Šeptej do ticha

Šeptej do ticha https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2127/mid_septej-do-ticha-pkX-2127.jpg 4 528 45

Šeptej... série

Spousta dívek si myslí, že hezké holky to mají v životě lehčí než ty ostatní. Hlavní hrdinka, osmnáctiletá Monika, je přesvědčená o opaku. Přestože jí kamarádky závidí její úspěchy v modelingu, poslední dobou se jí moc nedaří. Rodiče se rozvádějí, Monika se s maminkou stěhuje z Brna do malé vesnice, kde nikoho nezná, do školy musí denně dojíždět, zvykat si na nové učitele i spolužáky... A proti kamarádkám si připadá handicapovaná: dosud nechodila s žádným klukem, protože na to neměla čas. Po seznámení se s Jáchymem se vše mění! Monika nachází nejen nová přátelství, ale i velkou lásku, užívá si studentského života a pouští se na tenký led, když vymýšlí past pro největšího frajera školy, který si přímo koleduje o trest za svoje chování k dívkám. Nejdříve to vypadá jako dobrý nápad a skvělá pomsta, jenže hra s city a na city může být také pěkně nebezpečná a může se vymknout z ruky.... celý text

MonisPop
26.05.2013 4 z 5

Pro mladší dívky skvělá trilogie. Když mi ji doporučila kamarádka, myslela jsem, že to bude podle názvu blbost, ale nakonec se mi líbila a byla jsem moc spokojená. Dnes už by se mi, ale možná kniha nelíbila, protože myslím, že čím starší čtenářka, tím méně ji oslní.

dark.ma93
25.03.2013

Kdysi mi to přišlo jako zajímavý příběh, ale dnes bych to spíš hodnotila jako brak o trochu naivní holce, co si neumí vážit a doplatí na to! Nicméně je to velmi čtivě psané, takže se to čte dobře :)

PriMula
07.02.2013 5 z 5

Knížka se mi opravdu velmi líbila..! :) Ten konec byl smutný, ale za to moc pěkný! Doporučuji nejen pro milovníky románků.. :D

Lenies
07.12.2011 5 z 5

Další moje srdcovka.

romanticrocker
30.11.-0001 5 z 5

Takhle kniha se mi moc líbila.:-)