Román pro ženy

Román pro ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/9_/5/mid_roman-pro-zeny-FKG-5.png 4 1075 118

Žena, která sní o velké lásce a po mnoha peripetiích ji konečně nachází, to je nejčastější téma čtiva zvaného červená knihovna… Román pro ženy není vlastně o ničem jiném. Laura, redaktorka časopisu Vyrovnaná žena, a její předčasně ovdovělá matka Jana, povoláním překladatelka, také touží po vysněné lásce. Aby dosáhly svého, musí ovšem ze svých představ slevit. Michalu Vieweghovi se tento důvěrně známý námět podařilo povýšit na moderní, inteligentní a zábavnou prózu, určenou samozřejmě nejen ženám. Nové vydání čtenářsky mimořádně úspěšné love story vychází současně s její filmovou premiérou.... celý text

smilly
19.08.2014 3 z 5

Nic proti Míšovi, je to báječnej, milej kluk, ale víte vy vůbec, kolik on si za rok vydělá, he?
No je-li venku tak padesát stupňů a i velbloudi chcípaj horkem a nechcete plítvat energii na přemýšlení, pak vězte, že tato kniha je značka ideál. Ona je totiž občas i vtipná, teda pokud se zrovna Pažout producíruje nahej po bytě své současné i bývalé lásky, epické. Je to ale vcelku zvláštní, že současná imaginární žena, tedy Laura, nachází svou spřízněnou duši zrovinka v tomto idividuu z reklamky, chlastá, pije, kouří, má jiné a určitě nechodí ven se smetím, hulvát. Já tedy všem romantickým duším doporučuji, ať se vrátí k Jane Austen a znovu se zamilují do pana Darcyho, to je totiž muž jak má být. „#“ gentleman

1v8na
01.08.2014 2 z 5

U této knihy jsem měla možnost porovnat zfilmovanou verzi a původní psanou podobu. Vzhledem k tomu, že se mi ve většině případů knihy líbí víc, u téhle musím bohužel konstatovat, že film byl nesrovnatelně lepší.

slonyk
14.07.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila :-)

azeret92
22.05.2014 5 z 5

Toto je nejlepší knížka od tohoto autora, kterou jsem četla ( mimo Báječných let pod psa). Oddychová , úsměvná četba, skvělý námět. Moc se mi to líbilo. Film je také skvělý.

vlcice326
19.05.2014 5 z 5

Na to,že to je od Viewegha,tak to bylo pěkný ! :) Fakt se mi to líbilo.

Ladys
13.03.2014 3 z 5

Nic zásadního, ale jako oddychovka to funguje. Znovu číst nebudu

Aniga
06.03.2014 5 z 5

Skvělý nápad , skvělá kniha....
Také by se mi líbilo si číst v metru dopisy, kdybych jím jezdila :)

Madi
03.01.2014 2 z 5

Mňo...vzhledem k tomu, že je to Viewegh (nejpřeceňovanější český autor), se to dalo kupodivu dočíst až do konce. Poprvé a naposledy. Film se mi líbil.

pidalka777
05.12.2013 5 z 5

Je super.

Verrrunka
12.08.2013 4 z 5

Co si tak matně pamatuju, tak filmové zpracování mi přišlo krapet lepší.

Marčullkas
24.07.2013 4 z 5

Román pro ženy se mi hodně líbil. Laura, která se zamiluje do ex milence své mámy. To vše přináší úsměvné situace.

Mikejla1308
10.07.2013

Nejdřív jsem viděla film a pak četla až knihu. Obojí se mi líbilo. Ideální doplněk k relaxu.

Luczie
22.06.2013 2 z 5

Další dílo z pera Michala Viewegha, k tomu není moc co dodat. Naprosto nenáročné čtení k vodě, ale zázraky od tohoto autora opravdu čekat nemůžeme.

_sjuu_
27.05.2013 1 z 5

použita pro výplň času u opalování, moc mě nenadchla, vrat se k ní nebudu

MonisPop
26.05.2013 3 z 5

Prostě román. Neočekávala jsem více.

tyzik.cejka
07.05.2013 1 z 5

taková kravina to si už nepřeču

valovapeta
27.04.2013 3 z 5

no, taková trošku blbost, ale dočetla jsem ji, vracet se k ní určitě nebudu, ale na oddych dobrý...

malazluta
15.03.2013 3 z 5

Když jsem ji četla, tak jsem se bavila, ale to už je hodně dávno. Přiznávám, že teď už se k Vieweghovi nemám chuť vracet.

mautina7
01.02.2013 4 z 5

Přečteno při opalování se u bazénu. Prostě ideální kniha pro letní rozptýlení..

BarushS
19.01.2013 5 z 5

A druhá knížka, kterou jsem si od Viewegha oblíbila. Četla jsem bohužel až po filmu, ale i tak se mi moc líbila.