Papírová princezna

Papírová princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324266/bmid_papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4 2032 479

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Paper Princess , 2016

Ocásek
09.02.2021 5 z 5

Já vůbec nevím, kde začít, ale tohle byla opravdu jízda od začátku do konce. Na tuhle knížku už jsem měla zálusk nějaký ten pátek a jsem ráda, že jsem si ji konečně přečetla. Dostala jsem od ní přesně to, co jsem očekávala.
Nad chováním hlavní hrdinky Elly jsem občas protáčela panenky a nejednou jsem kroutila hlavou nad tím, co se tam sakra děje. Ale v průběhu čtení jsem si Ellu i docela oblíbila. Z Reeda mám takové smíšené pocity. Moje nejoblíbenější postava je rozhodně Easton, toho jsem si zamilovala hned.
Autorky zkrátka umí psát, o tom není pochyb. Knížka je neskutečně čtivá a stránky vám mizí pod rukama. Strašně mě to bavilo a moc jsem si to užila. Ale sakra ten konec... to jako co bylo? Prostě proč? Po tomhle musím přečíst i zbytek série.
Papírovou princeznu moc doporučuji! Zejména čtenářkám 15+, protože těch erotických scén a sexuálních narážek je tam opravdu dost.

4,5/5⭐️

JessieM25
31.01.2021 5 z 5

Ze začátku jsem měla pocit, že knížku nepřečtu a celou sérii zavrhnu, byť jsem se dlouho těšila, až se k ní dostanu. Nakonec jsem ovšem změnila názor a přečetla na jeden nádech. Hrozně se mi líbí trojice Ella - Reed - Easton ... Jejich "šarvátky", dvojsmysly ... Tyhle tři jsem si oblíbila snad nejvíce ... Často jsem se u knihy smála a netrpělivě se pustila do dalšího dílu.

Kika28
20.01.2021 5 z 5

Po přečtení první kapitoly jsem měla pocit, že mě knížka nebude bavit, ale opak je pravdou. Tahle knížka je totiž skvělá a já jsem pokaždé dočtené kapitole potřebovala číst další a další kapitoly. Děj byl strašně čtivý a vůbec se nevlekl. Postavy jsou úplně dokonalé, hodně jsem si oblíbila Ellu, Reeda a Eastona, ale ostatní postavy jsou taky skvělé. A souhlasím s tím co je psáno na obálce knihy: TIHLE ROYALOVÉ VÁS ZNIČÍ, protože mě ničili celou dobu.

Babu002
31.12.2020 5 z 5

První díl byl tak skvělý, že jsem se musela hned pustit do dalších dílů!
Ellu jsem si ihned oblíbila. Svou osobností a hlavně tím, že většinu tich špatností, co jí provedli, jim vrátila i s úrokama :D
Nejsem si jistá, kterého z nich mám nejradši, ale možná to bude Easton :D

Takyumímčíst
27.12.2020 4 z 5

Nějak jsem nevěděla jak tuhle knížku pojmout. Většinou si, než se do nějaké knížky pustím, zjišťuji všechno možný (je otázka jestli to knížkám pomáhá nebo naopak škodí xd). Do téhle knížky jsem se ale pustila celkem narychlo a jediné recenze, které jsem k téhle knížce stihla shlédnout byly, že je to podobné After. S tím za mě teda absolutně nesouhlasím, řekla bych, že to má společného co by na prstech jedné ruky spočítal. Knížka se mi ale vážně moc líbila, rodina Royalů a jejich problémy mě zaujaly natolik, že jsem se hned po dočtení pustila do dalších dílů. Občas jsem se tedy divila, co všechno dokáží na Ellu vymyslet. Pokud netrváte na nějakých přelomových literárních dílech, tohle doporučuju.

eliska2126
17.12.2020 4 z 5

Této knížky jsem se trochu bála, protože jsem pár dní předtím četla celkem ošklivou recenzi, ale řekla jsem si, že si udělám svůj názor. A světe div se, mně se to líbilo!
Je pravda, že kdyby to četl nějaký náročný čtenář, tak asi spokojen není, ale mně to vážně sedlo do nálady.
Čte se to samo a stránky mizí pod rukama.
Hlavní hrdinka mi byla sympatická, jen jsem občas moc nepochopila, jak v klidu vtipkovala o své bývalé práci striptérky. Asi bych se ti úplně nechlubila no.
Každopádně první díl byl ukončený tak, ze jsem hned objednala zbytek série.

Ruru
13.12.2020 5 z 5

Úžasný. Autorčin styl psaní se čte rychle a je moc fajn. Ellin sarkasmus, vtipnost a odvahu jsem si velmi brzy oblíbila stejně jako samotnou Ellu. Určitě doporučuji.

Saskiova11
26.11.2020 5 z 5

Super knižka! Nevedela som sa od nej odtrhnúť kým som ju neprečítala. Odporúčam

AKO
16.11.2020 5 z 5

Napínavé, romantické čtení, které nenechá nikoho chladným.

Dy_Em
15.11.2020 5 z 5

Knihu jsem četla už několikrát a za mě je to určitě nejlepší kniha z celé série. Bohužel další díly se už malinko vlekly a kvalita šla za mě dolů. Ale to neznamená že Reed Royal nezůstane navždy v mém srdci..:)

Denny94
11.11.2020

Od této knihy jsem neměla takové očekávání,ale dostala mě.Stránky ubíhaly a najednou jsem byla na konci knihy.HlavnÍ hrdiny jsem si zamilovala a všeobecně celá série stojí za to .♥️

hopen
07.11.2020 5 z 5

Mohu jen doporučit,nechápu jak mi tyto knihy mohli uniknout. Sice první díly nejsou k sehnání,ale poštěstilo se a já je mám a už se začítám do druhého dílu.

Alnima
06.11.2020 4 z 5

Za mě krásná série. Asi trochu naivnějši čtení, ale příběh Popelky můžu ve všech podobách a tady mě to oslovilo tam, kde mělo.

Verunka4444
06.11.2020 5 z 5

Celá série je dokonalá,samozřejmě tam hluchá místa najdete,ale jinak je to bez chybičky :)

vlkove
30.10.2020 5 z 5

Nečekané překvapení letošního roku. Hodně mi to námětem připomnělo mou oblíbenou sérii Rosemary Beach. A čtivostí mi to hodně připomnělo sérii Krev za krev.
Celkově super čtivé, napínavé a sexy napjaté čtení. Opravdu mi kniha sedla a po dočtení jsem ihned sáhla po dalším dílu, což je u mě naprosto neobvyklé.

DreamerX9
26.10.2020 3 z 5

Kniha mě bavila a byla čtivě napsaná a Reed je pěknej hajzlík. :D

MarkétaI.
25.10.2020 5 z 5

Pět sexy bratrů, jedna obyčejná holka a život plný bohatství..
Papírová princezna se mi moc líbila. Do děje mě to vtáhlo od první stránky a kniha se mi nechtěla vůbec odkládat.
Rozhodně se ke knize budu s radostí vracet.

Zdenk@
17.10.2020 5 z 5

Plno z Vás ji označují za velice podobnou sérii Elitní klub králů, a ano je to podobné tomu, že kluci vládnou škole a objeví se dívka co najednou žije s nimi a samozřejmě to začne mezi ní a kápem jiskřit, ale musím říct, že tato kniha je jemější verzí i když taky se tu najdou okamžiky drsné šikany, nezákonné chování bohatých spratků je na denním pořádku a těch zlatokopek je tam až až...
Knihu jsem si velice oblíbila, zaujme milou Ellou, která ví co je to život a proto si jde za svým cílem i přes překážky které ji staví do cesty nová "rodinka", navíc vtipných pasáží je tam mnoho, proto se velice rychle začtete a než se nadějete je konec a ten konec stojí za to (doporučuji mít po ruce další díl).

kureceske
15.10.2020 5 z 5

Kniha čtivá, hezký jazyk. V příběhu občas malinko pokulhávající situace, ale celkově fajn teen román. Hned po dočtení mám chuť na druhý díl, kniha nenudila, četla se rychle, bez nudných pasáží.

Siegrid
08.10.2020 5 z 5

Spojení autorek se v tomto případě vydařilo. Marketingově měly holky zřejmě záměr, aby kniha končila otevřeně a čtenář si hned běžel pro druhý a další díl:-)! Nicméně série se mi líbila a některé stojí po čase znovu za přečtení.