Rudá galerie

Rudá galerie https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442772/bmid_ruda-galerie-gWU-442772.jpg 3 566 215

Rudá série

Mona Lisa St. Jamesová učinila u matčiny smrtelné postele slib, že udělá cokoliv, aby zachránila její uměleckou galerii. Naneštěstí je Rudá galerie nejen vymalovaná červeně, ale topí se i v červených číslech. Zrovna když Moně dojde, že nemá jinou volbu než galerii prodat, objeví se po zavírací době záhadný muž a učiní jí nabídku. Zachrání Rudou galerii, pokud bude Mona souhlasit s tím, že se mu na dobu jednoho roku podvolí. Ten muž je hezký, Angličan, a nadto neskutečně svůdný. Matka však určitě nezamýšlela, aby se její dcera prodala nějakému cizímu člověku. Na druhou stranu však Mona dala slib, že udělá cokoliv, aby galerii zachránila…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

The Red , 2017

karbulka
12.12.2020 4 z 5

Po té erotické stránce dobrý, něco jiného než ostatní knihy tohoto žánru. Ale vadil mi ten konec, očekávala jsem něco reálnějšího. Ale četlo se to dobře.

tteerriinnaa
09.12.2020 5 z 5

Pokud si tuto knihu kupujete s vědomím, že je to erotický román, a pokud všeobecně čtete anotace, tak byste neměli být překvapeni, že se tam objeví “trocha” toho sexu. Pokud se nebojíte mluvit o sexu, pokud se nebojíte své sexuality a svých nejhlubších představ, strachů, fantazií, tak je tato kniha přesně pro vás. Chvilkami jsem byla mírně zmatená, ale na konci vše dává smysl. Je jasné, že takto to v reálném světě nechodí (obzvlášť konec), ale od toho je to přeci jen fikce. Dle mého názoru kniha krásně ukazuje mladou ženu, která prochází těžkým obdobím, a proto si potřebuje nějak mentálně ulevit. Kniha perfektně ukazuje sexualitu ženy, která se učí poznávat svět a sebe. V určitých okamžicích se to někomu nemusí líbit, ale ano, i na toto (některé) holky myslí. Člověk tuto knihu musí číst s otevřenou myslí a bez předsudků. Kniha rozhodně není pro puritány a pro lidi, kteří po erotické literatuře sáhli poprvé.

JanaSustr
01.12.2020 3 z 5

Dlouho předlouhou jsem této knize nemohla přijít na chuť, ale nevzdala jsem to a konečně jsem na konci našla co jsem potřebovala. Takže jsem uspokojena :-) a klidně si přečtu další díl na který se budu těšit.

2688
30.11.2020 5 z 5

Trochu nadlehčeně ......... Když cítíte bolest, tak nesnesitelnou, že si myslíte, že to nevydžíte .... způsobte si jinou bolestivější ránu, aby jste zapomněli na tu předchozí. Autorka vyventilovala příběh, který můžete považovat za paranoidní, přitažený za vlasy a to doslovně a až moc sexistický a nadpřirozený a ve všem budete mít pravdu ALE, co když autorka chtěla jenom říct, že co my vidíme pouhým okem se zdá jiné než doopravdy je. Že za každou ze scén co si Mona prožila je také ponaučení, touha a ukázka toho že každý má své meze, touhy, cit oddanosti a nepředstavitelnou touhu zajít, až na samé dno psychické a fyzické oddanosti někomu komu nechcete, ale musíte věřit, protože to je to jediné co vám zbývá, aby jste dosáhly cíle. Malcom je podle mého jen výplod fantazie ženy, která chce cítit nadvládnu muže nad sebou samou, vášeň, zoufalství, zostuzení, sexuální vrchol může, kde on ukáže, jak je vlastně slabí a přesto tak silný, aby všechny její pocity dokázal vsoukat do jednoho jediného okamžiku, aby nikdy Mona nezapomněla, že on se jí vlastním způsobem taky oddal a že ona je pro něj tak vzácná, že se ukáže ve svém pravém a slabém já. A Mona tu oddanost oplatí svými city. Tělo je jen skládán z orgánů jak sám řekl k ukojení své touhy a je jen na vás jak sním budete zacházet a komu dovolíte, aby ho používal, ctil, uctíval, opatroval a miloval .

zuza_cte
28.11.2020 5 z 5

(SPOILER) Hledala jsem a dostala jsem co jsem chtěla. Tohle je naprosto úžasný erotický román. Má to drive a jiskru. Jde prostě o sex a obchod. Ona se mu prodala. Líbí se mi napodobování obrazů, koho by napadlo, že muž z koňskou důtkou může vyvolat sexuální fantazii. Je to obchod je to sex prodala (se) s.
Ještě dodám, že konec s mojí hlavou trochu zamával a ty spojitosti na konci vás docela zaskočí.
Pro ty co nemají rádi popsané akty a zabalené jenom jako obchod tak román není pro vás. Za mě knihu doporučuji.

gretl74
28.11.2020 1 z 5

No, nevím, snad by se ta zastydlá puberta dala ventilovat i jinak než psaním ... Nesedlo mi to.

Romanka89
23.11.2020 2 z 5

Čekala jsem péčko, dostala jsem péčko, akorát to bylo tak moc prvoplánově napsaný, že mě to moc nebralo. A to cením nápad, že erotické scény byly inspirovány slavnými obrazy. To by se dalo uchopit trošku lépe podle mě. Ale jo, je to "béčková" literatura, a musím to tak brát. Mým oblíbeným žánrem se to nestane, ač mám jinak erotickou literaturu ráda, ale třeba markýze de Sade, Lady Fuckingham (ano, je to taky porno, ale staré, popsy aktů a orgánů jsou tak různorodé, pestré, až někdy roztomilé, tady bylo pořád akorát kun*a a š*kat, žádná snaha o jakákoliv synonyma.) Závěr mě nezaujal, čekala jsem, že vysvětlení bude reálného rázu, ale což, jako oddechovka, proč ne. Souhlasím s názorem, že by se kniha dala zkrátit, na povídku, to by mě možná pak i víc bavilo.

Čtenářská výzva 2020: Kniha poprvé vydaná v roce 2020 (nová kniha).

janqa410
23.11.2020 1 z 5

To je snad poprvé, co se mi kniha vyloženě nelíbila. Nejen že je to vlastně psané porno, což místy už bylo dle mě dost přes čáru, ale podstatné je, že děj se vlastně ani netočí kolem ničeho jiného. Nebýt konečného rozuzlení, které mě teda přišlo celkem originální, ale stejně jako naprostá blbost, nedala bych ani hvězdu, bohužel. Do čtení jsem se musela nutit a často dost na sílu.

inuska6280
18.11.2020 odpad!

Skoncila jsem u 40te strany. Neprijde mi to ani romanticke, ani eroticke, vlastne absolutni hruza :D

Agida
17.11.2020 1 z 5

Chtěla jsem změnit žánr a chytla tak po této knize. Jednu hvězdičku dávám za nápad a druhou za obálku, jinak to nemělo žádný příběh, vůbec se mi to nelíbilo.. A ten konec byl šílený....

LilianaFalcon
17.11.2020 1 z 5

Nemám nic proti erotickým romancím, ale tohle bylo moc i na mě.
Nevkusná slátanina.

jana3845
16.11.2020 3 z 5

Kniha mě nijak extra nelákala ke čtení, ale i tak jsem ji dočetla. Až v poslední kapitole mě zamrazilo. Tento styl popisu erotiky moc nevyhledávám. Ale úplně k zatracení kniha nebyla.

den_i
14.11.2020 odpad!

Knihu jsem do četla jen abych měla jasno.

Myška43
13.11.2020 3 z 5

Pokud to budete brát jako erotickou porno pohádku,no tak budiž. Autorka má bujnou představivost. Něco bylo nápadité, vzrušující a něco tak absurdní, až mě to nutilo ke smíchu. Poslední kapitola byla nejzajímavější a rozhodně mě zajímá, jak to bude pokračovat.

Wasylka79
13.11.2020 3 z 5

Kniha se mi četla celkem dobře,ale ten konec no nevim no...Rudá je trilogie tak dojem snad trochu napraví další dva díly.Zatim spíše průměr.

Denny94
11.11.2020

Jako čekala jsem od této knihy,že bude drsnější než 50 shades,ale tohle bylo předčilo veškerá mé očekávání.Nic horšího jsem vážně nečetla,takže za mě opravdu už nikdy víc!I V pornu myslím,že jsou víc diskrétní..Knihu jsem četla vše společném čtení a stejný názor máme všechny tři...

happy19
07.11.2020 3 z 5

Tak tohle mělo fakt hloubku...:-D
☆☆☆ za obálku,čtivost a Únos Sabinek...
Už teď si "děj"nepamatuji:-D,ale další díl si ze zvědavosti přečtu :-D
„Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu.“

Janiss_89
06.11.2020 1 z 5

Bylo to jedno velké wtf!

Moniska2410
03.11.2020 4 z 5

Neměla sem velké očekávání, ale knížka mě mile překvapila. Ano byly tam věci trochu víc přitažené za vlasy, ale takový malý únik z reality nikomu neuškodí. Moje bujná fantazie jela na plné obrátky a už se těším na druhý díl. Doufám, že bude stejně perverzní ????????

janakovak
02.11.2020 1 z 5

Tahle kniha je za mě jedno velké COŽE A PROČ?! Kniha má teda hodně detailní popisy sexuálních scén, někdy až moc na můj vkus.
Mně se to teda moc nelíbilo v reálu je tohle naprosto nemožné a ten konec byl zvláštní. Za mě teda znovu NE-E.

sex sexuální úchylky umění pro ženy

Tiffany Reisz
americká, 1975