Dvojitý kříž

Dvojitý kříž https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178895/bmid_robert-hunter-dvojity-kriz-5Lh-178895.jpg 5 3837 3837

Robert Hunter série

Popravený vrah ožívá a pokračuje ve svém zrůdném díle. Nebo se jeho odkazu chopil šílený napodobitel? A proč? To musí zjistit ostřílený samotář, detektiv Robert Hunter s pomocí svého partnera, nadšeného nováčka Carlose Garcii. Pod luxusem a září neonů města Los Angeles kvasí zločin, temnější než noc… Detektivu Hunterovi se vrací stará noční můra – bestiální vrah znovu útočí. Tentokrát to má ale háček: pachatel, který mučí své oběti s řemeslnou zručností, byl před léty dopaden a popraven. Napodobuje ho někdo? Vrací se nestvůra z onoho světa, aby pokračovala ve svém krvavém řemesle? Nebo snad za hrůzné činy pykal nevinný? Žádná z těch možností není právě lákavá – a je na Hunterovi, aby případ vyřešil; ale možná přitom hodně ztratí. Hlavní obětí se má totiž ve čtivém a napínavém thrilleru Chrise Cartera stát právě on.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Crucifix Killer , 2009

Janca91
23.05.2018 5 z 5

Děj má opravdu pořádný spád, kniha je velmi čtivá. Několikrát jsem se přistihla, že překvapením třeštím oči a zdvihám obočí nad tím, co čtu. Rozhodně doporučuji a jdu na druhý díl v sérii :-)

nicole1990
22.05.2018 5 z 5

Za jeden den přečtené a jedním slovem Wow.. Plné napětí některé popisování vražd jen pro silné žaludky.Robert i Garcia jsou sympatáci a super vyšetřovatelé. A kdo byl vlastně vrah mě teda překvapilo čekala bych kohokoliv,ale ne tuhle osobu.. Ale když jsem si to pak ke konci knížky pospojovala tak jsem si řekla,že to vlastně do sebe zapadá

PetaZ
19.05.2018 5 z 5

Wow.. Plne prekvapeni

DavidKeller
16.05.2018 5 z 5

No téda, luxusní a to jsem si knihu , ještě s jedním dílem zakoupil v "Levné Knize" ale byl jsem napjatej a začtenej jak do jiných dražších kousku, autor umí ..Hunter (hlavní postava ) je borec nejvetší na konci mě to přišlo sice jako "po bitvě každej generál" ale něco mě zase přinutilo na konci po přečtení vykřiknout "Wau , ty vole! Mazec !! :))

jana3099
15.05.2018 5 z 5

Tak tohle byla fakt dost drsná detektivka ..... četla se hodně dobře a musela jsem i dost rychle číst, potřebovala jsem vědět víc a víc a konec mě opravdu překvapil. No a jelikož mám ve čtečce už všechna jeho díla, určitě si taky všechna postupně přečtu a rozhodně se nudit nebudu :-)

Ládja
14.05.2018 3 z 5

Četlo se to dobře, to nemohu říci. Četlo se samo. Napínavé, zajímavé, ale nechápu nějaké větší pozdvižení. Občas brutální, občas bych řekl až úsměvně naivní. Detektivky, thrillery nebudou moji silnou stránkou. Mnohem lepší mi přijde Dennis Lehane. Napínavější, uvěřitelnější. Možná se časem dostane i na další knihy autora, ale jen jako oddychová četba, žádný větší požitek z toho nebude...

mirka71
14.05.2018 5 z 5

Moje první setkání s autorem, na doporučení kamarádky, která se řídí heslem - čím víc krve, tím líp, a nebyla jsem zklamaná. Dvojice kriminalistů mi sedí, příběh sice drsný, ale i ty vraždy jsou ,,na úrovni". Příběh má spád, napínavé až do konce. Za mě nadšení a spokojenost. Určitě půjdu do dalších Carterových knížek.

Edlik
14.05.2018 5 z 5

Začal jsem sérii od prvního dílu a už mám koupené všechny ostatní. Hunter je mi sympatický a oproti severským krimi je mnohem pozitivnější a může ho mít čtenář rád :-)

katerina5544
04.05.2018 5 z 5

Mam prectenou celou serii a ted ctu znova. Hrozne me bavi jak Carter pise. Nemuzu se odtrhnout. Dvojice vysetrovatelu nema chybu. Mam shlednute rozhovory s autorem a je to fakt sympatak a vi o cem pise. Za me super.

Neopol
03.05.2018 5 z 5

Proti v poslední době populární severským detektivkám super americká klasikla-výborná

Nunynka
03.05.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila a i detektivové byli sympataci. A zápletka super i když v polovině jsem trošku tušila,kdo v tom má asi prsty.

Pitbullka
29.04.2018 4 z 5

Poměrně svižný děj, vraha jsem neuhádla. Líbilo se mi ale nijak šokující nebo nadprůměrné.

evca7271
27.04.2018

Moc pekna kniha.Doporucuji

lenka7679
27.04.2018 5 z 5

Skvělé, svižné, překvapující. Konec až tak ne, pak už jsem tušila, kdo je vrah, ale nic to tomu neubralo. Začátek je úžasný, hned vás to hodí do děje, chytne a nepustí, žádné přemýšlení, jestli to bude stát za to, prostě to víte. Přečteno jedním dechem Skvělé, už se těším až přečtu další díly. Robert je sympaťák. Nebudu psát nic dalšího, abych neprozradila děj.

Lotka
16.04.2018 4 z 5

Detektivka na kterou jsem dlouho “čekala”. Napětí, skvělé rozuzlení, sympatičtí hlavní hrdinové a tak akorát propracovaný příběh, autor to zvládl od začátku do konce a nepolevil a přede mnou je další díl ze série.

Lenka40
08.04.2018 5 z 5

Dnes jsem knihu dočetla a musím říct no masakr =). Je to moje první kniha od Chrise Cartera a určitě si od něj přečtu další.
Parádní zápletka , žádné dlouhé vyšetřování prostě kniha měla spád .Stále se něco dělo a to co čekalo na konci mě teda vyrazilo dech . Takže kdo má rád vyvražďovačky , tak směle do toho . Já si ji opravdu užila.

Demonlover
03.04.2018 3 z 5

Chris Carter, který zcela zjevně vykrádá z děl jiných autorů, to tentokrát přehnal,když opsal celou kompletní scénu z populárního filmu Lovci myšlenek (2004). Kvůli tomu opisování ( i když zkombinované to má dobře), bych jeho knihy doporučil nenáročným čtenářům pod 25 let. Ostatním budou události i chování některých hrdinů velmi povědomé.

Sarkaparka12
29.03.2018 4 z 5

Strhující, zajímavá, svižná

piittii
22.03.2018 4 z 5

Četla jsem nějakým nedopatřením nejdřív díl Jeden za druhým a musím říct, že Dvojitý kříž je super, ale Carter se do toho 5. dílu ještě ohromně zlepšil. Každý, kdo s Robertem Hunterem začíná, se má na co těšit! :)

Jablotro
22.03.2018 5 z 5

Wow, tak po dlouhé době detektivka, které nemám co vytknout. Napínavé od začátku do konce, detektivové neskuteční sympaťáci, nikde nic zbytečného, ačkoliv se to tak může zdát, a absolutně nic jsem netušila, ač jsem se sebevíc snažila. Takže za mě jasných 5* a vřele doporučuji toto dílo přečíst ;-)

detektivní a krimi romány sérioví vrazi

Chris Carter
brazilská, 1965