Rychleji mluvit nedokážu: Od Gilmorových děvčat ke Gilmorovým děvčatům (a všechno mezi tím) https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324892/bmid_rychleji-mluvit-nedokazu-od-gilmoro-63c-324892.jpg 3 592 187

Sbírka esejů od milované hvězdy seriálů Gilmorova děvčata a Rodičovství o životě, lásce a ženě z Hollywoodu, doplněná historkami z natáčení Gilmorových děvčat. Lauren Graham se pokouší na chvíli zastavit a ohlíží se za svým životem, sdílí s námi úsměvné historky z dospívání, když začínala kariéru herečky, až po dobu, kdy seděla ve svém přívěsu a koukala na trailer k seriálu Rodičovství a kdy se sama sebe ptala: „Líbí se to někomu?“ Otevřeně mluví o tom, jaké je to být single ve světě Hollywoodu („Nikdo nechápal, že jsem pořád sama.“) nebo o zkušenosti porotce v projektu Project Runway ("Je to, jako kdybych zažila totální módní blackout.“) V eseji "Jaké to bylo, první část" nás autorka vezme na procházku světem Gilmorových děvčat a především do světa „své“ Lorelai Gilmore. Esej "Jaké to bylo, část druhá" odhaluje, jaké to bylo, když se o devět let později k roli vrátila a co to pro ni znamenalo. O Lauren se ale dozvíte i jiné věci: jaké to bylo, když se pokusila stát se vegankou nebo další zážitky z natáčení a zákulisí Hollywoodu. Kniha je doplněna mnoha fotografiemi a úryvky z jejího deníku. Kniha je jako nejlepší přítel, který se s vámi o všechno vždy rád podělí.... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry Rodina
Vydáno: , Omega

Talking as Fast as I Can: From Gilmore Girls to Gilmore Girls, and Everything in Between , 2016

Zuzi_cte
25.10.2017 5 z 5

No páni, kdy jsem naposledy přečetla knížku za jeden den/jedním nádechem? Moc jsem se na ní těšila. Na seriálu Gilmorova děvčata jsem vyrostla a i přesto, že k pokračování "Rok v životě" mám pár výhrad - jsem fanynka :-)
Kniha má krásnou obálku, upoutá na první pohled. A čte se s takovou lehkostí a úsměvem na rtech. Jako by jste si povídali s kamarádkou. Nejedná se o kdovíjaké hluboko myslné úvahy. Je mile napsaná a za mě účel splnila :-)

Klarv
25.10.2017 2 z 5

Na tuto knihu jsem se dlouho těšila. Četla jsem Jednoho dne možná a líbila se mi, proto jsem měla očekávání i od této knihy. Gilmorky mám ráda, ale zase nejsem takový ten fanoušek, který zná všechny série nazpaměť. Kniha byla hodně chaotická. Lauren chvíli mluví o tom, do toho dává nesmyslné poznámky o tomhle a tomhle a zase se vrátí k vyprávění toho původního. Jako autobiografii nebo něco podobného to moc brát nejde, protože sama Lauren píše, abychom ji nevěřili vše, co se nám snaží nabulíkovat. Jako novelu jako byla kniha Jednoho dne možná také ne, protože k tomu tam chybí příběh. Nevím.. jsem rozpačitá. Ze zmíněných slavných osobností Holywoodu jsem měla pěkný guláš. Ale to je spíše moje chyba, než Lauren, protože ty herce a herečky podle jmen většinou neznám. I tak byla kniha přečtená za jediný večer a bavila mě asi nejvíce část poslední, kde jsem se dočetla postřehy z natáčení pokračování Gilmorek.

kklepkaa
25.10.2017 3 z 5

Miluju "Gilmorky" a tak jsem tuhle knížku celkem netrpělivě vyhlížela, až vyjde. Jsem bohužel zklamaná. Gilmorkám se autorka věnovala jen pár stránek, zbytek mi místama přišel o ničem.

ladyfromskye
24.10.2017 2 z 5

Velké zklamání. Vyprávění vlastně o ničem, humor křečovitý, emoce nepředsvědčivé. Doporučuji jen zarytým fanouškům.

TallulahBee
23.10.2017 5 z 5

Jedním slovem bomba!

Safienka
22.10.2017 4 z 5

Seriál Gilmorova děvčata miluji, takže nebylo pochyb, že si tuto knihu přečtu a užiji si ji. Opravdu to tak dopadlo. Těšila jsem se na nějaké víc ze zákulisí a i když bych toho brala víc, tak se mi to líbilo. Fotky, deníkove zápisky z natáčení. Můj vnitřní hlas při čtení zněl stejně bláznivě a rychle jako je dabovaná Lorelai. Jsem ráda, že je taková švihlá i v soukromém životě. Za mě fajn kniha, kterou jsem slupla jako malinu.

Coucouha
22.10.2017 4 z 5

Tuhle knihu jsem si v podstatě koupila jen proto, že Gilmorova děvčata zbožňuju a viděla jsem je snad milionkrát! Nejvíce mám ráda právě postavu Lorelai, takže tato kniha byla prostě povinností. Nic světoborného jsem ale od ní nečekala. Proto bylo velkým překvapením, že jsem se od ní nemohla odtrhnout a měla jsem jí za den přečtenou. Řeknu vám, je úžasná!!! Od strany 160 jsem prakticky vkuse jen brečela :))) a už dnes vím, že jsem ji nečetla naposledy!

herectví herečky historky zfilmováno – TV seriál

Lauren Graham
americká, 1967
2017  67%Rychleji mluvit nedokážu: Od Gilmorových děvčat ke Gilmorovým děvčatům (a všechno mezi tím)
2014  65%Jednoho dne, možná...
2023  64%Už jsem ti to říkala?: Historky, které nechci zapomenout

Kniha Rychleji mluvit nedokážu: Od Gilmorových děvčat ke Gilmorovým děvčatům (a všechno mezi tím) je v