Schody do nebe

Schody do nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2168/bmid_schody-do-nebe-t8g-2168.jpg 4 483 37

17letá Žaneta nemá zrovna na růžích ustláno. Volba strojírenského učiliště se ukazuje jako vyloženě nešťastná a dospěje až k vyloučení, spolužáci, zvláště poté, co do třídy přijde nový kluk Robin, ji šikanují, nevlastní otec je čím dál víc dotěrnější. Žaneta citově strádá, snad jen Marek, pacient ze sanatoria pro dlouhodobě nemocné, skýtá jakousi naději. Teprve o prázdninách, které Žaneta stráví s nevlastní sestrou na chalupě, najde nejen velkou lásku, jež by vůbec nemusela být pouze prázdninová, ale i sama sebe. Najde schody, které vedou ke skutečnému životu...... celý text

PetiJelinkova
22.08.2016 5 z 5

Příběh, který mě moc bavil :)

Ann98
12.06.2016 5 z 5

Knížka mě velmi chytla za srdíčko. Neskutečně obdivuji Žanetu, že nevzdala svůj boj, a že se ze samého dna dokázala zase vyškrábat nahoru a postavit se na vlastní nohy.

evelýny
10.12.2015 2 z 5

Příběh o dospívání pro dospívající. S takovou lehce hořkou patinou - rodiče Žanety bych pověsila do průvanu. Nebudu hodnotit logičnost a tím věrohodnost příběhu, protože nejsem cílovou čtenářskou skupinou.
Na své si přijde i pozorný čtenář: ...,,nové výstřiky barevného sperma svatebního orgazmu". No uznejte - originílní vyjádření ohňostroje.

pavlinkaa
09.12.2015 5 z 5

Knihu musím zařadit mezi ty zajímavé :)

SelenaDemi428
19.03.2015 5 z 5

Lanczová píše dooprvdy dobře, i když je to vlastně typický normální příběh, dokáže vás naplno stáhnout do děje. Obdivuji Žanetu, jak to všechno zvládala a byla jsem za ní na konci knihy strašně ráda :3.

1v8na
03.09.2014 5 z 5

Příběh byl velmi pěkný. Obdivuji Žanetu, jak všechno zvládla. já osobně bych to nedávala. A to zejména psychicky

bibi 24
31.08.2014

Pěkná, i když ze začátku docela drsná kniha. Přečetla jsem
ji za jeden den, prostě se od ní nedalo odtrhnout!

Karolína18
14.08.2014 5 z 5

Tuto knížku mám strašně ráda. Patří k mým nejoblíbenějším, i když jsem z počátku chtěla, aby se Robin začal chovat normálně a Žaneta s ním mohla chodit, Petra jsem si oblíbila o moc víc. Rozhodně je to nečekané a nedivila bych se, kdyby víc čtenářů předpokládalo, že tím hlavním mužským představitelem bude Robin.

zama15
22.08.2013 5 z 5

moc super knížka.. :3 :)

Sablu
18.08.2013 4 z 5

Tahle kniha mě, když jsem si před lety četla, naprosto nadchla a velmi jsem si ji oblíbila.

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Řadím mezi hodně povedené kousky, přečteno jedním dechem :) i když to bylo už hodně dáávno

Ivy
17.07.2013 5 z 5

Asi moje nejoblíbenější kniha od téhle spisovatelky. Už jenom protože hlavní hrdinka nebyla jak ze žurnálu, prožila si svoje a spíš než problémy s kluky (jako ve většině těchhle románů) se prala sama se sebou.

barbucha1569
30.06.2013 5 z 5

Rovněž moje oblíbená knížka, už proto, že Žaneta neměla na růžích ustláno a přesto se dokázala postavit na vlastní nohy.

Becky19
10.02.2013 5 z 5

Řekla bych, že je to moje nejoblíbenější knížka od Lanczové.

Kituna
03.02.2013 2 z 5

takovedle knihy moc nemam rada .. skoro nic se tam jakoby nedeje

WEIL
13.11.2011

Trápení ve škole, kde to člověka nebaví. To je hrůza. Vyloučení je v dnešní době vysvobozením.

-Lenicka-
14.06.2011 3 z 5

Jako dospívající slečna jsem opravdu velmi ráda četla romány L.Lanczové a tento nebyl výjimkou .. dnes už bych je nejspíš nečetla ..