Rozhodně ne on

Rozhodně ne on https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517994/bmid_rozhodne-ne-on-Ege-517994.jpg 4 310 62

Jediné, co jsem si ke svým třicátým narozeninám přála, byla velkolepá a nezapomenutelná noc… Místo toho jsem se nechala zbouchnout svým šéfem. No tak počkejte. Než mě začnete soudit (já vás *vidím*), v té době jsem nevěděla, že je to můj šéf. Věděla jsem pouze to, že to byl ten nejpřitažlivější muž, kterého jsem kdy viděla, k tomu přidejte britský přízvuk a rty, které se na celé hodiny zmocnily mého těla. Když pak ten mizera předpokládal, že si dáme další kolo poté, co označil můj byt mimo jiné za „krabici od sušenek“, vykopla jsem ho a doufala, že už ho nikdy znovu neuvidím. To mi ovšem vydrželo jen čtyři týdny… Tehdy jsem si totiž uvědomila, že mám ‚zpoždění‘ a dvacet různých těhotenských testů odhalilo skutečnost, jíž jsem nechtěla uvěřit. A když jsem si myslela, že strávím další čtyři týdny tím, že ho budu hledat, objevil se v mé práci v dveřích, a nadřízený nám ho představil jako našeho nového generálního ředitele. Tohle na celé té situace však není to nejhorší. To ani omylem. Ukázalo se totiž, že v noc, kdy jsme se setkali, mi ten muž něco zatajil, a dalších osm měsíců mě čekalo ještě víc komplikací, než bych si kdy dokázala představit…... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Definitely Not Him , 2022

Jita160
01.10.2023 4 z 5

S Whitney jsem zatím nikdy nešlápla vedle. Její knížky jsou humorné ,sexy a tááá romantické.
Chloe prožije nezapomenutelnou noc,sexy maraton s úplně cizí mužem. Vyvrbí se z něho její nový šéf a syn královské rodiny. Vzájemná spolupráce a následky nocí je však vtáhnout do vztahu v kterém ani jeden neumí chodit. Tyler začíná vztah se všemi následky a Chloe se musí naučit žít v hledáčku novinářů a záři reflektorů díky jeho původu.
Dokáží v tomto chaosu najít sílu lásky?

Ála1968
28.09.2023 3 z 5

Není to vyloženě špatné,ale.......Chloe mi lezla na nervy,všechno odmítala,hrozně negativní a Tyler to bohužel nezachránil.Musel mít teda pevný nervy,když se Chloe chovala jako husa.

havrmoni
28.09.2023 3 z 5

(SPOILER) Tentokrát trochu zklamání. Podobnost s britskou královskou rodinou čistě náhodná?? No to je něco co jde úplně mimo mě. Chloe se ve třiceti chová nevyzrále hlavně v situacích, které v podstatě prověřují vztahy . Ano, ten hon na ,,čarodějnice' byl na nervy, ale i tak mohla stát při Tylorovi. On byl tak sladký a zamilovaný, že mi ho fakt bylo líto. Omluvy a přijetí zpět do rodiny, no nemusel by být vždy happy end na všech frontách. Ono je to i těžko uvěřitelné. Rozhodně, ale na tuto autorku nezanevřu, i když toto nebyl až tak úplně můj šálek.

Ekniha.
27.09.2023 5 z 5

Tak tohle bola pecka!!! Totálne.. ja milujem knihy od whitney a táto je WOW!

Princatko, jedna noc, neplánovane tehotenstvo, jej budúci šéf..? Myslite že klišé? Rozhodne nie! Nálož romantiky sarkazmu fenomenálna?

Od prvej stránky to malo grady. Milujem začiatok hneď epilogom ktorá vás vtiahne hneď do deja a potom ideme spat od začiatku

Čakajú nás krátke kapitoly z oboch pohladov a nádherná grafika

Tyler William tak tomuto princatkovi som padla na kolena hneď ako vyšiel zo sprchy a Chloe wow! Jej “prorizla pusa a sarkazmus proste holka čo si nenechá nič diktovať

Jedným slovom top , toto proste milujem

Evitsa
25.09.2023 5 z 5

konec byl úplně nejlepší a jen co si na to vzpomenu mám úsměv na tváři.
Fakt moc vtipné!!!!!
taky bych chtěla vidět jeho výraz..... :-)))

Nermal
25.09.2023 3 z 5

Romantická jednohubka psaná formou těhotenského deníku. Tam, kde jiné příběhy končívají, tenhle vlastně teprve začíná. Z toho důvodu je třeba překousnout skutečnost, že si to oba hrdinové hned zkraje spolu rozdají, aby teprve pak začal vlastní příběh.
Odhlédneme-li od spousty zbytečných vedlejších postav, dá se to číst, protože autorka píše vtipnými dialogy.

Ewe291
25.09.2023 2 z 5

Jednohubka nic viac k tomu nemam.

anna7852
25.09.2023 3 z 5

Dalo se to,taková pohádka,. Chloe mi někdy lezla na nervy a Tyler byl někdy moc preslazenej.

DianaTicha
24.09.2023 1 z 5

Autorka patří k mým nejoblíbenějším. Ale tohle je absolutní tragédie. Námět na britskou, královskou rodinu mi přijde vyloženě trapný. Chybí tam jakékoliv napětí. Situace jsou lehce předvídatelne. Nejvíc sympaticky mi byl hlavní bodyguard.

Dellphi
22.09.2023 3 z 5

(SPOILER) Nebylo to špatné, ale od Whitney jsem zvyklá na lepší knihy. Tady mi tak trochu přišlo, že se nic moc nedělo. Navíc obrat královské rodiny byl dost neuvěřitelný, jejich předchozí nenávist mi pak přišla trochu zbytečná. Ale i tak se to dobře četlo.

marieskalic
22.09.2023 5 z 5

Právě dočteno a mohu jen doporučit.

MAU256
21.09.2023 5 z 5

Krásná, i když velmi předvídatelná, romantická jednohubka. Jedna noc se záhadným cizincem, která se bohužel neobejde bez následků. Hádejte, kdo se nakonec vyklube ze záhadného budoucího otce, že by princ - jako z pohádky? Romantickým dušičkám určitě mohu jen doporučit, prostě krásná pohádka s tím správným koncem :-).

Zomy
20.09.2023 4 z 5

Whitney G. mě ještě nezklamala. Její knihy mají vždycky vtip i jiskru a stejný díl erotiky a romantiky.
Tady je to stejné, bavila jsem se, i když je to na autorku nezvykle pohádkové a Chloe se nezvykle krátce bránila znovudobývání svého prince.
S knížkou jsem moc spokojená, přečetla jsem ji za večer a pobavila se. Jen bych to klidně zvládla propracovanější, tohle je fakt rychlovka.

Paja1709
18.09.2023

Takova jednohubka na jedno odpoledne.Chloe me bavila.Ale pro me porad zustava Turbulence jeji nejlepsi kniha.

Books_by_Dee
17.09.2023 4 z 5

IG: @books_by_dee

Tohle byla krásná jednohubka z pera Whitney G, která vyšla u Baronetu a ti co milují lásku z kancelářského prostředí a neplánované těhotenství , tak tohle je knížka pro Vás.

Je to děsně sexy, roztomilý a romantický. Od začátku do konce jsem se uculovala. A která z nás si ráda nepřečte něco o princi , který se dívce věnuje jako, kdyby byla královna celého světa Takový je totiž přesně Taylor William.

Pětatřicetiletý princ z Velké Británii, který miluje knihy. Ten se rozhodne rozloučit se svým životem v pozlátku a přestěhovat se do Seattlu. Při své první návštěvě města narazí na Chloe, která zrovna slaví své 30té narozeniny. Slovo dá slovo, sex dá sex a o pár týdnů později se Chloe dozvídá, že je těhotná. Nemůže však nikde Taylora najít. Nakladatelství, ve kterém Chloe pracuje, vítá nového šéfa a hádejte kdo to je Taylor William. Víc neprozradím, to si knížku musíte přečíst.

Knížka měla svoje chybičky, proto nedávám plným pět . Ale říkám, bavila jsem se u toho, scény to mělo pořádně žhavé (tak sex v kanceláři, že?) a Williama asi miluju

Zatím autorka vydala v téhle série pouze jednu knížku, ale já doufám, že brzy napíše další, protože bych si ráda přečetla příběhy o Chloe kamarádkach. A nabízí se tady romantická linka s bodyguardem Taylora. A to já taky můžu

lusitta05
16.09.2023 3 z 5

No, taká rozprávka pre romantické duše,ale žiadny zázrak. Dej rýchlo ubiehal, ako oddychovka môže byť.

evineckY
16.09.2023 5 z 5

Po těch smutných a vážných knihách, které jsem teď četla,
sáhla na jistotu po spisovatelce, kterou mám ráda a
udělala jsem moc dobře, protože mě pobavila.
Vyšla mi moje konstalace a neskutečně mi sedla :-)
Samozřejmě, že to není žádný originál, který jsem už nečetla.
Moc se mi kniha líbí.

Nevadilo by ti zapnout vyhřívání sedaček? zeptala se Chloe.
Vůbec ne. Stiskl jsem tlačítko. Mám taky zapnout klimatizaci?
Zavrtěla hlavou. Ne, jen chci, aby mi uschly kalhotky.
Cože?
Nic Tváře jí zrudly ještě víc než předtím. Nic jsi neslyšel.

Lucie.285
15.09.2023 5 z 5

Nenáročná příjemná oddechovka, když potřebujete vypnout od denního shonu. Splnilo přesně to, co jsem očekávala. Jasně najde se tam spousta klišé, ale i tak mi to bavilo. Kniha je čtivě napsaná a střídají se nám tam oba pohledy. Najdeme zde: nečekané těhotenství, šéf a hate to love. Když si odmyslíte přebal knihy, který se dle mě moc nepovedl, tak uvnitř najdete příjemné čtení. U některých scén jsem se neskutečně pobavila. Má to přesně vše, co mě baví.

Raislin
15.09.2023 5 z 5

Moc hezký příběh. Autorku mám ráda a kniha mě moc bavila. Je to oddechovka na letní dny, když se chcete zasnít a začíst do pohádky pro dospělé.

Matri
14.09.2023 2 z 5

(SPOILER) Autorku mám fakt rada. Určite platí, že každému sadne čosi iné, ale mne táto kniha teda moc nesadla.

Už obálka je za mňa úplne strašná, a keby si mám vybrať knihu podľa obalu, tak nemá šancu.
Dej začína oslavou narodenín Chloe. Podotýkam 30-tych narodenín. Čakala by som všetko, ale nie 18-ročnú puberťáčku, áno presne tak sa Chloe správa komplet cely čas. Hneď na začiatku knihy scéna, že úplná katastrofa, kedy Chloe volá jej šéfka, aby prišla k nej domov, lebo má "problém". Fakt som neverila vlastným očiam čo čítam (čo bol ten problém) - prečítajte si, možno to niekoho pobaví!? Takýchto bizarných momentov bolo viac...
Každopádne, v tejto "romanci" mi bol jednoznačne sympatickejší Tayler - taký zaľúbený (čo vlastne ani neviem kedy sa stalo), že sa v snahe získať si Chloe nedal odradiť naozaj ničím (a že mu teda dávala zabrať).

Bohužiaľ, táto kniha za mňa nie. Za pár úsmevných momentov, krátke kapitoly a že sa to čítalo naozaj dobre, dávam veľkorysé 2/5 :((