Inferno

Inferno https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420593/inferno7f3Lyn-A7H-.jpg 5 115 50

Sedmé nebe série

Nastal úpadek dne. Teprve teď začíná ta pravá štvanice. Svatá trojice provokatérů padne z očistce do nelítostného inferna, při kterém přijdou takřka o vše. Kam až je jejich strastiplná pouť zavede a co všechno budou muset zakusit skrz slzy a bolest? Navažská legenda o Havranovi prorokuje Elaine oběť nejvyšší. Není však jediná, kdo je odsouzený k zatracení. Ať už se snažíš sebevíc, tak či tak o něj přijdeš… Co když osud nelze zvrátit, protože to tak celé někdo důkladně naplánoval a protože to byla jediná možnost, jak zachránit světy? Třetí pokračování strhující andělské ságy Sedmé nebe s pasážemi i z pohledu ostatních hrdinů vás naprosto pohltí. Budete si muset amputovat rozštěpené srdce a odvrhnout ho. Veškerá světla kolem vás budou pohasínat, ale vy musíte pokračovat dál s vědomím, že vám v cíli odezní poslední requiem, které s lačnou dravostí prahne i po vašich nejdražších. Tak jako předchozí díly, rovněž Inferno je hodno svého jména.... celý text

Veeria
08.12.2019 5 z 5

3.díl je ve všech směrech ,,vymazlenější"...příběh roste a je dospělejší. Je nyní vyprávěn více postavami, cestují po celém světě. Celkově je tato kniha silnější v emocích, těží z předchozích dílů, ale zároveň je tvoří smysluplnějšími. Zpětně totiž čtenář dostává ,,aha" momenty a vše dává větší a větší smysl. Odkrývají se další karty, dozvídáme se nové zajímavosti a souvislosti.
Neskonalý obdiv autorce, paní Adriance, která této sérii věnovala a věnuje TOLIK!! Vše má svůj důvod, dějová pavučina příčin a důsledků vytváří důmyslný, promyšlený a do sebemenšího detailu vyšperkovaný příběh.
Je požehnání číst tyto knihy, které jsou nádherné po všech stránkách, nabité emocemi, láskou, sílou bojovat a nadějí v dobrý konec. Jsou kouzelné a magické.
Inferno je ještě rychlejší a dechberoucí spanilá jízda, která vás odveze od reality a každodenních starostí.
Je to láska od první stránky, která se s každým dílem prohlubuje a násobí.
Ellie, Kassiel a Adam čekají, aby předali svoji motivaci a oporu na životní cestě každého z nás. Stejně jako my, i oni naplňují svůj osud, bojují sami se sebou i s překážkami, které jim život staví na cestu. Následujme je a inspirujme se, s jakou vervou a úsilím bojují za lepší svět.
Adam Cohen..... miluju ho, neskutečně! Když si uvědomíte, co vše si vytrpěl, čím vším si prošel, kolik toho prožil... jeho sarkastická povaha s vtipnými a trefnými poznámkami, ale i skrytá něha a laskavá stránka..... jejich vztah s Ellie mě v tomto díle obzvlášť dojímal a bral mi dech. Jak si byli a jsou oporou, jak se navzájem podporovali a motivovali, stáli si bok po boku, dodávali si sílu a ochraňovali se navzájem..... Konec mě zasáhl, ale věřím, že s posledním dílem dostaneme mnohem, mnohem víc. Děkuji z celého srdce a kéž tato série rozzáří životy co nejvíce čtenářům!

jaspis
26.11.2019 5 z 5

Četla jsem se zatajeným dechem, vykulenýma očima a často vnitřně řvala neeeeeeeeeeee!!! I když jsem chvílemi šílela z Ellie, opravdu jsem se musela držet a říkat si, že se chová přiměřeně ke svému věku :-) Jsem ráda, že mám i poslední díl, protože fakt nevím, co bych teď dělala.

Lokajka
11.11.2019 5 z 5

Naprosto úžasný díl. Nemůžu se dočkat poslední knihy, abych zjistila co bude s Adamem, protože ten konec byl šílený. Moc moc děkuji Adriance za napsání celé téhle série, i za to že čtvrtý díl již brzy budeme moct číst.

Pettato
09.11.2019 5 z 5

Tato andělská série mě chytla za srdce. Každá další kniha mě strhává příběhem dál a po přečtení tohoto dílu se už nemůžu dočkat pokračování.

zuzana13
08.11.2019 5 z 5

Přečetla jsem Inferno za 3 dny. Kniha je úžasná. Doporučuji ❤️

EllenkaIlon
05.11.2019 5 z 5

Ani Inferno jsem nedokázala jen tak odložit. Hltala jsem písmenka a díky prolínání dějů, jsem byla vtažena do všech částí příběhu ????
Příběh Ellie, Adama a Kassiela je to nejlepší, co jsem četla ????????????

Bafy
30.10.2019 5 z 5

Luxusní pokračování nejúžasnější andělské ságy Sedmé nebe. Povinné čtení pro každého boť tento příběh má v sobě tolik skrytých životních pravd až nad tím zůstává rozum stát. Velká poklona a poděkování autorce za tento skvost.....

Máca666
28.10.2019 5 z 5

Musím říct, že moje závislost na těchto knížkách roste. ???????? opravdu se moc těším na poslední díl. Jednoduše je to zkrátka skvělé.

simona5966
24.10.2019 5 z 5

Už jí mám skoro dočtenou. Je prostě stejně skvělá jako předchozí díly. Člověka to úplně pohltí a vtáhne do děje.

protokol
21.10.2019 odpad!

FUJ . no toto že je fantasi to je nuda nuda nuda

Dana077
21.10.2019 5 z 5

Inferno ma opäť chytilo za srdce. Príbeh každým dielom graduje čím ďalej a je nemožné knihu pustiť z rúk. Adrianka ďakujem,že ste a ďakujem aj za celú túto úžasnú sériu.
Jednoznačne odporúčam prečítať !

Amitiel76
21.10.2019 5 z 5

No, co k tomu dodat.... Knihu jsem právě dočetla. V hrudi pocit, jakoby mi někdo svíral srdce. Tak jsem ji tiše zaklapla, a jen tupě zírala do prázdna, pod návalem emocí. Chvíli jsem to prostě musela vydýchat. Ještě že jsem byla sama doma.....
Tato sága, je prostě...no.... dech beroucí. A odnáším si z ní tolik, že se to snad ani nedá s ničím jiným srovnat. A těch myšlenek, co mi teď letí hlavou. A ten pocit, jakoby se vám otvíraly konečně oči, a vy jste si začaly vzpomínat.....
Víc k tomu netřeba říkat. Adri, děkuji .....

EvaSupovic
19.10.2019 5 z 5

Tak Inferno ve mně vyvolalo mnoho různých pocitů a předčilo to mé očekávání a mnohem mnohem více. Za Adama i Ellie jsem uronila ne jednu slzičku a s Kassielem a Ellie zároveň v jejich snech, jako bych tam s nimi byla. Neskutečně krásný děj, poutavý od začátku až do samého konce Inferna. Každičký kousek do sebe přesně zapadl, jako nebeské puzzle. Neuvěřitelné. Nesmírně se těším na Soudný den a strašně se těším na Adamův příběh....Adriano moc a moc ti děkuji za tento nádherný zážitek :-) S každým dalším dílem si říkám, že tady rozhodně neplatí, že první byl nej....tady to graduje na každé stránce a nenechá vás vychladnout.

Kukicka
18.10.2019 5 z 5

Muzu rict pouze WOW. Prvni dil jsem cetla asi pred 8 mesici, libil se mi a vyhlizela jsem dily dalsi. Kdyz jsem zjistila, ze budou 4, tak jsem se rozhodla pockat az budou vsechny, ale s pribyvajicimi komentari jsem to proste nevydrzela :-D. Jeste, ze uz nas do Soudneho dne ceka jenom asi mesic. Pro pripomenuti jsem si ted precetla znovu prvni dil, pak druhy, ktery nechci rict, ze by me zklamal, to urcite ne, ale po komentarich jsem cekala neco z ceho si uplne sednu na zadek a to se nestalo. Hned na zacatku mi tedy spadla brada, ale pak uz pro me bylo vse predvidatelne. To, co ale poskytl treti dil, tak to nemam slov. Adam byl v tomto dile naprosto uzasny. Vsechno do sebe zacalo zapadat. Ty nove informace kdo, co, jak, proc, jsou naprosto necekane. Serie je neuveritelne propracovana od prvniho dilu. Nekdy ctete knizni serii a prijde Vam, ze spisovatel/ka pribeh postupne vymysli a nekdy to uplne taha z paty a je to takove krkolomne, ale zde ne. U Sedmeho nebe je videt, ze pribeh byl vymysleny a propracovany hned od zacatku. Klanim se a nemuzu se dockat vyvrcholeni

Sianka
17.10.2019 5 z 5

Bylo to Inferno a současně spousta naděje, která nechává očekávání na další/poslední díl. Postupně se doplňují dílky andělské skládačky, zůstává napětí, co bude dál. Super kniha od super autorky. :-)

Vendelie
17.10.2019 5 z 5

Právě jsem ji dočetla a už se nemohu dočkat závěrečného dílu. Opravdu strhující příběh, který vás tak vtáhne do děje, že se vám knížka ani nebude chtít odložit, nutí vás číst dál a dál. Opravdu super

lenka3691
13.10.2019 5 z 5

Je skvělá!!! Skvělá!!! Skvělá!!! Těším se na poslední díl..????

Kaja01
13.10.2019 5 z 5

Inferno naprosto předčilo moje očekávání! Knížka se četla jedním dechem, vtáhla mě hned na začátku. Líbilo se mi, jak se Ellie pomalu vracely některé vzpomínky na svůj předchozí život a odkrývala se její, Kassielova i Adamova minulost.
Nemůžu se dočkat, až se začtu do posledního dílu!❤️

Verunka4444
10.10.2019 5 z 5

Co napsat...mám jenom samá pozitiva.Když dostanu knihu od Adriany....je to jako 24.prosince....když stojíte za dveřmi obývacího pokoje,za kterými je nasvícený stromeček a vy se nemůžete dočkat,až otevřete první zabalený dáreček.Takové mám pocity z Inferna,stejné to bylo i u Sedmého nebe a Očistce.Jiné přirovnání mě prostě nenapadá.
Obrovské díky za takové knihy :)

Emily19
10.10.2019 5 z 5

Tak tenhle díl vám zaručeně zlomí srdce. U žádné z knih jsem s hrdiny tolik ještě nesoucítila(a že jsem jich četla), s každou kapitolou se mi srdce lámalo víc a víc. Naštěstí tam byly i kapitoly, které ho dokázaly aspoň na malou chvíli zahojit.
Celou knihu jsem prožívala s hrdiny a jen neochotně jsem se vracela do reálného světa. Věřte mi, tahle kniha vám nedá spát. Hned jak přečtete první kapitolu, dobrovolně se vzdáte spánku, a až do dočtení si ho moc neužijete.