Šero a hedvábí

Šero a hedvábí https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95244/bmid_sero-a-hedvabi-Zei-95244.jpg 4 42 7

Risk Ltd. série

< 2. díl

Profesorka Dani Warrenová má za sebou bouřlivé manželství a v současné době naléžá zapomnění v práci se starobylými tkaninami, kterou získala jako zkušená odbornice. Od okamžiku kdy se dotkne starého kousku hedvábí na trhu ve Lhase, se ocitá v nebezpečí života a nic už není jako dřív.... Bývalý nájemní pracovník tajné organizace Shane Crowe si vybojoval jak bitvy s divokou asijskou přírodou, tak se svým vlastním svědomím. Hledá klidnější životní styl, a vybral si celibát. Jeho duchovní a fyzická předsevzetí se však střetnou v okamžiku, kdy ho poslední mise zavede na Dálný východ; setká se tam s krásnou nezávislou ženou, která ho chce přivést k nejvzácnějšímu pokladu Tibetu.... Velmi cenný hedvábný háv je ukraden a Dani s Shane se stanou partnery na cestě, která míří do exotických hor Tibetu, na horké pláže Aruby, ale také do washingtonských křižovatek moci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Shadow and Silk , 1998

petraj30
28.06.2021

Nedočteno. Tohle mě vůbec nechytlo. Byla jsem ráda, že jsem došla alespoň do poloviny. Děj byl pro mě nezáživný až mdlý a totéž platilo i o hrdinech této knihy. Bohužel o proti prvnímu dílu nuda a zbytečná ztráta času.

georginaa
28.11.2020 2 z 5

Pocity z této knihy jsou rozporuplné, Dani poukazuje na děsivé bývalé manželství, ale větší zmínka o tom nebyla, můžeme si jen domýšlet. Káťa mě štvala, její tajemství proč vše dělá, její myšlenky byly stejně jen k Igorovi a vodce. Takový mišmaš v politickém dění a korupci, co se otevřelo kvůli jednomu hedvábí, až děsivé. Shane byl na pravém místě, docela jsem mu vše věřila. No a nakonec, celou knihu to ty dva přitahovalo a pak 2 minuty slávy. To fakt se tam mohlo místo složitých keců přidat víc, aby to mělo víc šťávy-

babiočka
29.10.2018 1 z 5

Trochu "guláš" z politikaření, korupce a zločinu naředěný rádoby romantikou mě neupoutal. Příběh je takový nějaký "nemastný-neslaný".

havrmoni
01.07.2018 5 z 5

Opět napětí, drsňáci a láska. Oba díly spíše akční než obyč romance,ale mě se to líbilo. Moc.

lucie0089
14.07.2014

Byly tam některé docela drsné pasáže, i když znovu bych to asi nečetla, příběh mě moc nezaujal.

veverka26
30.10.2013 3 z 5

Kniha by byla mnohem zajímavější nebýt rozvláčného děje, chybělo mi více akce, místy jsem se trochu nudila.

jaja91
09.03.2012 5 z 5

Perfektní kniha plná akčních i romantických momentů.

Ann Maxwell (p)
americká, 1944
2000  81%Jantarová pláž
1999  84%Nevěsta z Blackthornu
1998  83%Jenom on
2010  74%Nepokojná láska
2009  80%Podzimní milenec

Kniha Šero a hedvábí je v