Potkáme se v Praze

Potkáme se v Praze https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524430/bmid_potkame-se-v-praze-652ce68226e38.jpg 4 283 73

Letět z Londýna přes půl Evropy na první rande se může zdát jako šílený nápad, ale Alice se rozhodla to risknout. Vždyť co může být romantičtějšího než procházka po Pražském hradě s hrnkem svařeného vína v ruce? Zvlášť neprodejné - Kupte si jakýkoliv titul od Julie Caplinové a dostanete ZDARMA povídku Potkáme se v Praze.

martinaandulka
01.12.2023 4 z 5

Hezky napsaná povídka, sice krátký popis Prahy,ale napsaný pěkně.Jen škoda, že to nemá trochu více stran.

Iris30
01.12.2023 5 z 5

Vzhledem k tomu, že se chystá celá kniha, tak tuto ochutnávku beru, jinak bych byla zklamaná koncem.
Teď už budu čekat na knihu kterou si určitě koupím, Romantické útěky mám ráda.

trynitrix
29.11.2023 3 z 5

Cože ? Mohlo to mít potenciál ale toto?strašně moc uspěchané.

Susan94
27.11.2023 3 z 5

Bylo to celé uspěchané a do očí bijící "milostný románek", který v reálném svetě nemůže nikdy takto vzniknout. Čtenář musí ale chápat, že jde o povídku. Bylo milé číst o velmi známém místě. Doufám, že vznikne kniha.

Peťula91
21.11.2023 3 z 5

Julii Caplin mám moc ráda, ale tento příběh mě příliš neoslovil. Na můj vkus až moc zrychlený děj a nedokončený závěr. Rozhodně se těším na celou knihu o Praze, kterou autorka chystá. :-)

NikyTaky
16.11.2023 2 z 5

Pěkná zápletka, škoda, že jen povídka. Určitě by se ti dalo rozvést dál :)

Lofda
13.11.2023 4 z 5

Mám ráda Julii Caplin a její příběhy. Tohle byla opravdu jednohubka. Budu doufat, že je pravda, že z Prahy se dočkáme příběhu na celou knihu.. Pokud ano, ráda si ji přečtu.

MaximumRide
11.11.2023 5 z 5

Možná by bylo dobré zmínit, že CELÁ kniha o Praze se teprve píše, autorka to již zmiňovala, tohle měla být pouze ochutnávka... :)

knizniblog.cz
11.11.2023

Pěkná jednohubka, typicky Caplinovská. Jen mě strašně mě mrzí, že autorka Praze nevěnovala celou knihu, protože Praha je pro romantiku jako stvořená, natož v zimě kolem Vánoc. Škoda.

Tynyton
07.11.2023 2 z 5

Opravdu rychlá jednohubka. Nemohu se zbavit dojmu, ze autorka se snažila nacpat co nejvíce věcí typických pro vánoční Prahu a pro Česko, že to bylo až moc. Romantika na mě úplně také nedýchla

MelanieBruno
07.11.2023 5 z 5

Mně se to moc líbilo, jen mě mrzí ten konec. Autorka to mohla více rozvést, když už se jednalo jen o krátkou povídku. Tento příběh bych si však dokázala představit rozsáhlý, jako samostatnou knihu.

Karoll_ina
31.10.2023 5 z 5

Milý příběh v Praze. Škoda, že to není celá kniha, kterou by si Praha zasloužila :)

AndulinaU
30.10.2023 3 z 5

Asi na povídky moc nejsem. Bylo to hodně rychlé shrnutí příběhu, o kterém by se dalo napsat daleko víc a bylo to tedy hodně uspěchané.

MatBla
30.10.2023 5 z 5

To mi nestačilo:) brala bych, kdyby to byla celá kniha. Praha je příliš krásná na "jen povídku".
Taky bych chtěla vidět, jak se vyvíjí vztah Alice a Jakea.

stanislava9718
29.10.2023 2 z 5

Než jsem si zarezervovala od autorky Cukrárna v Paříži, zhltla jsem Potkáme se v Praze, no hodně lehké a rychlé oddechové čtení.

vizda
28.10.2023 3 z 5

Veľmi som sa tešila na Pražské zákutia. Len bola to taká rýchlovka, ale s tým sa dalo počítať, keď je to poviedka. Knihu hodnotím ako priemernú. Je slabšia než ostatné autorkine. Ale tak je super, že má autorka rozpísaný rukopis na romantický útěk do Českej republiky. A to určite bude stáť za to :-)

rumova_kulicka
27.10.2023 3 z 5

Asi by to bylo fajn, kdyby to byla celá kniha. Ale takhle to opravdu působí jako školní práce. Třeba se tato dvojice ještě v nějaké kompletní knize objeví.

Michellesixx
26.10.2023 3 z 5

Krátká jednohubka před spaním. Jak tu již někdo psal, je to zhruba na úrovni slohu ze školy :D opilci v letadle vrhli hned na celou Prahu úžasný pohled, no nevím. V jedný ruce držela svařák, v druhý zakusovala trdelník a do toho líbačka :D

babicka_amalka
25.10.2023 odpad!

UPB (čti úplně blbý), škoda času i na těch pár stránek, co povídka má;
takový školní sloh žáka základní školy;

Iva095
25.10.2023 3 z 5

Pro mě je tato povídka zklamáním. O proti Nejkrásnějšímu dárku to bylo celkem dost průměrné.