Pohřbení

Pohřbení https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430448/bmid_pohrbeni-pcT-430448.jpg 5 677 193

Sayer Altairová série

Vyšší zvláštní agentka Sayer Altairová studuje mysl psychopatů. Teď se konečně vrací zpátky do terénu, kam byla povolána, když se agent FBI, jenž se ve volném čase vydal na výlet do hor, propadl do jeskyně plné lidských kostí. Kosterní ostatky nalezené v Národním parku Shenandoah ve Virginii se ukázaly být téměř dvacet let staré. Ve stejné době zmizela svými blízkými milovaná místní dívka. Starý případ rázem získá na aktuálnosti, když mezi kostmi agenti naleznou dvě čerstvé mrtvoly.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Buried , 2019

Šajler
21.11.2021 5 z 5

velice čtivé, napjaté,nedalo se odtrhnout. Těším se na odhalení subjektu 037 a tajemství ohledně smrti Jakea.

martina2540
19.11.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila, byla čtivá, i když první díl mi přišel lepší.

mrliš
07.11.2021 2 z 5

Průměrný thriller. Dá se říci šablonovitý jako spousta ostatních. Ničím nevyčnívá. Podle hodnocení jsem čekal, že to bude hodně dobré, ale bohužel. Neurazí, nenadchne. Alespoň , že se kniha čte dobře.

Dumicek
06.11.2021 5 z 5

Prostě naprostá pecka! Svižné,napínavé,dechberoucí...nemám co víc dodat..tahle série je prostě TOP!

veromas
30.10.2021 5 z 5

čte se dobře, děj hezky ubíhá, napínavý příběh a prostě chcete vědět kdo j vrah :)

Drahuš
18.10.2021 5 z 5

Přečteno jedním dechem, skvělá krimi, doporučuji.

kristie
18.10.2021 4 z 5

Tahle série prostě táhne a táhnout bude. Čte se to prakticky samo, nechybí akční scény, ale i části kde se Sayer věnuje psychopatům jsou zajímavé.

Jen začínám vidět jistou kostru, která byla prakticky stejná jak v prvním, tak druhém dílu. Trochu by mě mrzelo, pokud by autorka nedokázala z tohoto systému vystoupit, pokud to totiž člověk prokoukne, lehce pak dokáže odvodit následující průběh vyšetřování.

Nicméně třetí díl už na mě čeká ve čtečce a rozhodně se tam dlouho neohřeje.

attila1
12.10.2021 5 z 5

Tato série je úžasná celá a tento díl asi úplně nejlepší. Velmi napínavé, od knížky se nedalo otrhnout.

Janyssek
08.10.2021 5 z 5

No... takže druhý díl taky pecka... začínám se bát, co budu číst po třetím dílu, protože pokud bude na takové úrovni, jako tyto dvě knihy,...tak budu těžko hledat dalšího autora, který takto chytí...hodně vysoká laťka...

Zuzunda
27.09.2021 5 z 5

Pokud zrovna máte málo času, tak tuto knihu číst nezačínejte. Nedá se od ní odtrhnout!

hana4834
12.09.2021 5 z 5

Druhy díl je stejně napinavi jako první za dva večery přečteny nemohla jsem se odtrhnout

Miškus
10.09.2021 5 z 5

Miluju tuto sérii. Příběh opět krásně napsaný. Hrozně se mi líbí propracovaný děj a zápletka. Doporučuji.

Evule *
31.08.2021 5 z 5

Skvělé, za mě opravdu velmi povedený druhý díl série. Čtivé, napínavé, překvapivé .. ke konci jsem začala tušit a bylo to tak. Hned sahám po třetí knize v pořadí a moc se na Sayer těším.

hanap
28.07.2021 4 z 5

(SPOILER) Pěkně, kniha drží tempo, napětí by se dalo krájet.
Mám přečteny všechny díly této série a řekla bych, že je to čím dál tím lepší.

85098211
16.07.2021 5 z 5

(možné spoilery)
Nechtěla jsem si tuto knihu tak rychle poslechnout (jako audio v němčině), ale musela jsem - fakt nutně! :-) Protože se od ní absolutně nedalo odtrhnout! Případ, který tentokrát Sayer spolu se svými kolegy vyšetřuje, je totiž nejen dokonale perverzní a zvrácený, ale zároveň neskutečně napínavý a strhující. Úplně nejlepší byly podle mého názoru momenty, kdy se na scéně objeví vrah a jeho oběti - to mi vždy doslova naskočila husí kůže. Protože tady nešlo jen o dospělé ženy, ale i o děti. A z toho mi bylo až fyzicky nevolno... Naštěstí se Sayer poměrně rychle dostane na pachatelovu stopu, přestože se nejdřív trochu splete. No a závěr je výborně vygradovaný, jak to má u správného thrilleru být ;-). Sayer se i v této knize v osobní rovině posune o něco dál a protože mě zajímá, jak to s ní bude dál, už nyní se těším na další knihu :-). I tento díl si zaslouží plný počet a doporučení všem milovníkům tohoto žánru ;-).

Pavlnka
08.07.2021 5 z 5

Řekla bych, že druhý díl byl lepší než první. Krátké kapitoly, děj plyne rychle a je velmi napínavý. Jdu na 3. díl. Mám novou oblíbenou autorku.

Evka27
04.07.2021 3 z 5

Zase tak velké nadšení nesdílím. Přišlo mi to hodně zdlouhavé a pořád se motali dokola. Za mě taky dost neuvěřitelná témata z mytologie v obou dílech a zázračné vyváznutí ze všech útoků.
Každopádně pokračování si asi přečtu.

šipek
02.07.2021 5 z 5

Tak tohle byla jízda, za mě plný počet hvězdiček a vřelé doporučení milovníkům tohoto žánru. Kniha je čtivá nepostrádá napětí a u konce jsem jí nemohl odložit. Moc se těším na další díl a doufám, že se objasní nevyjasněné otázky z tohoto dílu.

moudivlacek
30.06.2021 5 z 5

Uf! Teď už se mohu nadechnout! No, alespoň do začátku dalšího dílu. Sayer nečekaně je povolána do aktivní služby a rovnou dostává velmi zapeklitý případ. I když tak ze začátku nevypadá, půjde tam o mnohé, náročné a těžko uvěřitelné. Neustálé zvraty a nové poznatky, beznaděj, zoufalství provizorního mini týmu, který však je odhodlaný dospět k pravdě i za cenu osobních obětí. Na psychiku náročné, a pro mne docela uvěřitelné. Nikdo druhému do hlavy nevidí. V pozadí případu Sayer dělá ještě na svém výzkumu, kde ji vrásky přidělává jeden neznámý účastník. Za mne - prostě nářez na nervy!!! Doporučuji.

elena2054
20.06.2021 5 z 5

Opět skvělé počteníčko, pro mě ovšem neuvěřitelné. Spíš takové sci-fi.