Šéf

Šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360606/mid_sef-bQa-360606.jpeg 4 1210 231

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností. Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli? Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Bossman , 2016

alzbeta2843
23.05.2021 5 z 5

Druhá prečítaná kniha od autorky a ja som pochopila, že uchvátenie prvej knihy nebola náhoda, že proste autorka tak úžasne píše a vykresluje postavy a príbehy. Táto kniha ma opäť dostala od prvej stránky. Mne sa páčí to postupné stupňovanie napätie a potom tie zvraty. Veľmi sa mi páči pohľad do minulosti, aby čitateľ pochopil to správanie postavy a nenadával na jeho chovanie (čo sa mi teda u mnohých diel stáva). Práve pre toto mám rada i tento príbeh a moc som fandila hlavným hrdinom. A teraz rýchlo nakúpiť ostatné knihy od autorky :D

Raislin
04.05.2021 5 z 5

Moc hezké romantické a zároveň smutné čtení! Kniha mě bavila a četla jsem jedním dechem. Hrozné náhody, které si prožili hlavní hrdinové mě zasáhly. Takže za mě stojí za přečtení.

Petronella.k
26.04.2021 5 z 5

Přečteno za 1 den... no aby ne, ti dva byli ... no, neuvěřitelní! Jako malá holka jsem se smála nad jejich průpovídkama! Milovala jsem, když si Chase věčně pletl Bryantovo jméno, nebo Brianovo, Braisovo, vlastně nevím. Nádherný příběh, autorka má sakra páru o čem píše a nenechalo to u mě jedno oko suchý a co jsi budeme povídat, ani spodní prádlo. Při čtení jsem nedokázala mít ani zavřenou pusu, bylo to neuvěřitelně procítěné, vzhledem k tomu, co Chase nebo Rees prožívali. Já jen doufám, že autorka nikdy nepřestane psát, protože tohle byla vážně síla. Plný počet hvězd si to každopádně zaslouží.

Vendulik
22.03.2021 5 z 5

Parádní kniha. Začátek byl sice takový zmatený ale postupně jsem se do příběhu tak zakousla, že jsem knihu musela dočíst na jeden zátah.

Dela90
20.03.2021 5 z 5

Dokonalost. Úžasná kniha, kterou jsem hltala od začátku až do konce. Chase jsem si okamžitě zamilovala, ačkoliv ke konci už mě docela štval, ale o to byl krásnějši ten konec, u kterého jsem uronila i několik slz. Rozhodně doporučuji přečíst. Stojí to za to!

babouk1918
18.03.2021 4 z 5

Oddechovka s happyendem. Hezký román z červené knihovny.

Hanca91
17.03.2021 4 z 5

Autorčina druhá kniha, s kterou jsem měla tu čest a musím přiznat, že tato se mi líbila krapet víc než Alfa samec.
Chvílemi jsem měla pocit, že mé sarkastické oko i slzu uroní.
V součtu je to opět taková nenáročná oddechovka, kterou přelouskáte za dva večery.

Jurajovamaka
28.02.2021 5 z 5

Táto kniha bola prvou čo som od Vi Keeland čítala a veľmi som sa na ňu tešila.
Hneď ako som začala, som sa od nej nevedela odtrhnúť. Nepustíte ju z ruky, kým nebudete na konci. Má všetko čo zbožňujem, romantiku, jednoduchú zápletku a čo je najhlavnejšie veľa humoru a vtipných scénok. Veľakrát som sa schuti zasmiala, pretože niektoré situácie boli komické, ale naozaj veľmi zábavné. Ani ako dej pokračoval nebol nudný, pekne sa posúval a vôbec jej nemám čo vytknúť. Hoci tématika šéfa a podriadenej je dosť rozšírená, táto kniha fakt stojí za to si ju prečítať! ❤

alcahanca
28.02.2021 4 z 5

Pěkný, romantický příběh s lehkou detektivní zápletkou, i vtipnými momenty. Podezřívám autorku, že je velkou fanynkou seriálu One Tree Hill :-) Jména postav jako Peyton, Chase, Sawyer, Owen atd. nemůžou být jen tak náhodná;-) Ale jinak doporučuji, čteno ve slovenštině.

martinka3875
17.02.2021 5 z 5

Jako vždy úžasná knížka, jen mě štve že se do toho vždycky tak začtu a za dva dny jí mám přečtenou

Knihom_olka_
04.02.2021 4 z 5

Taková skvělá oddychovka, neurazí nenadchne, ale pobaví.

Radka1727
29.01.2021 4 z 5

Tak tohle je spíš romantika než erotika - ale proč ne? Naopak oceňuji, že Chase není klasickým bohatým playboyem s tryskáčem, který š*** první ligu , všechno je pro něj jen otázka peněz a jako mávnutím kouzelného proutku se změní, když potká "tu pravou", kterou pozná na první pohled, jako to v těchto knihách bývá...... Odhalení vraha po 7 letech je pro NYPD těžká podpásovka, autorka zřejmě neviděla žádný krimiseriál z pera svých spoluobčanů.... Hezká oddechovka, ke které se dá ještě vrátit. Obálka dost zavádějící - šéf má mít vždycky dobře padnoucí oblek nejlépe od Armaniho - tohle je spíš striptér z Oklahomy, nebo model z gay časopisu. V epilogu pokus o "stylový" návrat tam, kde to všechno začalo, ale už bohužel bez reakce Chasee na zprávu, kterou se dozví jen čtenáři...........

Ketfl
26.01.2021 4 z 5

Příjemná oddychová četba. Hlavní postavy byly sympatické, sice tu byly i chvíle, kdy bych je nejraději pleskla, ale díky tomu nádhernýmu vyznání lásky a žádosti na konec, při kterém se moje srdce div nerozplynulo, vše odpouštím. :-D Super, Vi je taková klasika prostě :-)

betule3
17.01.2021 3 z 5

Rozhodně se nejedná o moji nejoblíbenější knihu z tohoto žánru, ale špatná taky nebyla. Hlavní hrdinové byli oba někdy trochu na pár facek, někdy jsem se naopak nad jejich slovními přestřelkami nemohla přestat smát. Za m slušný průměr.

Nika30
07.01.2021 4 z 5

Tuto spisovatelkui doporučila sestra a jsem moc ráda. Čekala jsem možná trochu víc od erotického románu ale vzhledem k tomu že mám ráda i romantiku tak jsem nebyla vůbec zklamaná.

JanuldaN
07.01.2021 3 z 5

Opět oddechovka, přesně do téhle doby. U tohoto typu literatury, se mohu vždycky spolehnout, že konec bude dobrý :-) Což mi momentálně opravdu vyhovuje. Za mne však lešpí Alfa samec. Proč jsou ale ty obálky takto nevkusné? Já si nemůžu pomoc, vždycky mě od čtení těchto knih spíše odrazují. Asi jsem ale jediná :-)

lihate
06.01.2021 5 z 5

No páni! Čekala jsem nějakou knihu ala Božský bastard, aneb jsem ji zasunula do škatulky naivní erotický román, ještě dřív, než jsem jí dala šanci. Teď už vím, že jsem se mýlila. V příběhu se mísí erotika s vtipem, inteligentním humorem a dávkou nadhledu. V knize se některé kapitoly vrací k událostem, které se stali před sedmi lety, a které obrovsky ovlivnili všechno, co dosud člověk může mít. Některé věci bolí hodně dlouho,.může to být složitá cesta, a i potom, se s některými věcmi, prostě nedokážeme vyrovnat samy. Na hodně věcí jsou potřeba minimálně dva, a o tomhle příběhu to platí taky. A mít po ruce pár přátel, taky není k zahození, někdy vás mohou jen nenápadně postrčit, tím správným směrem, který momentálně nevidíte.
"Strach smrt nezastaví. Zastaví život."

Janík511
28.12.2020 4 z 5

Pěkná, odpočinková kniha. Tohle jsem teď potřebovala.

mandari
19.12.2020 4 z 5

Velmi příjemná oddechovka. Chytlavý a velice čtivý příběh. Doporučuji ;)

Hildasbooks
07.12.2020 3 z 5

Pobavila jsem se. Oceňuji vtip.