Řekni mi svůj sen

Řekni mi svůj sen https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32059/bmid_rekni-mi-svuj-sen-Wul-32059.jpg 4 179 29

Jeden z nejpodivuhodnějších hrdelních procesů v detektivním románu, kde obhajoba bojuje na základě skutečného lékařského znaleckého posudku. Sidney Sheldon je právem nazýván "mistrem neočekávaného" a čtenáři jeho předchozích děl budou jistě souhlasit s tím, že tento román je fabulační vynalézavostí ještě předčí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Tell Me Your Dreams , 1998

1561
24.12.2015 5 z 5

Jako vždy super čtení od začátku do konce!!!

Barus23
21.10.2015 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek.

alexis818
23.08.2015 5 z 5

Vynikající kniha.Těžké a závažné téma.Sheldon mě opět svým mistrovským psaním dostal.

Toňula
17.01.2015 4 z 5

Další příběh z pera mého oblíbeného autora zpracovávající pozoruhodné téma nepříliš známé psychické poruchy a jejich důsledků na lidských život. Opět nechybí napětí, kulisa rozmanitých prostředí a nečekanost odhalení.

ritz
22.07.2014 5 z 5

Tohoto spisovatele mám ráda, vždycky jsem "napnutá" od začátku do konce. Nemohu od knihy odejít, dokud ji nedočtu.

čekanka13
22.09.2013 4 z 5

Celkem dobře napsaná detektivka. Pro toho, kdo sám netrpí nějakou psychickou poruchou, se těžce posuzuje otázka viny a neviny. Asi ale skutečně existují lidé s poruchou popsanou v této knize. Člověk může být jen rád, že k nim nepatří.

kika 13
07.11.2012 3 z 5

Detektivní román plný napětí.Těžké dokázat nevinu.

Aliii
14.09.2012 5 z 5

Tři krásné mladé ženy, které se navzájem neznají, jsou podezřelé ze spáchání série velice brutálních vražd na mužích. Dopadená pachatelka je postavena před soud a v případu, který přeroste v nejsledovanější hrdelní proces, je uplatněna obhajoba založená na seriózním lékařském posudku. I další osud hrdinky je závislý na odborném přístupu lékařů k léčení syndromu mnohočetné poruchy osobnosti.

malen
09.10.2011 5 z 5

Velmi dobře se četlo, napětí až do konce.