Vikomt se musí ženit

Vikomt se musí ženit https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354782/mid_vikomt-se-musi-zenit-6tT-354782.png 4 50 11

Rebelové série

< 16. díl

Od chvíle, kdy před dvěma roky ovdověla, zůstává Kitty Caterilová uvězněna v domě svého nebožtíka manžela, kde se od ní očekává, že bude navěky držet smutek. V zoufalé touze uniknout zvažuje Kitty všechny možnosti – dokonce i ukvapený sňatek s cizím mužem, který nemá v úmyslu opustit svůj mládenecký život. Beau Brandonovi vyhovuje londýnský život, obzvlášť jeho práce pro bezpečnost Británie. Když tedy zdědí titul vikomta Dauntryho, nehodlá se usadit na venkovském panství. Nedokáže ale odolat příležitosti oženit se s praktickou vdovou, která by za něj mohla spravovat Beauchamp Abbey – dokud nepochopí, že v Kitty získá mnohem víc…Ještě než si na sebe Kitty a Dauntry stihnou zvyknout, zavede je ohrožení královské rodiny do Londýna. Zanedlouho se ukáže, že někdo je odhodlaný zabránit Dauntrymu odhalit zločince a že jejich rostoucí lásku ohrožují tajemství z Kittyiny minulosti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Viscount needs a Wife , 2016

KarolínaKájink
10.10.2021 5 z 5

Úžasná kniha, miluji tenhle druh literatury a tato kniha ho perfektně reprezentuje.

milena8281
13.07.2021 4 z 5

Můj oblíbený žánr, můj šálek kávy, moje chvíle na relax.

miruska1
17.06.2021 4 z 5

Zajímavý příběh. Začátek se docela vliekol. Inač mi kniha přišla o hodně čtivejši než predošle díly.

johana3160
27.02.2021 3 z 5

Bohuzel vsechny prvky zapletky z teto knihy jsem potkala v jinych dilech teto autorky. Kdybych je necetla libilo by se mi to vic. I presto to byla dobra kniha, trochu zdlouhavejsi, ale typicka JB.

Lee7
17.09.2018 3 z 5

Přečteno rychle ale knížka nebyla tak dobrá jako jiná. Zápletka sice z historie ale nic nečekaného.. pro klidný večer proč ne.

rampapa
22.08.2018 5 z 5

Tato knížka se mi snad že všech co už mám prectenych nejvíc líbila.

mikika
06.08.2018 3 z 5

na to, že o tom nakladatelství píše jako o "další z rošťáckých romancí" nebo jak, mi teda hlavní hrdina přišel jako cokoli, jen ne rošťák. asi si obálku spletli s Enoch...

munka
29.01.2018 3 z 5

Jeden zo slabších dielov. Veľmi ma nenadchol. Aj zápletka okolo atentátu na princov bola taká nemastná - neslaná. Zbližovanie hlavných hrdinov sa mi celkom páčilo.

Ditules
04.12.2017 2 z 5

Od půlky mě to moc nebralo. Navíc ty čachry s titulem se mi zdají dost přitažené za vlasy.

havrmoni
25.11.2017 3 z 5

Takový průměr. Ze začátku je to jen o Kitty a až pak se objeví on. Vezmou se a poznávají se,ale mě to spíš přišlo,že jsou vedlejší postavy. Hlavní téma bylo jeho vyšetřování a hodně dialogů bylo o tom a o ,,záhadě",kterou se snažila rozluštit ona. Bohužel jsem necítila mezi nima žádnou chemii, nic. Opět mi to přišlo jako sonda do života lidí v tom určitém období.

alzbeta4340
15.11.2017 5 z 5

Dobře napsaná romance. Hodně se soustřeďuje na vztah obou hrdinů, což mi vyhovuje. Tentokrát mi ani nevadila "politická" část děje neboli řešení pokusu o atentát na členy královské rodiny. Příjemné oddechové čtení, po několika slabších dílech v sérii je to určitě lepší kousek.

Anglie 19. století romance historické romance

Jo Beverley
britská, 1947 - 2016
2007  78%Smluvený sňatek
2004  84%Nespoutaná dáma
2002  85%Černý markýz
2005  83%Hříšná dáma
2005  79%Pokušení

Kniha Vikomt se musí ženit je v