Pozdrav z Itálie

Pozdrav z Itálie https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493367/mid_pozdrav-z-italie-QT2-493367.jpeg 4 352 85

S láskou série

Zdědila ferrari pod podmínkou, že s ním procestuje Evropu! Laurie miluje svůj domov a myslí si, že je šťastná – má spolehlivého přítele a vysněnou práci v knihovně. To se ovšem změní, když po svém výstředním strýčkovi zdědí staré ferrari pod podmínkou, že se v něm vydá do Itálie spolu s tím protivným Cameronem coby průvodcem. Cameron také není zrovna nadšený, má však své důvody, proč je odhodlaný jet. Ani jeden z nich netuší, že strýček si pro ně nachystal pár překvapení Čeká je cesta, na kterou nikdy nezapomenou!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

From Italy with Love , 2015

Bebe2004
28.07.2021 5 z 5

Stejně, jako většina knížek z edice Srdcovky, se i tahle četla příjemně. Skvělá pro letní čtení, navodí skvělou atmosféru. Postavy jsem si sice nijak nezamilovala, přesto mi byly sympatické. Děj se příliš netáhl, líbilo se mi střídaní pohledů Laurie a Cama a ačkoliv byl příběh plyný klišé, jeho čtení jsem si užívala

ZapisnikTerky
10.06.2021 3 z 5

Protože jsem si tak úplně nechtěla číst anotaci, tak mě trochu překvapilo umístění příběhu. A až na opravdu pomalý rozjezd se mi nakonec kniha líbila. Víc v mé recenzi.

Mrňous1
02.04.2021 5 z 5

Trochu jsem se zalekla tak nízkého hodnocení, na které nejsem u autorky vůbec zvyklá. Naštěstí mě to neodradilo a upřímně, moc tomu nízkému hodnocení nerozumím. Já se bavila od první věty. Pár desítek stránek před koncem bylo trochu slabší místo, ale nic, co by nějak výrazně snižovalo kvalitu knihy. Opět jsem si v telefonu při čtení hledala fotky míst, kam mě autorka zavedla. Postavy uvěřitelné, zajímavé, i ten Robert je typický idiot, kterého si vezme spousta žen a pak se diví, že jsou zklamané a nešťastné. Jak opravdu dokážeme být slepé...Kniha určitě stojí za přečtení.

LaBobule
21.02.2021 4 z 5

Prave docteno. Kniha se mi libila, je ctiva. Mozna jsem cekala, ze se vice dej bude tocit kolem Italie. Cele se to toci kolem ferrari a Camerona. Jo a blba Robert... do knihy jsem se pustila s chuti, protoze spada do edice srcovek, kterou mam moc rada. Je to oddechove ctivo a vim, ze to presne z teto edice dostanu. Navic jsem byla zvedava, zda tato kniha bude stejne dobra jako knizky od Julie Caplinove. Ale Kavarna v Kodani byla proste lepsi.

prcek19
18.02.2021 3 z 5

Do poloviny mě kniha moc nezaujala, ale poté se to rozjelo a nechtělo se mi knihu odkládat..líbila se mi proměna Laurie, která se poté nebála mít vlastní hlavu a neposlouchat jen ostatní..navíc vše se šťastným koncem..příjemná oddechovka, jen příště by to chtělo rychlejší rozjezd

Delitka
13.12.2020 5 z 5

Parádní romantická knížka na vyčištění hlavy po práci. I když je jasné od prvních okamžiků jasné jak kniha skončí, vůbec mi to nevadilo. Autorka umí čtenáře dějem a popisem postav u knihy udržet tak dobře, že ji musíte přečíst na jeden zátah. Narozdíl od jiných hodnotících mi hlavní hrdinka nepřišla až tak "přemrštěná". Myslím, že ženy s nízkým sebevědomí běžně v životě potkáváme. Takže mi její nejistota a podceňování nepřišlo přehnané. Byla jsem s příběhem spokojena. Obal knihy je krásný.

xena2711
15.11.2020 4 z 5

Odpočinkové čtení na dva večery. Hned bych jela do Itálie...

yonda
15.11.2020 4 z 5

Příjemný příběh, samozřejmě romantický, odehrávající se v zajímavém prostředí. Vyloženě na dlouhé podzimní večery.

Matilda
10.11.2020 4 z 5

Příjemná oddychovka, pěkná romantika, sympatická ústřední dvojice. (Netušila jsem, že Jules Wake je ve skutečnosti pseudonym Julie Caplin:))

Nymfadora.T.
16.10.2020 4 z 5

Kniha mě na první pohled zaujala obalem a jsem ráda, že jsem se nespletla...další příjemná oddychovka. Od začátku bylo jasné, jak to dopadne, ale to vůbec nevadilo, romantická knížka má končit romanticky a šťastně :-)

Knihobolka
16.10.2020 5 z 5

Já prostě tohle spisovatelku zbožňuji.
Tento titul ale považuji za nejlépe uchopitelný a vlastně i nejvtipnější.
Skvělá road-book, která pohladila mou čtenářskou duši.

Kdo nechce přemýšlet nad složitostmi, tak sáhne po téhle skvělé oddychovce.

Skvělý ženský román.

Ksyu
29.09.2020 5 z 5

Příjemná srdcovka na dovolenou

Aracely
27.08.2020 5 z 5

Moje první ,, Srdcovka" a skvěle jsem se bavila. Tedy, Laurie mi tak půlku knihy lezla dost na nervy, svou povahou a co si nechala líbit od svého přítele, to byl naprostý idi**... Ještě horší byla její matka, tak odpornou osobu v knihách moc často nevídám, bylo mi z nich fakt na zvracení... Cameron byl taky pěkné číslo a ze začátku i pěkný mizera. Laurie neměla lehký život, ale když se jí dostala do rukou závěť a přání jejího strýce, obrátilo jí to život vzhůru nohama. Dostala Ferrari a měla s ním odjet do Itálie, podle nařízené trasy. Měla k němu i svého průvodce.
Laurie se během cesty změnila, ke konci se úplně ,,utrhla ze řetězu" a chovala se velice potrhle. Za to co provedla by zasloužila pořádně za uši, ale koncem si mě usmířila :-).

Přečetla jsem jí za pouhý jeden den.

Kniha dostává 5* ale musím říct že s ,, odřenýma ušima".

Tesset
03.08.2020 2 z 5

No, z prvních pár stránek jsem myslela, že to bude teda vtipnější. Celkově ty poatavy nic moc. Příběh se mi líbil, ale to zpracování už ne. Hlavně Lauren mi dost lezla na nervy, jak se pořád shazovala a neměla skoro žádné sebevědomí. Cam taky nebyl nic extra. Obě hlavní postavy měnily názory i nálady jak na běžícím pásu. Za mě teda nic moc.

Hanjimka
02.08.2020 4 z 5

Cestování, romantika i příběh. Příjemná knížka na dovolenou, na které jsem ji i četla.

Majka1979
27.07.2020 5 z 5

Príbeh ktorý spája romantiku a cestovanie, samozrejme nechýba pár problémov, ale bez toho by to nebola tá správna oddychovka, určite odporúčam, prečítala som ju za pár hodín, naozaj som si ju užila :) Pre romantické duše ako stvorená

essene
25.07.2020 4 z 5

pěkná oddechovka)

Kudík
19.07.2020 3 z 5

Od začátku má čtenář představu, jak to dopadne, ale záleží jen na té cestě k cíli. Tady sledujeme Laurie s Camem na jejich cestě z Anglie do Itálie, a to v při splnění podmínek z poslední vůle strýčka Milese. Převáží ferrari GT250 California Spyder (musela jsem si vyhledat, jak přesně tento kousek vypadá :) ). Hlavní představitelé jsou fajn, až k závěru mě sice Lauren trošku nakrkla, ale celkově na mém hodnocení z knihy ubírá to, že jsem více čekala zážitky z cestování.

lucakuca
12.07.2020 4 z 5

Co jsem čekala, to jsem dostala. Nepřemýšlet, bavit se a číst. Romantická balada na dovolenou, kdy znáte konec už na straně 19, ale baví vás to věčné předláskové škorpení hlavních hrdinů a jim to dojde až na straně 400 :-). Pche! Amatéři!

rumova_kulicka
06.07.2020 2 z 5

Celé je to takové toporné a předvídatelné od začátku do konce. Nic moc...