Ryby - Útok z hlubin

Ryby - Útok z hlubin https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335525/bmid_ryby-utok-z-hlubin-qtk-335525.jpg 4 246 45

Horor, při kterém se vyplatí nedýchat. Nad Okinawou se vznáší pach smrti... a z moře vycházejí ryby na kovových nožičkách. A rybami to jen začíná. Skupina přeživších se snaží bojovat s odporným nebezpečím. A smrad, který přináší smrt, se stále šíří. Skvělá hororová manga od jednoho z nejslavnějších tvůrců žánru! Kompletní příběh (plus několik povídek) v jedné knize! 404 černobílých stran.... celý text

Horory Komiksy
Vydáno: , Crew

Gyo , 2001

vampiru
03.08.2017 5 z 5

Junji Ito je snad nejlepší autor horrorové mangy a jediná jeho kniha mě zatím nezklamala... jen musím počkat až se přeloží další věci (například Rasputin)

jarynek
30.07.2017 5 z 5

Přistupoval jsem ke knize trochu skepticky, ale nakonec jsem ji zhltnul velmi rychle a moc mě příběh bavil. Od prvních stránek se děj rychle vyvíjí a ryby jsou odpornější a odpornější. Ve chvíli, kdy se všude začně šířit smrad a nákaza, pak už máte jediné přání, a to aby z moře nikdy nic takového nevystoupilo. překvapivě výborná hororová manga. Dva dodatečné příběhy (především ten druhý) pak jsou třešničkou na chutném rybím dortu.

mangagirl
29.06.2017 5 z 5

Opravdu nepříjemně nechutný. Tahle hororová manga vás nenechá při čtení, ani chvilku zklidnit. V podstatě jsem se ani zas tak nebála, jako spíš zneklidňovala a dělalo se mi, až špatně, doslova. Nadruhou stranu mě to zaujalo, jak příběhem, tak kresbou a způsobem, který dává od autora znát děs a hrůzu. To, jak se lidé nakazili nákazou bylo z jednich věcí, co mě dostaly. Nakonci byly ještě dva přídavky, ten druhý mě strašně bavil a vyděsil, klidně by to mohlo být, jako samostatná manga hodně úspěšný, si myslím. Jsem z části klaustrofobik, takže to mě vážně dostalo. Za mě palec nahoru, nedoporučuji těm, co nemají rádi typ hororu pořádně natvrdo. Nepřežili by to. Tak trochu úchylka.

martinstefko
03.05.2017 5 z 5

Velmi příjemný hororový zážitek! Více: http://www.comics-blog.cz/2017/05/1428-ryby-utok-z-hlubin-90.html

borknagar
10.04.2017 4 z 5

Hororová postapo ujetost, při níž lze autora s klidným svědomím osočit za naprostého psycho úchyla. Komiks je správně japonsky ujetý, dusná atmosféra střídá to nejlepší ze splatter tématiky (i když krve tu zase tak moc není), kovové nožičky na každém kroku a plynu a bakterií více než dost. A nečekejte že vám tu autor cokoliv vysvětlí. Dva kraťasy na konci knihy super. Já se bavil, i když takové dílko snesu tak maximálně jednou za rok......