Šeptej do ticha

Šeptej do ticha https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59839/mid_septej-do-ticha-JTj-59839.jpg 4 528 45

Šeptej... série

Spousta dívek si myslí, že hezké holky to mají v životě lehčí než ty ostatní. Hlavní hrdinka, osmnáctiletá Monika, je přesvědčená o opaku. Přestože jí kamarádky závidí její úspěchy v modelingu, poslední dobou se jí moc nedaří. Rodiče se rozvádějí, Monika se s maminkou stěhuje z Brna do malé vesnice, kde nikoho nezná, do školy musí denně dojíždět, zvykat si na nové učitele i spolužáky... A proti kamarádkám si připadá handicapovaná: dosud nechodila s žádným klukem, protože na to neměla čas. Po seznámení se s Jáchymem se vše mění! Monika nachází nejen nová přátelství, ale i velkou lásku, užívá si studentského života a pouští se na tenký led, když vymýšlí past pro největšího frajera školy, který si přímo koleduje o trest za svoje chování k dívkám. Nejdříve to vypadá jako dobrý nápad a skvělá pomsta, jenže hra s city a na city může být také pěkně nebezpečná a může se vymknout z ruky.... celý text

Janca001
15.04.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem od Lanczové četla jako 1. A musím říct, že mě hned začala bavit. Pořád se tam něco děje, je to i romantické a prostě skvělá knížka. Určitě doporučuji.

Selendra
07.03.2018 5 z 5

Dobrá kniha, příběh mě moc bavil, jsem zvědavá jak to celé dopadne :)

Pejuška
06.10.2017 5 z 5

Tahle kniha byla moje první od této autorky, vůbec jsem netušila, že má nějaké pokračování, na to jsem narazila náhodně v knihkupectví. Nic méně musím říct, že celá tahle série se mi velmi líbila. Knížky jsem nenasytně hltala a hltám dál.

Esmeralda168
06.08.2017 4 z 5

Zajímavá kniha, ale pokračování už číst nebudu. Líbil se mi totiž ten konec, jaký tam byl - z nebe nespadl happy end, ale hrdinka v sobě sama musela najít sílu vyrovnat se s tím a jít dál. Další dvě pokračování už budou asi něco jako mexická telenovela - rozchody, usmiřování, žárlení a nakonec happy end, protože díky lásce se v knihách mění i na myšlení frajeři. Chápu, že se náctiletým holkám takové příběhy líbí, ale tak nereálné naděje by jim autoři dávat neměli.

Audrina
28.05.2017 5 z 5

Skvělý příběh, konec mě opravdu rozesmutnil. Nechápu, jak mohla Monika Mikulášovi naletět, většího blba by člověk pohledal. Přesto oceňuju, že to celé neskončilo happyendem, ale tak, jak to v životě v reálu končívá. Těším se na další pokračování!

pavlinkaa
11.03.2017 3 z 5

No, čekala jsem, že to bude lepší. Kniha se mi nějak vlekla. Jsem zvědavá na další dí.

Doubravka1975
23.01.2017 5 z 5

kniha se mi líbila, konec smutný, ale tak to někdy v životě dopadne, když se člověk vsází a neuvědomí si možné následky

edith79
11.01.2017 5 z 5

Moje nejoblíbenější série od Lenky Lanczové. To jsou prostě Šeptačky.

Ann98
21.07.2016 5 z 5

Je HEZKÁ! Knížka má spád a je plná vtipných pasáží. Je taková "skutečná" a neuvěřitelně mě chytla za srdíčko. Monika mi byla neskutečně sympatická, ale bylo mi jí strašně líto. Líbil se mi kamarádský vztah mezi ní a její mamkou, proto jsem byla ráda, že nakonec dokázala přijmout její novou známost. Karin mi byla taky moc sympatická, byla to osobnost se vším všudy. Renáta s Mackem byly zákeřné pipiny, jednoduše husy! Neskutečně mi pily krev! Nejlepší byly výstupy pana Blachouta a tety Evy. I když jsem celou dobu fandila Mikimu, Jáchyma mi bylo určitým způsobem taky líto. Ale nepřála jsem si, aby se znovu s Monikou k sobě vrátili. I přes to, jak se k ní Miki zachoval, věřím, že mu nebyla lhostejná - vždyť přeci stále nosil její náramek!

Sabka123
19.05.2016 5 z 5

Tak tahle kniha se hodně povedla! Ostatně jako všechny knihy od Lanczové. Kniha byla napínavá, romantická, vtipná, prostě všechno, co mám u knih ráda. Moniky mi bylo občas líto, Jáchyma taky a Mikuláš mě naprosto zklamal, takový konec jsem vůbec nečekala. Ale i tak to byla naprosto skvělá a úžasná kniha, napsaná od nejlepší spisovatelky. Všechny její knihy jsou špičkové a žádná nemá chybu. Žádně dívčí knihy se nevyrovnají těm, které píše Lanczová.

zelvickaalenka
20.10.2015

příběh Moniky a Mikuláše je skvělý.. nejlepší je 3.díl!

juli2
11.09.2015 3 z 5

Tato kniha je opravdu pro dívky. Knihu jsem četla jako malá/mladá a velmi se mi líbila, nyní už do kvality tolik ne. Přijde mi, že čtenářky celý příběh čekají na jeho konec, kdy se konečně něco odehraje a to zase velmi rychle končí.
Jinak bych považovala knihu za odpočinkové čtení.

MíšaK.
27.07.2015 4 z 5

Knížka byla hezká. Zajímavý děj. Na můj vkus někdy až moc dlouhé souvětí.

twerkit
26.04.2015 5 z 5

I přes kýčovitý názevmě kniha dost překvapila. Je to opravdu skvělý příběh "zkrachovalé" modelky. Oddychová četba.

Mruskulka
21.01.2015 3 z 5

Relaxační lehké čtení. Lanczová nikdy nezklame :)

warca
17.10.2014 4 z 5

Autorka má zvláštní a osobitý styl psaní, ale knížky se mi celkem líbí

1v8na
27.08.2014 5 z 5

Báječný příběh. Velmi se mi líbí. Stál za to a doporučuju ho

SelenaDemi428
08.08.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Myslela jsem si, že příběh bude roztahaný, ale chtěla jsem po dočtení více stránek. U některých výroků jsem se i doopravdy zasmála. Kniha jasně dokazuje, ze ne všechno končí happy endem, tak jak to mnoho knih nezobrazuje. Příběh se mi líbil. Miky mi byl hned nesympatický a od začátku mi bylo jasné, že on se nezmění. Bylo mi moc líto Jáchyma.

bibi 24
21.07.2014

Pěkný, i když smutný příběh. Mikyho jsem od začátku neměla ráda a
ani jsem mu moc nevěřila, ale něco tak škaredýho jsem od něj nečekala.
Naopak Jáchym se mi líbil a bylo mi ho strašně líto. Konec je takový otevřený - asi si
přečtu další díly.

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Milý příběh o Monice, které se změnil dosavadní život. Ač nechtěla, musela se smířit s tím, že opouští vše co měla. A začít od začátku.
Jedna kniha z trilogie.