S láskou z Říma

S láskou z Říma https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493050/bmid_s-laskou-z-rima-Mgt-493050.jpg 4 252 50

S láskou série

Všechny cesty vedou... k tobě. Lisa se do Říma vydává pátrat po otci, kterého si pamatuje jen z dětství. Will v Itálii plánuje čerpat inspiraci pro novou restauraci. Náhoda? Jak se to vezme... Ve sluncem rozpálených uličkách věčného města to mezi bývalými partnery začne nebezpečně jiskřit. Ale každý z nich má přece v Římě jiné plány a Lisa nestojí o další zklamání. Všude je přece spousta památek, skvělého jídla... A na každém kroku Will. Zaslouží si zpackaná láska druhou šanci?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

From Rome with Love , 2017

jitka3027
10.08.2022 5 z 5

Prima oddechové čtení, bavilo mě to :) Nic náročného, vhodné na slunné letni dny

Slůník
03.08.2022 3 z 5

Pod svým rodným jménem kombinuje autorka jídlo, cestování a romantiku lépe.

alibaba72
02.08.2022 4 z 5

Pěkné letní čtení, autorka opět nezklamala, cestování, jídlo, romantika, nedoporučuji tuto knihu číst na lačno :-) Jen ten konec mně připadal takový překombinovaný, jako ve filmech pro pamětníky, ale to byla jen drobnost :-)

Kaja1
11.07.2022 5 z 5

Pěkná romantika, která se hodí k létu, k tomu krásný Řím, no co víc si přát. Jen nevím, proč autorka nepoužívá své vlastní jméno, pod kterým ji známe.

LaBobule
08.07.2022 5 z 5

Pekne oddychova romantika. Hezky se cte. Hodnotim o fous lepe nez Pozdrav z Italie.

Majka1979
19.06.2022 5 z 5

Opäť jedna z vydarených kníh. Romantika, leto, Rím. Prečo nie? Určite to stálo za prečítanie a už teraz sa teším na ďalšie knihy od autorky :)

Renike
12.06.2022 5 z 5

Podobně jsem si užívala knížku jako Pozdrav z Itálie, jen nevím kde je 2.část (vánoční díl z Paříže - čekám na překlad a vydání), když tahle byla 3. Nicméně Řím miluju a pokaždé si o ní ráda čtu. Děj se mi líbil stejně jako krásný popisy některých památků. Postavy z 1.dilu se tam ke konci taky objevily. Odpočinkové letní čtení.

Jenny46
29.05.2022 4 z 5

Dobrá volba na dovolenou do Itálie - odpočinková četba .o)

Ralemo
29.05.2022 4 z 5

Moc hezky napsaný příběh z krásného prostředí Říma se zajímavou zápletkou. Ze začátku mi trvalo se začíst a konec byl naopak docela uspěchaný. Každopádně kniha určitě stojí za přečtení. :)

PetraN17
23.05.2022 4 z 5

Pěkná letní romanťárna kde okrajové vystupují i postavy z knihy Pozdrav z Itálie :))