Až na kost

Až na kost https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458890/bmid_az-na-kost-rVy-458890.jpg 5 564 151

Sayer Altairová série

< 3. díl

V samostatném románu Až na kost autorky Ellison Cooper se ve Washingtonu ztratí autobus plný středoškoláků a neurovědkyně Sayer Altairová musí dopadnout viníka, s nímž ji pojí její vlastní minulost. Poté, co oplakala smrt svého snoubence a téměř přišla o práci, začíná agentka Sayer Altairová konečně svůj život budovat znovu od začátku. Její výzkum mozků psychopatů začíná přinášet své výsledky a její podivné malé rodině se daří. Sayeřina nově nalezená spokojenost se však ocitá v ohrožení, když je povolána k vyšetřování případu zavražděné dívky, jejíž tělo bylo nalezeno v kruhu zvířecích figurek pod záhadným, krví napsaným vzkazem. Když zjistí, že mrtvé děvče je jedním ze čtyřiadvaceti pohřešovaných středoškoláků, Sayer rychle pochopí, že nic na tomto případu není tak, jak to vypadá.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Cut to the Bone , 2020

Zunka616
30.10.2022

Za mě byla skvělá krásně napsaná hltala jsem ji od začátku do konce všechny tři knihy od autora super doporučuji všem

lea25
29.10.2022 5 z 5

Koupila jsem všechny tři díly jako e-knihy,v podstatě naslepo..a ten třetí díl už je teda jízda.Vubec mi nevadila tzv.prekombinovanost.Vzdyt je to kniha,nápad,myšlenka,která se ocitla na papíře..určitě budu autorku sledovat dál..

janastok
28.10.2022 3 z 5

Kniha je čtivá, napínavá, děj rychle pádí kupředu. Ale požitek mi pokazila ta nesmyslná a neuvěřitelná konspirace a politikaření. A taky už mám plný zuby pošahaných psychopatů s hlavou plnou mystiky, starých civilizací i astrologie. Kde je detektivka s pořádným motivem ?

Zuzunda
12.10.2022 4 z 5

Zhruba první třetinu knihy jsem se do čtení nutila, ale pak dej nabral spád a s tím se vrátila i neschopnost knihu odložit, stejně jako u předchozích dílů :)

Makůvka
20.09.2022 5 z 5

Klobouk dolů, tento díl opět naprostá bomba. U minulého dílu jsem si říkala, že už není kam více tuto sérii posunout, ale těsně vedle.
Opět to bylo napínavé, čtivé a promyšlené, až na některé, pro mě, trošku přehnané a neuvěřitelné scény, ale i tak se mi knížka moc líbila.
I zde v tomto dílu se setkáváme se sympatickým vyšetřovacím týmem, kde nechybí Max s Konou a konečně je objasněna minulost agentky Sayer. Ale co mě nejvíce dostalo, byla poslední věta v knížce. Tak doufám, že se dočkáme pokračování

Jeanine8
18.09.2022 5 z 5

Bomba!

anája
17.09.2022 5 z 5

Precteno za jeden den. Jen mi vadilo, ze i když hlavouni věděli ze má Sayer málo lidi tak nepomohli. Jinak super!!!

SimonaP
04.09.2022 4 z 5

Knížka čtivá, napínavá, ale co ten konec? Nutně potřebuji další díl.

Šánka
02.09.2022 5 z 5

Senzační série! Pokud nebudete dumat nad některými neuvěřitelnostmi a přijmete nesmrtelnost Sayer :-), tak vás toto thrillerově adrenalinové čtení musí nadchnout.
Na začátku je rituální vražda mladé dívky a policisty, tím ale počet obětí nekončí. Děj je svižný od prvních stránek a míra stupňujícího se napětí dělá i tento díl neodložitelným.
I tentokrát se mi něco povedlo ,,vypátrat" dříve než vyšetřovatelům, ale na to jak je děj nakombinovaný to byla jen malá kapka v moři. A závěr? Tak tam zůstanete s otevřenou pusou, nevěřícně a naštvaně budete nadávat, nebo se tomu zasmějete a přijmete, že takové se dnes píší. Dovedu si představit, že pokračování nebude a trochu toho tajemství autorka nechá zahaleno. Ale i vrátka na pokračování jsou pootevřena....
Kdo nečetl, doporučuji, tady rozhodně od 1. dílu.

Arsi007
27.08.2022 5 z 5

Naprosto neskutečná jízda! Miluju tuhle sérii a vzhledem k poslední větě se nemůžu dočkat pokračování. To je bohužel v nedohlednu i v peru autorky Snad se co nejdříve dočkáme. Ale zatím to bohužel nevypadá a rozepisuje úplně jinou knihu

IG: @hanybooks

Miška74
25.08.2022 5 z 5

Poslední kniha série se Sayer mě opět nadchla. Ačkoliv některé věci jsem předpokládala, jiné mě překvapily. Tahle knížka byla opět skvělá a to jsem si po té předchozí říkala, že už to autorka nepřekoná. Opak byl ale pravdou. Tahle série byla opravdu skvělá a je mi celkem líto, že končí, pokud tedy autorka nezmění názor. Rozhodně doporučuji přečíst celou sérii, rozhodně za to stojí.

adevis
09.08.2022 5 z 5

Až na kost je opět brutální a svižný thriller, který vás snadno vtáhne do děje. Především díky nálezu těla zavražděné dívky v kruhu zvířecích figurek. Šlo o rituální oběť? Bude vrah vraždit dál? Následně se ztrácí autobus plný středoškoláků. Sayer se svým týmem nastupuje do akce a musí dopadnout viníka, který má tyhle všechny události na svědomí.

Po knize Pohřbení jsem si říkala, že autorka už nepůjde výš, že tuto knihu nepřekoná. Po přečtení všech tří dílů si ale ani zdaleka netroufám říct, která z nich byla nejlepší. Všem jsem dala pět hvězd, všechny byly čtivé, napínavé a nepředvídatelné. Doporučuji celou sérii a doufám, že se se Sayer ještě někdy potkám, je to sympaťanda :)))

Januli
19.07.2022 3 z 5

Tak nějak úplně nesdílím nadšení ostatních spolučtenaru. Ani se u mě nečekalo tolik překvapivých momentů, protože to hodně vyplývalo už z děje. Určitě se budu těšit na další díl, ale pro mě bohužel nejslabší.

Lovana
18.07.2022 5 z 5

První dva díly se mi moc líbily a proto jsem byla velmi natěšená na pokračování a třetí díl je prostě perfektní!
V podstatě od začátku až do konce jsem byla napjatá, nedokázala knihu odložit a druhou polovinu přečetla prakticky v kuse a musela jsem vědět, jak to vše vlastně bylo... Jedna věc mě napadlo o něco dřív než Sayer, ale vůbec mi to nevadilo a u jiných věcí jsem zírala doslova s otevřenou pusou... A tentokrát jsem si u knihy i pobrečela, což se mi u thrillerů a detektivek často nestává.
Sayer jsem si oblíbila již v předchozích dílech a jsem moc ráda, že jsme se znovu setkali s ostaními, které už známe z předchozích dílů, já osobně mám asi nejradši Ezru a babičku Sayer a samozřejmě Maxe s Konou a vlastně úplně všechny... Hrozně nerada se s nimi loučím a doufám, že budou další díly, i když vlastně všechny otázky byly zodpovězeny...
Každopádně si určitě přečtu i další knihu autorky, pokud nějaká bude, ať už bude se Sayer nebo s někým jiným.
Za mě teda velké doporučení a jsem moc ráda, že jsem si sérii přečetla.

Hodnocení 5*/5*

Nutra
05.07.2022 5 z 5

Bomba !!!

boeink
03.07.2022 5 z 5

Vše již bylo řečeno..
Tahle série stojí za přečtení. Druhý díl já osobně považuji za mírně slabší, trojka je ovšem stejně špičková jako jednička. Čtivé, dechberoucí.. Děj odsejpá, všechno to zapadá. Sayer je sympatická hlavní hrdinka a mě po přečtení posledních řádků zajímá jediné.. bude čtverka?

ivoiro
28.06.2022 5 z 5

Tohle bylo super. Napětí a vše fungovalo.

Katulinka69
13.06.2022 5 z 5

Opět super nálož,doufám, že bude pokračování. Všechny postavy zboznuji, hlavně ty psí :D

Natty1233
12.06.2022 5 z 5

Ani třetí díl vůbec nezklamal. Naprostá pecka s strhujícím příběhem. Nedalo se odtrhnout tak jako u předchozích dílů. A ten konec? Úžasný. Těším se na další díla autorky, věřím, že brzy bude další. Celou sérii doporučuji.

Ivanka0070
07.06.2022 5 z 5

Opět strhující, poutavá, čtivá, plná zvratů, zkrátka další perfektní dílo této skvělé autorky. Zápletka perfektně promyšlená, až si říkám "kde na to sakra chodí?! " Byť jsem vraha pak již odhalila, vůbec to nic neměnilo na tom, že jsem se nedokázala odtrhnout :) rozhodně doporučuji

detektivní a krimi romány thrillery americké romány

2019  89%V kleci
2020  92%Pohřbení