Rozhodně ne on

Rozhodně ne on https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517994/bmid_rozhodne-ne-on-Ege-517994.jpg 4 310 62

Jediné, co jsem si ke svým třicátým narozeninám přála, byla velkolepá a nezapomenutelná noc… Místo toho jsem se nechala zbouchnout svým šéfem. No tak počkejte. Než mě začnete soudit (já vás *vidím*), v té době jsem nevěděla, že je to můj šéf. Věděla jsem pouze to, že to byl ten nejpřitažlivější muž, kterého jsem kdy viděla, k tomu přidejte britský přízvuk a rty, které se na celé hodiny zmocnily mého těla. Když pak ten mizera předpokládal, že si dáme další kolo poté, co označil můj byt mimo jiné za „krabici od sušenek“, vykopla jsem ho a doufala, že už ho nikdy znovu neuvidím. To mi ovšem vydrželo jen čtyři týdny… Tehdy jsem si totiž uvědomila, že mám ‚zpoždění‘ a dvacet různých těhotenských testů odhalilo skutečnost, jíž jsem nechtěla uvěřit. A když jsem si myslela, že strávím další čtyři týdny tím, že ho budu hledat, objevil se v mé práci v dveřích, a nadřízený nám ho představil jako našeho nového generálního ředitele. Tohle na celé té situace však není to nejhorší. To ani omylem. Ukázalo se totiž, že v noc, kdy jsme se setkali, mi ten muž něco zatajil, a dalších osm měsíců mě čekalo ještě víc komplikací, než bych si kdy dokázala představit…... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Definitely Not Him , 2022

Ketfl
12.09.2023 4 z 5

Chloe slaví 30. narozeniny a její kamarádky jí připraví narozeninové překvapení. Jenže to nevyjde tak úplně podle plánu a místo připraveného programu se Chloe setkává s přitažlivým Britem, se kterým nakonec stráví úžasnou noc. Ráno se dvojice rozejde a je jisté, že už se nikdy v životě neuvidí. Tedy tak si to alespoň Chloe myslela, dokud nezjistí, že je těhotná. Rozjíždí se pátrací akce na hledání otce jejího dítěte. O to větší šok ji čeká, když se v práci objeví nový generální ředitel. A není jim nikdo jiný, než právě onen pohledný Brit. Jeho čeká velké překvapení, ale stejně tak Chloe. Její úlet na jednu noc jí totiž zatajil poměrně důležitou informaci, která Chloe způsobí mnoho komplikací.

Kdo již četl nějakou knihu od Whitney G. tak ví, že tato autorka je známá poměrně krátkými kapitolkami. Text je svižný a střídání pohledů obou hlavních postav tomu rozhodně dodává na čtivosti. Autorka se také nebojí humorných, leckdy až bizarních scén. Těch je i v této knize hned několik, a tak mě kniha několikrát opravdu rozesmála. Je fakt, že někdy už je to trochu moc, ale když si chcete u knihy odpočinout, tak dílka Whitney G. jsou poměrně skvělá volba.

Tato kniha nenabídne žádný závratný příběh, který byste jinde nečetli. Pokud ale toužíte po pěkně napsané romantické oddechovce, kde se objeví i nějaká ta pikantnější scéna, tak tohle by mohla být ta pravá kniha pro vás. Která z nás by totiž netoužila po muži, který se o ženu neustále snaží, i když ona ho neustále odmítá? Dle mého názoru má tato kniha hned celou řadu chyb, ale vlastně se mi četla tak lehce, krásně a prostě mi sedla do nálady, že hodnotím 4 z 5.
Tohle je milá romantická jednohubka na jeden, dva večery.

IG: @vnimej_svet_knih

monika0181
08.09.2023 5 z 5

Je to taková oddechová jednohubka. Oslava narozenin, noc s neznámým mužem, nečekané těhotenství, otec je princ.... možná klišé, ale psáno s takovou lehkostí, že knihu přečtete jedním dechem. Je odpočinková, nenáročná, ve finále vlastně pohladí na duši, i když ukazuje stinné stránky být známou osobností. Za mě dobrá volba, autorku mám ráda.