Galerie mrtvých

Galerie mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401757/bmid_galerie-mrtvych-8vJ-401757.jpg 5 1703 395

Robert Hunter série

„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl… Tak by to byla tahle.“ Tak poručík Losangeleského policejního sboru přivítá detektivy Huntera a Garciu na místě, kde se podle všeho odehrála snad nejotřesnější vražda, jakou kdy vyšetřovali. Brzy po ní následují další, události se vyvíjejí nečekaným směrem a detektivové útvaru ultranásilných zločinů musí spojit své síly s agenty FBI. Společně s nimi se pak vydávají po stopě sériového vraha, jehož loviště nemá hranice, psychopata, pro kterého vraždy zdaleka nejsou jen zabíjení – považuje je za druh umění.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , BB art

The Gallery of the Dead , 2018

lenuskav
10.01.2019 5 z 5

Jak já tě miluju a všechny tvoje knížky... Na každou se strašně těšim a vždycky je mi smutno,když jí dočtu... Ještě sem nečetla autora,který by ti mohl konkurovat...

Tammy11
09.01.2019 5 z 5

Chris Carter je prostě skvělý :-). Přečteno jedním dechem.

Nixa
07.01.2019 5 z 5

Opět skvělé! Myslím, že vše už bylo řečeno. Promyšlený a napínavý příběh, plný nečekaných zvratů a překvapením na konci. Na další díl se neskutečně těším. Snad se dočkáme co nejdříve, protože na Chrise Cartera nikdo jiný nemá!

konicekbily
06.01.2019 5 z 5

Povedené dílo našeho mistra! Dokonalá zápletka, zatím nikde podle mne nebyla použita, nečekaný závěr a vysvětlení na konci - to vše nemá chybu. A úplně nakonec - upoutávka na další díl! Jen piš hochu - ať je zase zábava!

Lotka
05.01.2019 4 z 5

Další vydařená, velmi vydařená. Ke konci trochu rychlejší spád, ale na úplném konci předzvěst dalšího dílu.

petrzel
05.01.2019 5 z 5

Teda zase mě dostal, skvělá detektivka.

Arminka
02.01.2019 5 z 5

Zase žádné zklamání, naopak, rozhodně budu vyhlížet další knihu, o kom je na konci zmínka jsem věděla hned...

Dolik13
01.01.2019 3 z 5

Nemám rád detektivky, ale ty od Cartera miluju. Nicméně musím začít z té negativní stránky. Je to už devátá kniha o Hunterovi a bohužel se v každé knize opakují určité pasáže, ačkoliv chápu, že se tak autor snaží dát prostor novým čtenářům, jelikož na sebe knihy nijak nenavazují. Autor si ale výborně umí pohrát s textem a se stoupajícím napětím nechcete knihu odložit. Bohužel, tenhle díl mě příliš nezaujal. Ať už je to pojetím vražd, tak samotným vrahem. Carterovy knihy Zloba a Jeden za druhým tak zůstávají nepřekonány.

SPOILER: Konec mě překvapil a vypadá to, že už teď se počítá s jistým pokračováním. To mám velkou radost.

Drahuš
29.12.2018 5 z 5

Nemáme tak deset.... patnáct hvězd? Tento autor si je totiž zaslouží. Pro milovníky krimi je absolutní topkou. Kniha je čtivá, surová a nutí číst dál a dál, dokud není konec.
A teď si tak uvědomuji jednu Carterovi chybu.... píše velmi pomalu:-), už teď chci další díl.

1825
29.12.2018 5 z 5

Ten konec????!!!!!!!

Vesina
28.12.2018 5 z 5

Pecka !! A ten konec ?? Už se těším na další knihu ....

Nikol117
26.12.2018 5 z 5

Možná jsem psychopat, ale já jeho knihy prostě miluju! A taky Roberta.

Januli
26.12.2018 4 z 5

Opět Chris Carter jak má být. Drsný příběh, genialita Roberta Hunter, jeho parťák Garcia, nějaká ta brutální vražda to vše je v nové knize. Mě moc potěšil závěr, i když jsem chvíli musela uvažovat kam Luciena zařadit ale vzhledem k tomu, že Zloba je moje nejoblíbenější kniha od autora, tak uz se nemuzu dočkat na další díl.

perpe2a
24.12.2018 5 z 5

Chris Carter prostě umí a umí psát skvěle. Hrozně moc jsem se na další díl těšila a rozhodně nezklamal. Carter je prostě Pan Spisovatel. Snad se dočkáme dalších dílů. Milovníci thrillerů si Cartra prostě musí přečíst jako povinnou četbu :-).

teramacek
19.12.2018 5 z 5

Je to brutální? Je. Ale je to skvělý? Je. To se prostě nedá svítit. Carter umí. Drsně, ale umí.

Magnovak
18.12.2018 4 z 5

Nejdřív jsem byla do Huntera trochu zamilovaná, teď už mi leze na nervy, s tou svojí navšechnoodpovědí "hodně čtu" .. v této knize mi zrovna všichni přišli dost podceňovaní, z FBI tu dělají blbce, Hunter vypadá jako génius u věcí, které jsem věděla i já (třeba to s tou funkci duté žíly), tak asi bych měla změnit obor a jít dělat do UNZ, lol

Jinak teda, jakmile se objasnila pointa, rozjela se mi fantazie na plné obrátky a čekala jsem úplně jiný závěr. Konec už mi přišel vysloveně přitaženy za vlasy (např. Člověk, který se tak dobře vyzná v technologiích, že se dokáže nabourat do pojišťovny, či umí vyrobit třicet dva kamer, by těžko použil běžnou bezpečnostní agenturu na domácí alarm atd., a tak nějak celý ten konec mě trochu zklamal. Eriky mi bylo vyloženě líto, ačkoli to je protivná slepice, tohle bylo od Chrise pěkně hnusný :-)

No nic, jedeme dál, šup šup :)

evonra
18.12.2018 5 z 5

No páni... to byl zase tep nahoru dolů! Carter je vážně skvělý detektivkář, dokonale promyšlené, prostě - doporučuji !!!

andrea4053
17.12.2018 5 z 5

Som nadsena. To bola zase jazda, Carter je proste jednicka. Od zaciatku ctive, napinave, zaujimave. Psychologicka stranka vraha tiez zaujme. A kto je sakra Lucien? No cakanie bude dlhe

Didi15
10.12.2018 5 z 5

No co mám dodávat k super dílu :)Carter nikdy nezklamal, a nestalo se to ani teď:-) Hunter a Garcia mě prostě baví, nemají žádnou chybu. Příběh naprosto parádní a odnáším si opět do života jednu pasáž o tom , jak žijeme ve falešném světě:-) No a nyní se nemohu dočkat další knihy.

Lindulinek
10.12.2018 5 z 5

Opět skvěle promyšlená kniha a výborná zápletka. Carter nikdy nezklame.