Šepoty a lži

Šepoty a lži https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1893/bmid_sepoty-a-lzi-7P2-1893.jpg 4 366 76

Ošetřovatelka Terry je hezká, ale osamělá. Stýká se jen s pacienty v léčebně. Její stereotypy změní nová podnájemnice. S temperamentní Alison objevuje nové radosti - večeře, nákupy, přátele. Na obzoru se objeví i jistý zajímavý muž. Jenomže pak Terry začnou pronásledovat anonymní telefonáty. Alison se změní, jako by po něčem pátrala. Události vrhnou Terry do nejistoty a strachu…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Whispers and Lies , 2002

Lucy101
15.03.2014 5 z 5

Knihu jsem četla dá se říct na jeden nádech. Popis mě zaujal už jenom tím, že to budu mít v oboru - Terry jako ošetřovatelka. Říkala jsem ji to bude něco pro mě. Doslova jsem tu knížku hltala. Neskutečně napínavá. Moc mě bavila. Konec zvrácenej, prostě super.

Rup
26.02.2014 4 z 5

První 2/3 knihy - zmarněný potenciál (péče a obětavost vs. popis permanentního mejdanu). To bylo maximálně na 2 hvězdy. Konec je na 5 *, a kupodivu jsem zas po dlouhé době byl pointou překvapen. Trpělivým čtenářům doporučuji, ostatní přijdou o docela příjemnou chuťovku.

evasamankova
01.03.2013 3 z 5

Kniha pro mě byla vcelku nezáživná a místy nudná. Ovšem závěr ten stojí za to-)

jaja64646460
05.02.2013 5 z 5

Ten závěr bych nečekala.Skvělá kniha, autorka nezklamala.Přečteno opět jedním dechem.

bublinka1563
12.01.2013 2 z 5

Knížka čtivě napsaná, ale konec všechno pokazil, byl opravdu nepovedený a pro mne velikým zklamáním. Právě kvůli škaredému konci bych už tuto knihu, narozdíl od ostatních děl této autorky, již znova nečetla. Nemohu doporučit.

kika 13
25.11.2012 3 z 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem.Pěkné počtení.

K.accka
29.08.2012 5 z 5

Jooo tahle kniha je specialitka. Výborná, přečetla jsme ji na jeden nádech!

jasmína
15.06.2012 5 z 5

Teda kniha mě dostala svým koncem, do poslední chvíle mě takové vyústění nenapadlo, velká pochvala a poklona autorce !!

evafort
11.05.2012 5 z 5

Skvělá knížka, četly jsme na dovolené všechny jedním dechem - během týdne jsem ji přečetla já, dcera, maminka i kamarádka. Fakt napínavý a závěr teda nečekanej..

Šárka5875
04.05.2012 3 z 5

Knížka mě ze začátku moc nechytla,ale s postupným rozvíjením děje jsem hltala stránku za stránkou,ovšem konec mě tedy překvapil.

Val
28.02.2012 5 z 5

Tak mě se tohle líbilo moc. Byla to tak trochu jiná Fielding...... ten konec snad nečekal nikdo..... super!

malen
12.02.2012

mne se to moc nelíbilo, dočetla jsem ji jen proto, že kamarádka tvrdila , že je super, já však byla zklamaná. Ale na druhé straně občas nebylo to nezajímavé.

muzka
26.01.2012 5 z 5

Trochu drsný příběh z neuvěřitelným, nepředvídatelným koncem.

AnnL
11.08.2011 2 z 5

nic moc, ze začátku to bylo napínavé, ale ten konec se mi vůbec nelíbil, už jsem četla 10knih od ní a tahle teda hodně slabá a konec snad nepsala ani ona..

KeFy
11.02.2011

Další kniha J.F. Jak jinak než dojemný příběh. I když tenhle se vymyká obvyklému sledu událostí. Překvapivý závěr... ale nechci nic prozradit :D

hančuska
30.11.-0001 5 z 5

Výborná!!! A konec je naprosto nepředvídatelný...Když se tedy, jako já, občas nepodíváte během knihy na poslední stránku:-)