Rozhodně ne on

Rozhodně ne on https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517994/bmid_rozhodne-ne-on-Ege-517994.jpg 4 310 62

Jediné, co jsem si ke svým třicátým narozeninám přála, byla velkolepá a nezapomenutelná noc… Místo toho jsem se nechala zbouchnout svým šéfem. No tak počkejte. Než mě začnete soudit (já vás *vidím*), v té době jsem nevěděla, že je to můj šéf. Věděla jsem pouze to, že to byl ten nejpřitažlivější muž, kterého jsem kdy viděla, k tomu přidejte britský přízvuk a rty, které se na celé hodiny zmocnily mého těla. Když pak ten mizera předpokládal, že si dáme další kolo poté, co označil můj byt mimo jiné za „krabici od sušenek“, vykopla jsem ho a doufala, že už ho nikdy znovu neuvidím. To mi ovšem vydrželo jen čtyři týdny… Tehdy jsem si totiž uvědomila, že mám ‚zpoždění‘ a dvacet různých těhotenských testů odhalilo skutečnost, jíž jsem nechtěla uvěřit. A když jsem si myslela, že strávím další čtyři týdny tím, že ho budu hledat, objevil se v mé práci v dveřích, a nadřízený nám ho představil jako našeho nového generálního ředitele. Tohle na celé té situace však není to nejhorší. To ani omylem. Ukázalo se totiž, že v noc, kdy jsme se setkali, mi ten muž něco zatajil, a dalších osm měsíců mě čekalo ještě víc komplikací, než bych si kdy dokázala představit…... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Definitely Not Him , 2022

Janulkaxxx
15.11.2023 4 z 5

Příjemná jednoduchá oddechovka.

Syma149
14.11.2023 2 z 5

Anglický princ? No nevím, jsem romantická duše a co si budeme, většinou jsou romantické knihy dost nereálné a mně to vůbec nevadí, spíš naopak, ale tohle už bylo dost mimo. Přečíst se to dalo, ale nenadchlo..

astra3
11.11.2023 5 z 5

Kromě královské rodiny to bylo vtipné, miloučké a moc pěkné.

petulkapeta
09.11.2023 5 z 5

„Víš, připadá mi to ironické, že žena, kterou chci vidět ze všeho nejvíc –
hlavně v poslední době – je tou samou ženou, která si vždycky najde způsob,
jak se mi vyhnout.“

Rozhodně pokud se chcete odreagovat a zasmát, tak tuhle knihu musíte si přečíst...Tylera si člověk zamiluje a ty jejich scenky :D

Rossalie572
09.11.2023 5 z 5

Dlouho jsem váhala, zda si knihu vůbec přečíst po přečtení recenzí. Nakonec jsem po knize sáhla a jsem za to moc ráda.
Když se člověk odpoutá od myšlenky, že má kniha spojitost s britskou královskou rodinou, najde v knize krásný příběh, tak jak to umí napsat jen Whitney. Kniha mě bavila a to moc.

MarKy95
29.10.2023 2 z 5

Člověk by ani neřekl, že Turbulenci a tuto knihu napsala jedna a tatáž spisovatelka.

Evaho73
28.10.2023 3 z 5

Opäť jeden z tých príbehov, ktoré sa čítajú rýchlo, ale ešte rýchlejšie sa na ne zabudne. K tejto knihe sa už nevrátim, pretože som od nej čakala trochu viac. Je to čítanie na jeden večer, kedy má príbeh síce pobavil, ale nezanechal vo mne nič inšpirujúce. Po prečítaní som nad zápletkou vôbec nepremýšľala. Bola jednoducho príjemná a mám pocit, že to je to správne slovné spojenie, ktoré ju vystihuje.

Radka1727
23.10.2023 3 z 5

Bohužel zatím nejslabší co jsem od autorky četla.... princ z nějakého zapadákova budiž, ale anglická královská rodina ???? to už bylo přehnané a podtext na paparazzi a lady Dianu zbytečně urputný. Konec přeslazený jak z harlequinky...... Tentokrát se nám Whitney od svého stylu hóóóóódně odklonila.

B.Garden
23.10.2023 4 z 5

Oba hlavní hrdiny, jsem si zamilovala už od jejich seznameni. To bylo tak vtipny :)

Jak se jmenujete?“ zajímala jsem se.
„William,“ představil se. „A vy?“
„Mia.“
„Na tom papíře k honbě stojí Chloe.“
„Vyslovuje se to jako Mia. Všechna ostatní písmena jsou neznělá.“

Moc mě bavili vtipné dialogy hlavních postav. Do Taylera jsem se hned zamilovala, a to jak bránil Cloe před šefkou i před jeho rodinou bylo krásný. Nenechal si od nikoho nic libit. Příjemné počtení u kterého se zasmějete, jen ta obálka vubec mi k Taylerovy nesedne.

Lofda
19.10.2023 4 z 5

Taková pohodová jednohubka na dva dny. Přesně to jsem potřebovala, spravit si chuť trochou sarkasmu a vtipu, autorka je jistota, i když Turbulenci (moji první knížku od ní) zatím ještě nic nepřekonalo.. Analogie se současnou britskou královskou rodinou je jasná, to bych si odpustila, za mě zkreslený a zjednodušený pohled (to jasné vymezení hodných a zlých), zrovna tak mě zklamal ten konec jak z rychlíku, ale jako celek ok, bavila jsem se, byť příběh asi ničím nevybočuje z řady..

blackmam
18.10.2023 4 z 5

Pohádka pro velký holky

klarunas
18.10.2023 5 z 5

Po knížce jsem sáhla ze dvou důvodů. Chtěla jsem na dovolenou něco oddechového a příjemného a za druhé, ten název? Ten žadoní o přečtení . Kniha absolutně nezklamala a spíše překvapila v mnoha ohledech. Nečekala jsem, že mě kniha vtáhne do příběhu hned s první stránkou. Dalšími plusy je to, že autorka píše velice čtivě a vtipně . Opravdu jsem se ne jednou zasmála. Samosebou, je to oddechovka, takže příběh je předvídatelný, ale stojí za přečtení.

Příběh vypráví o setkání dvou lidí z různých světů. A to Chloe Madisonové, která pracuje v nakladatelství a prací prakticky žije, a to až tak, že jí nezbývá čas na milostný život. Díky jejím nejlepším kamarádkám Madison ( zmrzlinářka) a Kristin ( podcasterka) se náhodou na její 30. narozeniny střetne s princem Tylerem Carringtonem z Velké Británie, s kterým zažije flirt na jednu noc. Jenže od této chvíle se věci komplikují. Ale nebojte, je to stále krásná pohádka. Pohádka, která tak trochu poukazuje na smutný příběh princezny Diany a na vztah prince Harryho a Megan. Má vše, ježibabu Hazel Swiftovou, nesnesitelnou šéfku Chloe, ale i skvělou partu přátel. Ať už na straně prince Tylera, kterým byl Dillon, jeho zaměstnanec a přítel nebo kamarádky Chloe. Čtení jsem si moc užila a doporučuji

Laf
14.10.2023 5 z 5

Kniha se mi četla skoro sama. Rychle to utíkalo. Nikde žádná zbytečná omáčka kolem. Je to taková jednohubka, ale líbila se mi :) Za přečtení to stojí.

Kudík
12.10.2023 4 z 5

(SPOILER) Jednohubka na večer. Nepřekvapí, ale také úplně nezklame. Krátký náhled do zákulisí královské rodiny Tylera Carringtona II. a do nakladatelství, kde pracuje Chloe Madisonová. Oba dva měli své pro a proti, ale to první naštěstí převažuje. Tyler měl dále Dillona, což byl více přítel než-li jeho zaměstnanec a Chloe měla skvělé kamarádky v podání zmrzlinářky Madison (názvy některých příchutí byly více než originální :) ) a Kristin, vytvářející podcasty na různá témata. Neopomenutelnou je i postava Hazel Swiftové, která není nejostřejší pastelka v penále, ale přesto některým ze svých absurdních požadavků či názorů občas překvapí. Vše završí závěr epilogu II. 3,5*

lucie3944
12.10.2023 3 z 5

(SPOILER) Knize se nedá upřít čtivost. Za dva dny bylo hotovo. Ale... Asi občas potřebu vysvětlit poněkud polopatě, kdy se dvojice hádá, flirtuje, usmiřuje nebo už se má ráda. Já myslela, že se hádají a oni se pustili do sexu... No nic.
Že se Chloe k některým situacím staví pro mě poněkud zvláštně, je jedna věc, ale nevím, jestli bych byla vděčná za ty dvě své kamarádky.... Jejich přístup se mi tedy moc nelíbil.
Tyler byl sympaťák a s jeho přístupem k médiím byla paralela s princeznou Dianou dost jasná.
Vím, že knihu bych si víc užila, kdyby byly podrobněji rozepsány myšlenkové pochody hrdinů.

jeny-v
07.10.2023 4 z 5

Aniž bych si přečetla upoutávku, sáhla jsem po této knize ze dvou důvodů. Prvním byl " fešák" zobrazený na obalu a druhým nadcházející volný víkend, který mi zpříjemnil příběh Tylera Carringtona a Chloe Madisonové. Zákulisní vyobrazení problémů s indiciemi života jedné nejmenované královské rodiny jsem dotáhla až do poslední strany. Pohádkový konec je u tohoto žánru nutností, a s tím přistupuji i v hodnocení.

Tesset
06.10.2023 5 z 5

Knížka se četla jedna radost. Za dva dny bylo hotovo a kdybych nemusela pracovat byla slupla bych ji za jeden den. Nějakou hlubokomyslnou četbu nemůžeme čekat, ale to je u tohohle typu knihy jasné.

Jak se tady už psalo, podobnosti s britskou královskou rodinou si nešlo nevšimnout. Jen si nemyslím, že by se tím autorka inspirovala, spíš vyloženě jejich příběh adaptovala a nijak se tím netajila, jinak by to trošku obměnila. Za mě to byl záměr.

Vůbec mi to nevadilo. Proč taky, pomalu žádný děj už dneska není originální. Mě čtení moc bavilo. Bylo to vtipné a smysl to taky mělo. To že všechno skončilo růžově nepřekvapilo, v romancích to tak prostě chodí. Za mě super, doporučuji.

Literarytwins
05.10.2023 3 z 5

Rozhodně ne on byla po delší době další kniha od jedné od mých oblíbených autorek. O to trpčí pro mě to zklamání bylo. Po Whitney G jsem sáhla tak říkajíc "na jistotu". Jenže jsem byla bohužel poměrně dost zklamaná.

Začněme hned u prvního do očí bijícího a to je ta obálka, za mě jedno velké a obrovské ne, vypadá to spíš jako nějaká harlekýnka. Celkově jsem z konceptu příběhu dvakrát odvázaná taktéž nebyla. Zaprvé něco podobného tu už prostě několikrát bylo a navíc nikdo asi nepřehlédne značnou inspiraci realitou. Za mě tedy zklamání po stránce originality, protože prostě vím, že Whitney G umí psát a umí psát neotřelé příběhy. Na závěr vytknu ještě samotnou hlavní hrdinku Chloe. Byla dětinská, nevyzrálá a přišla mi místy fakt dost ujetá a hloupá. Na jejím místě by se měla raději sakra dvakrát rozmýšlet a víc si vážit okolností. Na závěr tedy musím říct, že tam pro mě bylo zároveň pár hell no momentů. Posledním hřebíčkem do rakve pro mě byly poslední kapitoly, kdy se naprostým zázrakem najednou vše vyřešilo jako mávnutím kouzelného proutku. A to já prostě nemám ráda. Vše má mít logické posloupnosti a nějaký progress a ne vše honit na poslední chvíli lusknutím prstu.

Nejhorší na celé té knize ale bylo to, že se to vážně četlo úplně samo a kniha mi neskutečně rychle utekla a musím se přiznat, že jsem se u ní i celkem dost pobavila a zasmála. Bohužel jsem však čekala od autorky diametrálně odlišné dílo a v celkovém důsledku hodnotím knihu jako opravdu jen takovou blbůstku na oddych. Na relax dobré, ale žádné závratné čtení nečekejte.

JanickaP
04.10.2023 4 z 5

Whitney a jeji knihy mám opravdu rada. Nicméně tady jsem byla minimalne 2/3 knihy na vazkach,zda se mi dej líbí nebo ne. Nejak mi tu chybela chemie,necitila jsem ji mezi hrdiny. Kralovske tema me take moc neoslovilo. Ale posledni 1/3 byla uz lepsi, a proto davam 4*. Konec byl fajn,ale neco tomu celku chybi.

Šárka88
03.10.2023 4 z 5

Příjemná ,, blbůstka k oddechovému čtení od náročné literatury na jedno odpoledne. Whitney v tomto nezklame, místy jsem se pobavila a místy kroutila hlavou, co je tohle za nereálnou ptákovinu :-D.
Chloe a Tyler , dvojce, která začne svůj vztah trochu netradičně. Musím říct, že Tyler měl nervy ze železa a Chloe svým způsobem odmítavá ke všemu, ale nakonec cestu k sobě našli. Kniha je svým způsobem parodie na doopravdickou královskou rodinu, Megan a Harry .