariva
11.07.2016

Příjemný návrat do mladých let, napsáno tak, že nutí čtenářky číst stále dál a zjistit, jak se příběh bude dál vyvíjet. Prostě klasická Lanczová.

cori
30.01.2016

Klasický dívčí románek o krásné holce, která má problémy s klukem. On ji lhal kvůli sázce, tak ho nenávidí, ale pak se spolu opět vyspí a vše je OK. Autorka má zmáknuté milostné problémy dnešních náctiletých dívek.

juli2
15.09.2015

Knihy od Lanczové jsem četla během základní školy a ráda se k nim vracím i teď. Už tehdy byla tato serie moje nejoblíbenější. Styl psaní odpovídá čtení pro mládež, kniha je totiž napsaná velmi jednoduše. Někdy se ke knížce opět ráda vrátím :-).

MíšaK.
28.07.2015

na knížce se mi hodně líbilo, že byla taková reálná :D . Byla velmi super.

twerkit
26.04.2015

Skvělá četba :)

SelenaDemi428
01.01.2015

Tahle série se mi doopravdy líbí a těším se, až dočtu třetí díl a uvidím, jak se všechny ty situace v knize vyřeší :). Obdivuji Moniku, že si to dítě nechala, ale ani se jí ani nedivím. Nevím rpoč, ale pořád chci aby byla s Jáchymem a ne s Mikim, ale to se nestane :/.

Always a reader
28.10.2014

Líbila se mi, hezká knížka. Doporučuju. Je tu romantika, akce.. Když se nad tím teď tak zpětně zamyslím..přijde mi to úsměvné. Jak se pořád hádali.. Jo a ne.. Kdo to četl ví o čem mluvím ;) :D Ale hrozně se mi líbila, je krásnáá.. :*

warca
21.10.2014

No zatím mě Monča docela štve. Já bych se na Mikyho asi vybodla. Zatím mě tato série nijak nezaujala a čekám jak to dopadne...

1v8na
27.08.2014

Nemůžu se dočkat až si přečtu třetí díl. Obdivuji Moniku. Já bych nezvládla být v její situaci

Marčullkas
23.07.2013

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes bych sáhla po jiné literatuře :)

zdazilek
28.06.2013

pro mě jedna z nejlepších od autorky. Moc se mi líbila i když je to už nějaký ten pátek co jsem ji četla.

MonisPop
26.05.2013

Autorka spojila hned několik každodenních témat dohromady a to se mi líbí. Doporučuji.

PriMula
21.04.2013

Tato kniha se mi velmi líbila, jako předešlý díl. Moc pěkné.. :)) :D

nagi
03.12.2012

Druhé pokračování báječné knihy, příběh zajímavý. Určitě nevynechám třetí díl :)

andulka1406
25.11.2012

Četla jsem už před pár lety. Moc mě bavila, super děj.

WEIL
13.08.2011

Modelky to nemají v životě jednoduché. Jen pár se jich udrží u řemesla, a hodné kluky opouští, nudí se s nimi, a autorka to dobře ví a proto o tom píše.