Rozbité panenky

Rozbité panenky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461758/bmid_rozbite-panenky-cjf-461758.jpg 4 232 54

DC Charlotte Stafford série

Charlotte Staffordová je zpět, znovu na stopě chladnokrevného vraha. Dítě leží opuštěné mezi odpadky; jeho maličký obličej bílý jako alabastr, tělo ztuhlé jako miniaturní panenka. Mladá prostitutka leží zbitá, její tělo jako figurína na zmrzlém betonu, všude kolem krev, její život vyprchává. Jak se detektiv „Charlie“ Staffordová a její šéf Hunter snaží identifikovat oběť násilníka, jejich vyšetřování je přivádí do drogových doupat v Lambethu plných poškozených lidí, jejich životy poznamenané tragédiemi a násilím, většinou nenapravitelně zlomené. Jak další životy visí na vlásku, musí Charlie posílit postavení slabých, aby mohli vystoupit proti těm, kteří se jim snaží ublížit. Ale může být rozbitá panenka někdy opravdu uzdravena, nebo budou rány minulosti utvářet události budoucnosti?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Omega

Broken Dolls , 2018

Adriena838772
08.03.2024 5 z 5

Tahle autorka mě baví hodně a líbí se mi to

p. Rochesterová
19.02.2024 3 z 5

Opět dobrá detektivka, zajímavé téma..ale musím přiznat, že předchozí díly mě bavily více

čef
01.02.2024 4 z 5

Život spodiny v Londýně, plné problémů šlapek a pasáků. Pátrá se potom, kdo způsobil smrt právě narozeného dítěte a několika sexuálních pracovnic. V závěru se zamyslíme, co je to vlastně ta spravedlnost. Vcelku dobré, ale mohlo by být i lepší. Citát z knihy: pásli holky pasáci, teď jsou v base - prasáci.

vercatko20
27.01.2024 4 z 5

(SPOILER) Jako trochu mě štve, že to Caz jen tak prošlo.. skoro mi to až zavání pokračováním..? Nebo to autorka nechala jen tak, protože Caz si prožila své a co na tom, že zabila /a možná i dál hodlá zabíjet/ několik lidí?!

beer.veronika
10.10.2023 4 z 5

Super námět.
Prostitutek mi bylo líto ...

postrach
20.08.2023 4 z 5

Neoriginální téma.Trochu nuda.......

mirunda
17.08.2023 4 z 5

Kniha nebyla špatná, konec mě lehce překvapil, ale přišel mi dost nedotažený. Předchozí knihy autorky mě ale asi bavily o něco víc.

Tereyciiik
10.04.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila. Příběh hezky plynul, případy se prolínají a krásně na sebe navazuji. Sice se mi vůbec nelibila první kapitola, protože se týkala velmi citlivého tématu, ale k životu to bohužel patří. Jsem zvědavá na další knihu.

lucie1744
18.03.2023 2 z 5

Knížka mě moc nebavila. Trošku jsem se nutila do četby. Předchozí díly byly o dost lepší.

Nikkaa
08.01.2023 5 z 5

Tak jako vždy , Sarah píše velmi pěkné knihy i když tento příběh byl trošku slabší.ale překvapivý konec s vrahem dvou prostitutek..už se těším na další knihu kterou vezmu do ruky a zas předčí má očekávání.

PolBara
25.12.2022 4 z 5

Série s Charlie a jejím týmem mě prostě baví. Tento příběh se od předchozích trochu liší, hodně prostoru je věnováno prostitutkám a jejich nelehkým životům. Odhalení pachatele mě překvapilo.

Trolice
18.10.2022 4 z 5

Moje první kniha od autorky, takže některé souvislosti mi unikaly, což ale nemělo vliv na hlavní děj. Začátek byl pro mě hodně drsný, potom jsem si buď zvykla, nebo jak píší ostatní - bylo to zdlouhavé. Konec mě i tak překvapil :⁠-⁠)

Kater1ena1
07.10.2022 2 z 5

spis sem se nutila ji docist, pribeh zajimavy ale misty moc rozovlacne

PosPol
18.09.2022 5 z 5

Třetí kniha, kterou jsem od Sarah četla. Maminčin mazánek je top, ale toto dílo má rovněž něco do sebe. Je trochu jiné, dopředu víme, kdo co spáchal, sledujeme tak nejen Charlie, ale i pachatele a oběti.
Připomnělo mi to Zákon a pořádek, téma podsvětí, drogy, šlapky, nucená prostituce aj. Velmi depresivní téma, s někdy až příliš barvitě vylíčeným dějem a podrobnostmi. Na konci, kdy už jsem si říkala, že to vlastně bylo od začátku jasné, mi lehce upadla brada nad zvratem a potěšilo mě to, protože z dobré knihy to udělalo skvělou.
Ideální kniha na nedělní odpoledne.

Darja.8
14.09.2022 5 z 5

Drsná kniha o životě na ulici

Jana92
14.09.2022 3 z 5

Knihu jsem bohuzel nedocetla,dej byl pro me moc zdlouhavy a nezazivny,bez jakekoliv akce.Ale i tak na jeji knizky nezanevru a verim ze ostatni budou zazivnejsi

SimonaP
10.09.2022 4 z 5

Kniha mě bavila, prostředí prostituce a drog, děj napínavý, konec překvapivý, i když jsem to trochu tušila

Mathiola8
30.07.2022 5 z 5

Charlie a její případy mě prostě baví.

moudivlacek
25.06.2022 4 z 5

Charlie se svými kolegy a šéfem začínají vyšetřovat mrtvou novorozenou holčičku. Je jasné, že se musí pokusit najít matku. Jenže záhy Charlie a ostatní nevědí, co dřív. Příběh o životě prostitutek a pasáků a drsném životě mezi drogami. Tento svět rychle likviduje sny a těla dotyčných, likviduje duše. Jen málokdo dostane novou šanci. A ten, kdo ji dostane, ví, že je jeho poslední. A možná že stojí za to bojovat všemi prostředky, které dotyčný/á zná... Rozbité panenky jsou v přeneseném slova smyslu ty, které zde v příběhu představují, a to doslova. A konec? Rozhodně mě překvapil.

veronika3141
05.04.2022 4 z 5

Skvela kniha od teto autorky jako vzdy….opet nezklamala