Šepoty a lži

Šepoty a lži https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1893/bmid_sepoty-a-lzi-7P2-1893.jpg 4 366 76

Ošetřovatelka Terry je hezká, ale osamělá. Stýká se jen s pacienty v léčebně. Její stereotypy změní nová podnájemnice. S temperamentní Alison objevuje nové radosti - večeře, nákupy, přátele. Na obzoru se objeví i jistý zajímavý muž. Jenomže pak Terry začnou pronásledovat anonymní telefonáty. Alison se změní, jako by po něčem pátrala. Události vrhnou Terry do nejistoty a strachu…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Whispers and Lies , 2002

blanickaa1
25.11.2015 3 z 5

Úplně mně tato kniha neoslovila. Námět vůbec nebyl špatný, ale mně osobně tam vadily snad všechny hlavní postavy. Konec překvapil, proto knihu úplně nezatracuji, ale jsem si jistá, že se k ní už nevrátím a za měsíc si ani nevzpomenu o čem byla.

OlgaS
22.11.2015 5 z 5

Dokonale popsany příběh s prekvapujicim odhalením a o to víc prekvapujicim koncem. Tato kniha mě upoutala, strhla svým dějem a hlavne mi bylo lito, že už to konci.

aguslava
01.11.2015 5 z 5

Četla jsem jedním dechem každou volnou chvilku. Konec knihy hodně překvapil. Skvělá kniha.

patulag
18.09.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, četla jsem ji už třikrát a určitě ještě budu :-)

Pampelda
18.08.2015 5 z 5

Také se mě kniha líbila a překvapila

ŽanKaa
12.08.2015

Zrovna dnes som ju dočítala a záver ma doslova prekvapil.Nechcem tu prezrádzať detaily.Rozhodne doporučujem pre tých,ktorí majú radi psycho.

eeeror
07.08.2015 5 z 5

Paráda. Vše do sebe krásně zapadá, psychopat jedna báseň.

warca
02.07.2015 4 z 5

Docela dobré. Hezky se to četlo.

hanap
29.06.2015 2 z 5

No nevím , nevím , asi to není můj šálek kávy , ale pomlouvat tuto knihu nebudu .

Rebbie
30.05.2015 4 z 5

Čtívé, napínavé, mrazívé. Mě se to líbilo moc.

Veeris
29.05.2015 5 z 5

Tak kniha to byla paradni, joy zapojila hodne fantazie, ale je pravda, ze kdyz se ohlednete na zacatek, tak jde videt, ze si nekdy ti autori prizpusobi neco, aby nas uplne odvedli k tomu, ze si udelame naprosto opacne zavery.. jakoze fakt to vypadalo, ze ji chteli zabit, hlavne teda Lance a to hned vsechny navede na ten spatny odhad. Pritom to ani nebylo zapotrebi, nebot me by ani tak nenapadl takovy konec:))Taky nevim proc zabila Eriku a proc jako neuverila Alison, kdyz sama dobre vedela co se ji stalo ve 14 letech.. shrnuti - kdyz se v tom moc nehrabete, kniha je perfektni:)) cetla jsem se zapalem, tak tedy privru oci a davam 5 * :)

niknikita
25.05.2015 5 z 5

Páni, to zas byla naprostá bomba...a nakonec ještě překvapivá exploze jako hrom. Klaním se literárnímu slohu a fantazii paní Fieldingové.

trdlo1
15.05.2015 1 z 5

Román pro ženy ? :-(. Ani náhodou. Horrorová kniha.

verci
15.11.2014

Tuto knihu jsem přečetla na jeden zátah nemohla jsem se odtrhnout. Je to jedna z jejích nejlepších knih, jak já říkám na konci knihy mi spadla brada.

Vendulik
04.09.2014 2 z 5

(SPOILER) Velice nudné. Místy zmatené. Nelíbil se mi konec. Nebyl vysvětleny. Proč Eriku zabila a proč zabila také Alison. Ani nevím jestli jí fakt Lance a Alison chtěli předtím zabít nebo ne. Nejhorší kniha autorky. Docela jsem se musela nutit abych ji dočetla. Čekala jsem na vysvětlení a k to mu nedošlo.

aneleh18
12.07.2014 5 z 5

Joy nám předložila zase trochu jiný pohled na ženskou problematiku. Pro mne jedna z nejlepších jejích knih. Mám je všechny a pořád se k nim vracím, po Neúplné mozaice a knize Ta druhá, bude tato jedna z nejfrekventovanějších. Poslední dobou jsem měla pocit, že si Joy tak trochu "vystřílela munici," ale tímto titulem mne vyvedla z omylu.

Ankavi
16.06.2014 4 z 5

Tak tahle kniha, to je psycho :-) Nechtělo se mi od ní vůbec odcházet. Proč jsem si jen 3/4 knihy myslela, že všechno je jinak? Inu, Joy to zkrátka umí napsat. Konec doslova zvrácený, přesně jak pode mnou už píše Lucy101. Četla jsem od autorky sice už i lepší kousky, ale jako celek kniha samozřejmě opět nezklamala!

Modrina
30.05.2014 5 z 5

Opět jsem nebyla schopná knížku odložit, dokud jsem ji nepřečetla. Hodně zajímavý konec!

vikaa
17.05.2014 4 z 5

Mě kniha zaujala hned po prvních stránkách. Ten klid v první půli knihy jsem vnímala jako klid před bouří a bylo tomu tak:-) No a přiznám se, že jsem taky trošku nahlídla ne přímo na konec, ale skoro a věděla jsem, že se mám na co těšit...

Laf
10.05.2014 1 z 5

Knihu jsem vůbec nedokázala dočíst. Skončila jsem v půlce, vůbec mě to nebavilo, nic zajímavého se nedělo.