Pozdrav z Itálie

Pozdrav z Itálie https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493367/mid_pozdrav-z-italie-QT2-493367.jpeg 4 352 85

S láskou série

Zdědila ferrari pod podmínkou, že s ním procestuje Evropu! Laurie miluje svůj domov a myslí si, že je šťastná – má spolehlivého přítele a vysněnou práci v knihovně. To se ovšem změní, když po svém výstředním strýčkovi zdědí staré ferrari pod podmínkou, že se v něm vydá do Itálie spolu s tím protivným Cameronem coby průvodcem. Cameron také není zrovna nadšený, má však své důvody, proč je odhodlaný jet. Ani jeden z nich netuší, že strýček si pro ně nachystal pár překvapení Čeká je cesta, na kterou nikdy nezapomenou!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

From Italy with Love , 2015

katst
25.06.2019 4 z 5

To správné, pohodové a nenáročné, letní čtení.

Ivuska.09
08.06.2019 4 z 5

Pozdrav z Itálie je krásná knížka, u které sice odhadnete rozuzlení většiny zápletek, ale také se uvolníte a při čtení si opravdu odpočinete. Bavila mě proměna hlavní hrdinky, ze které se stala nezávislá žena. Milý a pohodový příběh, ideální třeba na dovolenou.

Kris204
07.06.2019 5 z 5

Krásne odpočinkové čtení,u kterého se i zasmějete:)
Po přečtení mi zůstala mile pohodová nálada..

ivousekk
05.06.2019 3 z 5

Fajn letní oddychovka. Zajímavý námět, hezky navnadí na letní dovolenou a cestování. Ale..

Vážně nemám ráda slovní spojení jako: "vzdorně vystrčila bradu", "podíval se po ní temným pohledem", "pocítila bolestivě palčivou touhu". A že je jimi knížka prošpikovaná. Tohle se fakt ještě dává do dnešních moderních romanťáren? Nepatří to do červené knihovny z devadesátek? Nemůžu si pomoct, ale působí na mě dost směšně a zbytečně to ubírá body. Proto 3*.

keiko33
03.06.2019 4 z 5

Fajn oddychovka. Po precitani mate chut sa zbalit, sadnut do auta a vydat sa na vylet. Laurie mi pripadala ako vtacik v klietke, ktoreho pustili von. Najprv sa opatrne rozhliada a potom naplno vyleti.