Pekárna v Brooklynu ekniha

Pro Sophii je cesta do Brooklynu nejdřív jen útěkem z nepovedeného vztahu. Zprvu se utápí ve smutku, ale díky Belle, která ve své pekárně peče ty nejúžasnější dorty, a jejím přátelům objevuje kouzla New Yorku i sama sebe. Co rozhodně nehledá, je láska. Jenomže to by nesměla potkat okouzlujícího novináře Todda…

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/420459/pekarna-v-brooklynu-7zf-420459.png 4.582

Romantické útěky (2.)

Vydáno: (ekniha), Cosmopolis

The Little Brooklyn Bakery (2018)

Kniha Pekárna v Brooklynu

Nelička
dnes

Skvělé, milé, lehké, sympatické. Miluju knihy, které spojují romantický příběh a jídlo. Tahle nebude výjimkou. Líbil se mi lehký styl autorčina psaní, pohodová, sebevědomá hlavní hrdinka a neodolatelný Todd. Obzvlášť chválím autorčinu přímost při řešení nedorozumění, která se v jiných knihách táhnou přes mnoho stránek. A ještě jednou děkuji za povahu hlavní hrdinky.. Ufňukaných a naivních holek už je trochu moc :-) Možná hlavně pro to hodnotím 5/5 :)

valinka222

Vtipné, svižné, oddychové, romantické a návykové :-)

Rania

Normálně romantické knihy nepatří do stylu, který čtu, ale tato knížka byla příjemná, romantiky tak akorát, přesně vhodné na letní odpočinkové dny. :-)

wendulka0502

Pěkné, sladké, romantické čtení.

Danago

I když nevyhledávám takové knížky, tak stejně jako Kavárna v Kodani i Pekárna Brooklynu mě mile překvapily . Je to sice sladké a romantické čtení, ale příběh má styl a skvělou přátelskou atmosféru. Nápad s pečením dortů takzvaně na míru se mi moc líbil. Sofie a její nový přátelé si mě rychle získali a do Todda by se asi zamilovala nejedena čtenářka. Autorka dokázala napsat takový romantický příběh, který bavil a zasáhl i mě skalní milovnici thrillerů.

alnahu

Příjemný romantický příběh vhodný k odpočinku.Hodnotím stejně,jako kavárnu v Kodani,knihu přečtěte,ale za čas zapomenete děj-takové milé letní čtení.

Ivuska.09

Krásný příběh s krásnou atmosférou. Hlavní hrdinka není ufňukaná, má potenciál, dějová linka mě bavila, zkrátka celkově se mi kniha líbila ještě víc než Kavárna v Kodani. Pěkný román pro ženy, který by se mohl líbit i těm náročnějším čtenářkám.

perpe2a

Předchozí kniha Kavárna v Kodani s emi moc líbila. Tato je na mě už moc sladká a romantická. Ale je to příjemné letní oddechové románové čtení.