Inferno

Inferno https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420593/inferno7f3Lyn-A7H-.jpg 5 115 50

Sedmé nebe série

Nastal úpadek dne. Teprve teď začíná ta pravá štvanice. Svatá trojice provokatérů padne z očistce do nelítostného inferna, při kterém přijdou takřka o vše. Kam až je jejich strastiplná pouť zavede a co všechno budou muset zakusit skrz slzy a bolest? Navažská legenda o Havranovi prorokuje Elaine oběť nejvyšší. Není však jediná, kdo je odsouzený k zatracení. Ať už se snažíš sebevíc, tak či tak o něj přijdeš… Co když osud nelze zvrátit, protože to tak celé někdo důkladně naplánoval a protože to byla jediná možnost, jak zachránit světy? Třetí pokračování strhující andělské ságy Sedmé nebe s pasážemi i z pohledu ostatních hrdinů vás naprosto pohltí. Budete si muset amputovat rozštěpené srdce a odvrhnout ho. Veškerá světla kolem vás budou pohasínat, ale vy musíte pokračovat dál s vědomím, že vám v cíli odezní poslední requiem, které s lačnou dravostí prahne i po vašich nejdražších. Tak jako předchozí díly, rovněž Inferno je hodno svého jména.... celý text

Artep071
10.02.2024 5 z 5

Tak to bylo opět šíleně povedené... Wuau

Bryel
11.08.2022 5 z 5

"Vyvolený byl jako sněhová bouře, Nanebevzatá jako probouzející se letní déšť, který se kdykoliv může změnit v povodeň, a nově příchozí jako uchvacující požár."

Asi nic nepopisuje Inferno přesněji. Svatá trojice v akci.. Spletitá příprava na grand finále, v které si ústřední trojice sahá na své hluboké dno a neskutečnou hrou osudu (a plánu jedné bloncky) čelí jedné překážce za druhou.
Že jsem opět hltala detaily vztahu Kassiela a Ellie, nemůže být pochyb. Nicméně v tomto dílu exceluje Adam, nejen pro svůj humor a sarkastické poznámky, ale především pro svůj charakter a neskutečný příběh..
Prostřední část knihy mi přišla trošičku utahaná, ale konec to opět vyšvihl do nebeských sfér :)

evineckY
24.04.2022 5 z 5

Parádní třetí díl . Jsem ráda za Adama.
Prolog nám slibuje ve čtvrtém pořádnou akci :-)

Dagmar108
22.08.2021 5 z 5

Krásné čtení

cukrovka
16.03.2021 5 z 5

Skvělé čtení nabité dějem. Příběh je napínavý a plný emocí. Vše do sebe skvěle zapadá a postupně se dozvídáme více z minulosti hlavních hrdinů.

Mady584
03.01.2021 5 z 5

Tato kniha byla naprosto skvělá stejne jako předešlé 2 díly.

DreamerX9
12.09.2020 3 z 5

Zdlouhavé. Treti díl mne bavil až od druhé půlky. Napínavé, kouzelné a otevřelo to dveře do nadpřirozeného světa andělů děj jako takový byl stereotypní ale nesl nová moudra do života a několik hezkých myšlenek

Monek13
31.08.2020 5 z 5

Úžasná knížka, úžasný příběh. Zatim žádná z knih této autorky nezklamala

Gabi212
24.07.2020 5 z 5

Wow, tak tohle byla jízda! Nechápu ten komentář pode mnou. Třetí díl měl v sobě tolik děje, že ty předchozí dva snad strčil do kapsy. Příběh nabyl úplně nový rozměr a bylo to... fantastický! Nebyla stránka, kde by se něco nedělo, až to vyráželo dech, kam se vše ubíralo. Parádní akce, strhující zápletky a ta rozuzlení! Bylo to hodně intenzivní čtení, na jehož konci jsem probrečela balíček kapesníků.

zinon
06.07.2020 3 z 5

Knížka je čtivá, ale oproti předchozím dílům už mě tolik nebavila. Příběh už není tolik zajímavý. Vyzdvihla bych ale tu část kolem jeskyně, ta byla parádní.

Jeninas
24.05.2020 4 z 5

"Zima je sice totální šikana od přírody, ale snažím se nebrat si to osobně."
Předchozí díl jsem zbožňovala. Tento je zpočátku úplně jiný - vzpomínkový, nabitý informacemi, bohužel zbytečně zdlouhavý. Nesedla mi dokumentární forma, kdy se něco stane, následně se o tom dozví Kassiel a volá to Skylar - a my o jedné věci čteme třeba třikrát za sebou. Slepé následování jakéhokoliv proroctví navíc nepatří mezi mé oblíbené zápletky. Co se týče obvyklých prohřešků proti češtině, nejvíc mě dráždilo špatně používané slovo "rozhřešení" namísto slova "odpověď". Ještě si neodpustím citaci ze str. 65: "Stála jsem tam jako ochrnutá." A teď to dobré: Bavilo mě Adamovo rozmazlené, zpruzelé, pohotové chování - to je pořád dobrý tahák a v tomhle díle si ho užijete na maximum. Měla jsem slabost pro zoufalého i nekompromisního Kassiela a doufám, že ještě dostane více prostoru. Poslední třetina měla šťávu-moc se těším, jak to celé skončí!

Evik2812
17.05.2020 5 z 5

Opravdu, dech deroucí čtení. Pohled ostatních hrdinů, moc dobrý . Hodně dobře propracovaný děj a zápletky. Krásné čtení. Děkuji Adri. Těším se na poslední díl.

AAAMarket
06.05.2020 5 z 5

Super čtení! Příběhy jsou tak intenzivní. Chvílemi jsem až zapomněla dýchat a už teď se nemůžu dočkat pokračování. Děkuji Adri

Zlatovlas
12.04.2020 4 z 5

Dávám o hvězdu min než v předchozích dvou dílech...byť autorka zakomponovala do knihy i pohledy ostatních hrdinů,což byl dobrý tah,knihu to krásné okorenilo, trochu mi vadilo,že pohledy ostatnich nejsou psany v ich formě. Za me je to škoda, protože to čtenáře tolik nevtahne do děje...Nicmene laťka je stále vysoko a smekám před propracovaností a detaily.

vinebitch
09.03.2020 5 z 5

Wow!!! Tak propracovaný děj v knížce jsem už dlouho neviděla. Krásné čtení a nemohu knížku víc vynachválit, a pokud váháte, rozhodně do koupi jděte :) mooc se těším až se vrhnu na další díl

katerina2660
24.01.2020 5 z 5

...nemám čas psát komentář, protože MUSÍM jít hned na další díl. Prostě je to fantastické čtení!

Maruš.D
09.01.2020 5 z 5

Narozdíl od předchozích dílů, kdy jste se pomau dostávali do děje, u této knihy tam hupnete hned. Bušilo mi za všechny srdce nervozitou a strachem snad hned od začátku. Celá kniha Vás napíná a nenechá chladnými. Zároveň je tam tolik děje, že už si říkáte “DOST, přeci toho už víc být nemůže” a ono je. Moje velké plus patří pomalému odhalování všech tajemství a minulosti. Líbí se mi, že ne vše je hned, ale postupně se vzpomínky vrací úderem “záblesků”. I přesto, že tu Ellie s Kassielem nejsou moc u sebe, bych si troufla říct, že za mne zatím asi nejlepší díl, ikdyž miluju naprosto všechny ❤️
Líbí se mi ta akce, cestování a pohledy různých postav. Čeká mě poslední díl, který bude hořkosladký. Konečně se dozvím vše, co ještě nevím, ale je to zároveň POSLEDNÍ díl. Proto ta hořkost. Nicméně se ke knihám budu stoprocentně vracet.
PS: mám kliku, že žiju v San Francisku a mohu navštívit všechna ta nádherná místa, o kterých nám Adrianka vypráví. :-))))

paper.firefly
27.12.2019 5 z 5

Nádech... výdech... zástava srdce... a poté pomalý restart jen díky myšlence na Ellie, Adama a Kassiela. Tak nějak bych v rychlosti popsala průběh mého čtení této úžasné knihy stvořené pod rukama samotného anděla.
Třetí díl ságy Sedmého nebe - Inferno mě srazil na kolena, zničil ty střípky duše, co mi ještě zbyly... Ale zároveň do mě Inferno společně s úžasnými hlavními postavami vdechlo znovu to nové a nehasnoucí andělské světlo společně s láskou.
Byla pro mě čest procházet si Sedmým nebem, Očistcem a teď i Infernem společně se statečnou Ellie, bohémským rebelem Adamem, nejvěrnějším archandělem Kassielem a samozřejmě tou skvělou a nadanou Adri, bez které by tento láskyplný andělský příběh nebyl.
A bez váhání se s nimi pustím i do samotného Soudného dne! :)

Dajenka
24.12.2019 5 z 5

Kniha je propracovaná do těch nejmenších detailů, které jsou vystavěny již od prvního dílu. Vyprávění i od ostatních postav je velmi osvěžující a ještě více jsem se zamilovala do Adama a Skylar. Chce se mi brečet, že už zbývá jen poslední díl..

Petra38
10.12.2019 5 z 5

Hned na uvod musim rict,ze me prekvapily kapitoly s děním u ostatnich postav ale je to logicke a hlavne to do sebe tak pekne zapada uplne jako puzzle. Dej se neskutecne promysleny, vetsinou knihy "zhltnu" tak za dva dny ,jelikoz serie je moje sdrcovka, tak jsem si cteni vychutnavala a dopravala jsem si zazitku pri vtahnuti do deje. :-) Vim,ze autorka nechava pomyslne drobecky pribehu roztousene po cele serii takze ctenar musi byt pozorny. Za rafinovanost pribehu, ktery skvele graduje ma p.Michalkova muj velky obdiv :-) Netajim se tim,ze jsem skepticka k ceskym autorum ale toto je pribeh svetoveho formatu :-)