Rytmus, já & Malychin

Rytmus, já & Malychin https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440973/bmid_rytmus-ja-a-malychin-Ok7-440973.jpeg 4 1081 267

Vyražte na rockovou jízdu! Od autorky romantického bestselleru Kulti. Šestadvacetiletá Gaby Barreto má mnoho tváří. Je čestná, sarkastická, kamarádská i protivná – záleží na tom, koho se zeptáte. Když jí brácha nabídne, aby s jeho kapelou jela na turné a prodávala merch, nerozhoduje se dlouho. Dvě kapely, tři kontinenty, devadesát dní. To bude brnkačka! Kdyby jen Saša Malychin, zpěvák té druhé kapely, neměl tak nádherné tělo… výjimečnou osobnost… a nebyl tak neskutečně vtipný… Nezamilovat se do něj je zkrátka fuška.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Rhythm, Chord & Malykhin , 2015

Zelvicka03
31.12.2020 5 z 5

Úžasná autorka a její knihy miluju ❤

LenRan
29.12.2020 4 z 5

Obě knihy od této autorky, které jsem četla jsou výborné a v rámci žánru osvěžující a zajímavé. U této je navíc opravdu nádherná obálka, mnohem hezčí než originál.
U obou knížek mi ale vadí, neustále opakující se nějaká situace....u Kultiho to byl extrém, nebudu znovu připomínat, tady zase hlavní hrdinka neustále někoho píchala do žeber a nebo někam štípala, to bylo fakt otravný, jinak ale fajn příběh.

zandu
23.12.2020 4 z 5

Fajn to bylo :-) jen mi trochu vadilo nekonečné opakování slova kamarád... Ale hezké počtení. A těším se na Kultiho ;-) edit po přečtení Kultiho: tahle byla lepší než Kulti

Kuci12
15.11.2020 3 z 5

Kulti je moje srdcovka, nečekaně a dost nelogicky, ale tu knížku miluju. Takže očekávání byla velká a jak to tak chodí, úplně se nenaplnila. Bylo to fajn, ale něco mi chybělo. Každopádně se těším na další knížky od autorky, protože někdy potřebuje moje dospělá dušička pohádku.

luzajickova
12.11.2020 5 z 5

Od Zapaty je to moje první kniha co sem četla a vůbec mě nezklamala byla skvělá ♥
Ještě se chystám na Kultiho tak doufám že ani ta nezklame a bude stejně perfektní jako tato :D
Hlavní co mě na knize zaujalo byla obálka opravdu se moc povedla a je lákavá oproti originálu :)
Saša achh ten byl tak užasný a Gaby a ta její upřímnost no prostě bomba :D
Hlavně jak se Gaby seznámila se Sašou z toho sem opravdu nemohla to bylo tak skvělý a vtipný že sem si to musela přečíst snad 5x jak moc se mi ta scéna líbila byla fakt skvělá :D♥ Eli,Mason,Gordo - hlavně Mason jak jí stále říkal že je to jeho nevěstaa to mě bavilo hlavně to jejich škadlení teda spíš jak Mason škádlil Gaby no není na té knize co bych snad vytkla je to skvělá knížka i když je pravda že mi občas vadilo jak mluvili tak přímo a nevhodně či jak to popsat + mě trochu štvalo že si musel jeden tým oholit hlavu ._. co to je sakra za blbý nápad :D
Carter,Isaiah,Julian,Miles - Saši kapela taky skvělý kluci až na chvili Julian se choval jak idiot. Ale Jakože Brandon? Takový kretén neskutečný ale Gaby mu to skvělě nandala :D
Knihu jsem opravdu hltala až tak že se mi od ní nechtělo odcházet a strašně mě mrzí že už sem ji dočetla ale na druhou stranu mám ještě spousta knih ke čtení takže mi to tak moc nevadí :D
ALE POPRAVDĚ OPRAVDU BYCH NECHTĚLA JÁ OSOBNĚ BYDLET 3 MĚSÍCE V AUTOBUSE S 10 KLUKY TO JE PROSTĚ MOC :D

Tweety0207
11.11.2020 3 z 5

Zo začiatku to bolo super. Strasne vtipné. Gaby a jej diablici boli super no asi v polovici uz to zacalo byt nudne a ked sa dali Gaby a Sašenka dohromady už to stagnovalo.

Laruska07
10.11.2020 3 z 5

Nevím, humor Zapaty mi asi nesadí. Námět celkem dobrým, zpracování horší. Celkem milý příběh, který neurazí, ani nenadchne.

AniDi
06.11.2020 3 z 5

Celkem hezký příběh ale naprosto mi scházela jiskra mezi hlavními hrdiny. Popravdě píšu komentář po dvou dnech a nemůžu si vybavit jméno hlavní hrdinky. Takže pro mě jednohubka, která mě dozajista zabavila na večer. Znovu číst nebudu.

Booktwins
30.10.2020 5 z 5

Za mě super vtipná knížka, se skvělou hlavní hrdinkou! Saša byl k sežrání a celou knížku jsem se buď culila nebo smála jako zabitá! Vedlejší postavy tomu dávali ten pravý šmrnc! Moc doporučuju!
(Děkujeme za poskytnutí knihy Megaknihám)

Khira
29.10.2020 2 z 5

Pre mna to bol dost priemer az podpriemer. Neda mi neporovnat obe knihy medzi, sebou. Kulti a toto. Styl autorky je jednoduchy ako facka. Stavia knihy na trapnych situáciách, vytahuje neprijemne temy, vulgarizmy. Väčšina z nas je zvyknuta na jemnejšie hrdinky, ktore uz ked vypustia z ust slovo nasrať blika nam kontrolka. Kym Kulti mal co ponúknuť, tu jednoznacne nic. Kulti bol velmi dobre spracovany, charakter postav vykresleny, nieco ostávalo ako tajomstvo na pozadi a vulgarna stranka nebola az tak v popredí. Samozrejme viac ako v iných knihach ale menej ako v tejto. Tu uz bolo na mna spracovanie naozaj vulgarne. Kym v Kulti mi prekazal velky vekovy rozdiel aspon som mala pocit, ze su obaja dospelí ludia. Tuto bol moj pocit opacny a pocas celej knihy som sa ho nedokazala zbavit, ze su to proste deti. Fakt pocit, ze maju max. 15. Ako zena potrebujem mat v mužskej spolocnosti urcitu uroven a odstup. Chapem, ze sa medzi nimi cítila fajn a chápem, ze ja som nic take nikdy nezazila ale jej správanie, nehygiena to bolo na mna naozaj moc. Autorkine postavy su proste jednoduche, nepozeraju na vzhľad , vzdy maju nejaku vadu a rozoberajú veci o kt. sa zvycajne nikde nehovori. Kym v Kulti to bolo osviežujúce, tu sa mi to proste nepáčilo

Damonka12
28.10.2020 5 z 5

Moc hezká slow romance z rockového prostředí.

Fortuna7
25.10.2020 5 z 5

Vtipné, oddechové a originální

pollyn
09.10.2020 2 z 5

(SPOILER) Achjo, to bylo... Slabý! Takovej potenciál ten příběh a hlavně postavy měly. Prsa, sourozenecká láska, Mason, kámoška na vozíků, fanynky, snobska matka... Kdyby alespoň jedno z těch naznačených témat šlo trochu do hloubky na úkor "kadění". Je to škoda, s Kulti se nedá srovnávat.

marta14
04.10.2020 4 z 5

4,5 u tohoto jsem se opravdu dost zasmála. Krásná oddechovka. Víc se mi však líbil Kulti.

pavlusci
27.09.2020 5 z 5

Gaby jsem si zamilovala hned od začátku a Sašenku taky! Moc mě to bavilo!

Ajax68
08.09.2020 5 z 5

Boží!!! Hlavní hrdinka mi byla sympatická už od začátku. U téhle knihy jsem se smála u první strany. Na 100% jsem ji nečetla naposledy.

Kiuska
07.09.2020 4 z 5

Pecka! Už první stránka mě dostala. Úžasný styl psaní, smála jsem se hned od začátku. Gabby je prostě skvělá, chováním a vlastnostmi spíš takový kluk, což jsem částečně i já a tudíž jsem si ji hned oblíbila, a to u mě u holčičích hrdinek moc nestává. A Sašu jsem si zamilovala hned. Pohodový, milý, vtipný... Toho prostě chcete. Bohužel jsem ale narazila na věci, které mi trochu vadily. To věcné mluvení o slinách, vykonávání potřeby, smradlavém dechu už na mě možná bylo trochu moc, i když mi takové věci nevadí, ale myslím, že není potřeba to stále opakovat, jako čtenáři už mi to pak nepřišlo tak úchvatné, i když chápu, že to charakterizovalo jejich osobnosti, že se dokáží bavit o všem a není jim to nechutné. Taková velká rodina prostě, což je ale zase úžasné. Vztah Gabby a bratra jsem jí velmi záviděla. Také jedna z nejlepších věcí v knize. Věčně pošťuchování a dobírání, ale když o něco šlo, stáli vždy při sobě. Prostředek knihy už se za mě trochu táhl, ale pak to zase bylo dobré a četlo se to samo. A bohužel poslední věc, která se mi nelíbila: epilog. Nebudu prozrazovat co, ale obsahuje věci, na které už jsem v knihách trochu háklivá. Každopádně pokud chcete knihu, u které si odpočinete, od srdce zasmějete, tohle je ta pravá volba.

booksbykatarina
05.09.2020

Knížku jsem už četla, a musím říct že když jsem předtím četla ty recenze (kladné ; záporné), vůbec jsem netušila jaké to bude. No a dopadlo to tak že se mi i přes negativní recenze knížka líbila a přečetla jsem ji do tří dnů.

etell
01.09.2020 5 z 5

Skvelá! Už Kulti sa mi veľmi páčila a táto za ňou nezaostáva. Je pravda, že možno by tam mohlo byť viac romantiky, mohol by sa Saša vyjadrovať a prejavovať viac zaľúbene, ale veď nie všetky lásky sú také. Nie každý potrebuje svoj vzťah kričať do sveta. Dialógy sú vtipné, postavy zaujímavé. Vzťah súrodencov, ako aj kamarátstva z detstva sú vykreslené láskavo. Príjemná kniha.

Veeria
27.08.2020 3 z 5

Tato knížka má šmrnc, je hodně moderní co se týče konverzace - ať už rozhovory sourozenecké nebo mezi přátely. Místy vtipné, oceňuji čtivost. K úplné spokojenosti mi však chybí rozpracovanější příběh, věnování více prostoru jednotlivým postavám. De facto tahouny příběhu je hlavní dvojice, ostatní postavy poznáváme velice okrajově, případně se příběhem jen mihnou. Což je škoda. Za mě nevyužitý potenciál, knížce by určitě slušelo pár stran navíc. Pokud se však jedná o jednu z autorčiných prvotin, pak ji lze považovat za slušný start spisovatelské dráhy, protože její další kniha - Kulti - vypovídá o autorčiném talentu. A palec nahoru dávám Gaby a Sašovi, tyto 2 si nejde neoblíbit. :)