Řekni něco legračního

Řekni něco legračního https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380604/bmid_rekni-neco-legracniho-t7n-380604.jpg 4 699 138

V té chvíli mi to připadalo jako dobrý nápad. Zavolat Landonu Roderickovi, s nímž jsme se znali jako děti a na kterého jsem nikdy nedokázala zapomenout – přestože on tak snadno zapomněl na mě. Jenže všechno zní jako dobrý nápad, když to před spaním přeženete s vínem, viďte? Měl to být jen jeden úplně bezvýznamný, praštěný telefonát. Místo toho jsem na něj vysypala všechno, co jsem celých těch třináct let potlačovala. Nečekala jsem, že zavolá zpátky. A už vůbec mě nenapadlo, že budou následovat týdny rozverných hovorů po telefonu, při nichž zároveň zjistím, jaký člověk Landon je. Vyšlo najevo, že na mě ve skutečnosti nikdy nezapomněl. To zvláštní pouto, které jsme kdysi měli, vůbec nezmizelo. Hodně jsem mu o sobě prozradila, ale stále toho o mně spoustu nevěděl. A stejně tak i on měl svá tajemství. Strávili jsme povídáním na dálku mnoho a mnoho hodin, a já přemýšlela, jak by mohlo vypadat naše setkání. Jednou večer jsem se znovu rozhodla. Tentokrát jsem jela na letiště a koupila si letenku do Kalifornie. Přišel čas zjistit, zda může jeden telefonní hovor dát dohromady dvě ztracené duše, nebo jestli zavolat mu opilá byla jen veliká chyba.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Drunk Dial , 2017

hambra1
26.09.2018 2 z 5

Asi jsem cekala neco jineho. Navody na sexualni hratky nejsou muj 'salek kavy'.

Ditules
25.09.2018 3 z 5

Čtivá červená knihovna se žhavějšími scénami. :)
Pobavilo mě, že hlavní hrdinka má indické kořeny...

helenkan
21.09.2018 3 z 5

Pěkný,poutavý příběh. Jen mi ho pokazily někdy až nechutně popisované erotické hrátky.

domina
21.09.2018 5 z 5

Začla jsem knihu číst a vůbec mě nebavila a vytáhla jsem ji znova po měsíci. Až od odletu Rany za Landonem mě začala bavit.Pak jsem ji docetla najednou. Je to krásná pohádka...

astra3
17.09.2018 2 z 5

Za mě nic moc. Příšlo mi to celé přitažené za uši. Asi mám radši reálnější příběhy. Pro mě velké zklamání.

Nuttelka
15.09.2018 5 z 5

Miluju Landona... Sice takoví kluci - chlapi po světě nechodí, ale je krásné si o nich číst. Příběh se mi moc líbil, mnohokrát mě dojal, slza ukápla, emoce pracovaly na plné obrátky, za mě výborná kniha a těším se na další :-)

salča
09.09.2018 5 z 5

Pro mě super čtení.
Žádné náročné,děj celkem předvídatelný,ale tak jsem se u téhle knihy pobavila,nasmála i dojala zároveň,jako už dlouho ne.
Hezká obálka a název vystihuje knihu.
Oba hrdinové byli úžasní.Landona jsem milovala snad už od prvního telefonátu a jeho virtuální rande-skvělý nápad.
Rana byla správně potrhlá a zároveň velmi milá.
V knize je spousta vtipných dialogů,ale zároveň taky velmi smutných momentů,kdy se hrdinové bojí odhalit svá tajemství z minulosti s obavou, že je ten druhý odsoudí.Oba čelí následkům svých činů a rozhodnutí.Jsou si ale navzájem velkou oporou a konec mě pohladil po duši.

Petra38
09.09.2018 4 z 5

Hezka kniha,sla pomerne do hloubky. Hlavni postavy mi byli sympaticky a kniha dokazala,že se me osudy postav dotkly. Nicméně dávam 4* protože jsem měla pocit že na konci něco chybí...jinak super

anetka.repova
08.09.2018 5 z 5

Bože, člověk by si řekl, že je to nereálný příběh, místy až naivní. Ale mě se to líbilo, zamilovala jsem si hlavní hrdiny a od příběhu jsem se nemohla odtrhnout.

Ač jde o velice jednoduchý a předvídatelný děj, tak na druhou stranu je velice silný a to v tom smyslu, že oba hlavní hrdiny pronásleduje jejich minulost, kterou si vzájemně snaží vyřešit a být jeden druhému oporou.

Zkrátka každá holka by si přála mít po boku Landona Rodericka. Takového prince na bílém koni.

mourek-veronika
04.09.2018 4 z 5

Mohlo by se zdát, že Řekni něco legračního je jen další z letních romantických knížek o tom, jak se do sebe dva lidi zamilují, ale je to mnohem komplikovanější, silnější a smutnější příběh. Na začátku je sice jeden opilý telefonát, po kterém se Rana s Landonem postupně poznávají a zamilují, ale každý před tím druhým skrývá temnou minulost a bojí se okamžiku, kdy se o ní dozví. Oba hrdinové měli dost složité období dospívání a udělali několik hodně velkých chyb, které je pronásledují až do dospělosti. Autorka se nebojí věnovat pozornost věcem jako jsou těhotenství náctiletých, prostituce, nespokojenost s vlastním tělem nebo adopce. I přes všechny problémy se Rana a Landon snaží žít normální život a vzájemně jsou si velkou oporou.

Přes pomalejší rozjezd se dostaneme do první třetiny knihy, odkud už stránky pěkně ubíhají a vy čtete dál, protože se stejně jako oba hrdinové chcete co nejdřív dozvědět o jejich tajemstvích a věcech, které před světem skrývají. Líbilo se mi, jak se Rana a Landon podporovali, pomáhali si a přijali toho druhého i s jeho chybami. Moc jsem jim přála, aby byli konečně šťastní, takže mě ten aspoň částečný happyend opravdu potěšil :)

Pedruska01
30.08.2018 5 z 5

Kniha mě zaujala dle anotace a těšila jsem se na ni. Hned jak jsem jí vlastně popadla do rukou, tak jsem se nedokázala odtrhnout, dobře se četla, bavilo mě to, dokázalo mě to rozesmát. Myslela jsem si však, že to bude další z takových vtipných, pohodových romanticko-erotických románků, kde je všechno fajn.
Omyl. Velký omyl. Dostala jsem přesně to, co se zdálo jako oddechová záležitost, ale ve skrytu duše, ta kniha má v sobě hrozně komplikovaný, těžký, silný a smutný příběh.
Rana to už od samého dětsví neměla vůbec závidění-hodné, proto bylo snad i logické, že měla období revolty a bylo ještě logičtější, co následovalo. Co to s ní udělalo, proč se tak chovala. Však její rozhodnutí ohledně fyzické změny mě upřímně velmi překvapilo - přeci jenom, není to zrovna prvek, který bych potkávala všude. Klobouk dolů, že toužila po nápravě své "chyby", co udělala v patnácti. V tom věku je takový výsledek běžný, ale ne už, aby po letech ženská toužila, aby se k tomu vrátila. A chtěla víc - porozumění, odpuštění a přijetí.
Landon byl druh chlapa, kterýho chce snad každá ženská. :) Po dlouhé době jsem poznala mužskou postavu, v podobném druhu literatury, která opět neměla na růžích ustláno. Nebyl to model, chodící ve značkových oblecích, který se topí v penězích, který je generálním ředitelem obrovské korporace a má v garáži desítky luxusních aut. Ne. Byl to obyčejný chlap bez vysoké, který makal rukama. Osud se s ním nemazlil a přesto dokázal být tak skvělý. Což bylo milé překvapení.
Autorka ten příběh namíchala jako správný lektvar. Nebyl jen vážný a silný, byl i vtipný a sladký. Za mě správná a vyvážená kombinace. Líbilo se mi to, rozhodně je kniha nevšední a neváhám doporučit. :)

alzbeta4340
23.08.2018 3 z 5

Moc legrační se mi tohle nezdálo. Myslím, že příběh ocení hlavně mladší čtenářky, a proto mi vadily dost explicitní erotické scény.

Jannna87
23.08.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila. Dobře se četla a místy jsem se pobavila. Oddechové čtení.

Ráčkajda
22.08.2018 5 z 5

Mě se to tedy líbilo moc, i když už mi dávno není -náct. Přečteno za dva dny.

prcek19
22.08.2018 2 z 5

Na mě tato kniha působila moc optimisticky..všechno vycházelo podle představ, žádná pořádná zápletka..neříkám, že byla špatná, to ne, přečetla sem ji rychle, ale asi už se k ní nevrátím

gossipavlina
15.08.2018 3 z 5

Začátek se mi líbil. Přišlo mi to vtipné, svěží. A pak najednou, jak když zmáčknete knoflík, mi to připadalo dost trapné. Především ty dialogy. Erotické scény, když už tam musí být, mi přišly useknuté, nepropracované.
Romantický či erotický román si občas ráda přečtu. Tenhle mě bohužel zklamal.

keiko33
13.08.2018 5 z 5

Kniha ktora vas rozosmeje, ale aj rozplace. Pribeh bol pisany velmi citlivo a hlavne poucne. Zivot dokaze byt poriadne tvrdy, no to este neznamena, ze veci nakoniec nedopadnu dobre. Tento pribeh je take pohladenie pre dusu so stastnym koncom.

Šunkys
08.08.2018 4 z 5

Čtivá,oddychová knížka.

EvaSupovic
08.08.2018 5 z 5

Super :-D

LenRan
07.08.2018 4 z 5

Skvělá knížka! Zasmála jsem se a i dojala, takže určitě doporučuji, klidně bych si dala i nějaké pokračování.